Aktuální zprávy

Koncert Disney on Broadway živě


V listopadu loňského roku se v New Yorku uskutečnil výjimečný benefiční koncert k 25. výročí Disney muzikálů na Broadwayi. Nezisková organizace Broadway Cares/Equity Fights AIDS se nyní rozhodla záznam tohoto koncertu živě odvysílat.

Cílem je vybrat finanční prostředky na podporu těch, kterých se nějakým způsobem dotkla pandemie COVID-19, ať už jsou to lidé na jevištích či v zákulisí broadwayských divadel.

Koncert s názvem  „Celebrating 25 Magical Years of Disney on Broadway” se uskutečnil 4. listopadu 2019 v New Amsterdam Theatre při příležitosti stříbrného výročí Disneyho muzikálů na Broadwayi.

Během této události zazpívalo a zatančilo 79 umělců podpořených 15 členným orchestrem, mezi nimi například Whoopi Goldberg, Gavin Creel, Sierra Boggess, Christian Borle, Andrew Barth Feldman, Adam Pascal, Krysta Rodriguez a mnoho dalších zvučných jmen.

Zazněly písně z muzikálů Aladdin, Tarzan, Aida, Newsies, Beauty and the Beast (Kráska a zvíře), The Little Mermaid (Malá mořská víla), Hercules, Mary Poppins, Lion King (Lví král), Frozen (Ledové království) a dalších.

Koncertem bude diváky živě ze svého domova provázet Ryan McCartan, který bude zároveň v průběhu vysílání zpovídat účinkující, taktéž z jejich domovů.

Vysílat se bude 18. dubna od 01:00 hodin našeho času (17. dubna 19:00 ET)

Sledovat můžete zde:
https://www.youtube.com/watch?v=nbStmh_l8NI

VIDEO – UKÁZKY Z KONCERTU

FOTOGALERIE – OBSAZENÍ

Photo: Dirty Sugar
Cover photo: Evan Zimmerman

Aktuální zprávy
Muzikál MEFISTO nahrává hudbu se symfonickým orchestrem
Aktuální zprávy
Jak budou probíhat letošní “muzikálové” Ceny Thálie? Ondřej Kepka vysvětlil podrobnosti
Aktuální zprávy
Popelka na ledě se vrací do ČR, na 5 exkluzivních představení (+ soutěž)
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!