Videoreportáže a záznamy

Video sestřih muzikálu “Tři mušketýři” v Divadle Broadway


Přinášíme Vám tradiční pětiminutový sestřih ukázek z aktuálního uvedení muzikálu Michala Davida “Tři mušketýři“, který se po dlouhých letech vrátil do Divadla Broadway v nové režijní koncepci, kratší podobě i s novým obsazením [čtěte více]. Podívejte se na průřez představení (16.6.2012 od 14 hod.), ve kterém účinkovali Bastien Alan, Vojtko Marian, Holub Jaromír, Helekal Jiří, Bartošová Alžbeta, Finková Linda, Procházková Markéta, Trapl Tomáš, Pošta Martin, Kollár Dušan, Březík Jiří a Bernáth Juraj.

Exkluzivně pro Musical.cz natočil a sestříhal Radek Janda.


Fotoreportáže a galerie
Protagonisté muzikálu „Kat Mydlář“ dozkoušeli kostýmy a nafotili program
Aktuální zprávy
Muzikál TARZAN se představil s kompletními kostýmy a dekoracemi (+ video ukázky)
Pozvánky a konkurzy
Velký Vánoční koncert Kamily Nývltové: řada známých hostů a živý orchestr (+ rychlá soutěž)
 • Hana

  úžasné video! Jen tak dál :)


 • aja

  Díky za video =) … jinak musím říct, že na tom záznamu ty projekce vypadají velmi dobře, škoda že v reálu už to tak skvělé není…tedy alespoň z mého pohledu.


 • Míša

  Jo skvělé představení ten den jsem byla a opravdu stálo za to :))


 • musicalswomæn

  taky děkuju za toto video:-) moc povedené:) a hlavně s krásným obsazením:)


 • aja

  No zrovna k obsazení bych měla výhrady, ale na druhou stranu je mi jasné, že u toho videa jde taky o to, nějakým způsobem předvést nováčky. Takže jsem ráda alespoň za tohle.


 • Markéta

  Zrovna tohle představení jsem viděla i naživo. Příjemná připomínka :)


 • Leni

  super…..diky


 • Briseis

  tenhle muzikál mě nikdy nezaujal a tato ukázka mě nepřesvědčila, že bych mu měla dát druhou šanci. :) Přesto díky za ukázku


 • rišo

  tento muzikál je úžasný! a zostrih tiež! :) škoda len, že z rovnakých piesní ako z minulého zostrihu z Hybernie… inak, nechystá sa aj niečo zo zákulisia? To by bola bomba!


 • Sukie

  Dokonalé!!!!
  Klasika! tenhle muzikál snad nikdy nezklame a obsazení ve videu je úžasný. Velice mě překvapila Alžběta Bartošová, zpívá krásně ;-)


 • Ondřej Drobil

  Nechápu proč někdo na takové kraviny chodí.Jako nevim proč platíte 700 stovek za hrozný představení pod úrovní, bez živýho orchestru a z takovejma výkonama.Lepší výkon, 100 krát lepší muzikál, Evita, živý orchestr a asi tak za 3 krát menší cenu mi nabídne DJKT v Plzni.


 • Ondřej Drobil

  Divím se že někdo do divadel B+H chodí.


 • Hana

  Ondřeji, jste kus vola!!


 • Lucka

  Ondřeji, můžete mi říct proč to sem cpete? Váš názor nikoho nezajímá, lidem se to líbí a jestli vám ne, tak se na to nedívejte, a nepište sem takovýhle kraviny, ti panové si stém dají práci, jen proto aby jsme viděly nějaký pěkný sestřih a vy to jen kritizujete, Jste opravdu trapný, a to co sem píšete je opravdu na lidskou úroveň!


 • Kiky

  Ondřej: třeba tam taky někdo chodí proto, aby se mohl s danými lidmi vidět a pokecat s nimi…! ;o)


 • Amadeus16

  Odnřej Drobil: Souhlasím. Divodla v Plzni je velmi kvalitní!


 • Ifča

  Také souhlasím s Ondřejem! Evita je skvělým případem, jak se dá shlédnout více než kvalitní představení za skvělou cenu, se skvělými a opravdovými herci. Plzni moc fandím!


 • klokan

  Souhlasím z Ondřejem. To co vytváří Broadway na Příkopech se snad ani nedá muzikálem nazvat. Kýč z playbacku za sedum stovek. Ale protože je těch, co to dají stále dost, jistě se dočkáme dalších skvělých počinů tohoto nekulturního stánku.


 • Amadeus16

  Mimochodem v sezoně 2012/2013 je na co se těšit. Kromě klasiky Polská krev a Růže z Argentiny uvedou českou premieru muzikálů Nine a ještě Footloose…


 • Mirka

  Až v Plzni vyřeší neustálé problémy se zvukem a budou hrát muzikály ve velkém divadle a ne v tom socialistickym kině, možná to tam bude fajt .-) ale to už je off-topic


 • Lucka

  Chtěla bych se zeptat jestli bude i nějaký sestřih k muzikálu Vražda za oponou.. :) Bylo by to fajn.. :)


 • Sukie

  Každému se líbí něco….
  Samozřejmě muzikály se živým orchestrem jsou lepší, ale zrovna mušketýři patří k těm o hodně lepším věcem v DB…
  A ještě k těm lístkům i do Broadwaye a Hybernie se dá sehnat lístek za míň peněz ;-)


 • aja

  Je to tak, každému se líbí něco…ovšem lepší než “Nechápu proč někdo na takové kraviny chodí” by možná bylo lepší napsat: “Mně se Tři mušketýři nelíbí…” a se svým názorem pokračovat v tomto, méně radikálním, duchu. Jinak tedy nevím, za kolik se dají sehnat lístky do Plzně, ovšem mám takový dojem, že i s cestou by mě to vyšlo ještě dráž než DB. (Uznávám, že to platí jen pro lidi, kteří jsou z Prahy). Navíc je pravda, že do DB se dají koupit i levnější lístky, jak už psal/a Sukie. A zrovna v DB je i z těch nejhorších míst vidět velmi dobře. No a ještě navíc mám to představení opravdu ráda a tak za něj jednou za čas ráda zaplatím i trochu více peněz. Jo a k tomu živému orchestru: je asi pravda, že taková představení budou o něco lepší (ačkoliv kvalita muziky, herců atd, je také velm důležitá, takže ani s tím orchestrem to asi nebude pravidlo), ale DB ho holt nenabízí. Přesto kvůli orchestru nemusíte propagovat pouze Plzeň…můžeme si ho vychutnat např. v HDK. Zajímalo by mně, jestli Ondej Drobil vůbec někdy viděl něco jiného než tu opěvovanou Evitu.


 • amadeus16

  To máte pravdu, záleží i na kvalitě herců. V DB žádní kvalitní nejsou, natož herci….


 • aja

  Rozhodně bych neřekla, že žádní, i když uznávám, že zdaleka ne všihchni jsou herci. Ovšem váš výrok je dle mého názory vyloženě urážkou z mužů např. Tomáše Trapla z žen např. Markéty Procházkové, ale i spousty dalších. Je fakt, že si ale člověk musí představení vybírat, aby narazil na ty dobré a tak by to být nemělo.


 • Ifča

  Já osobně jsem viděla muzikálů hodně. Na spoustě místech, za různé ceny, světové i české… Nedá se to ani spočítat. Pokud jde o tvorbu Michala Davida, Mušketýry považuji za nejpovedenější dílo, ovšem dál už mě nic absolutně nezaujalo, připadá mi vše čím dál víc stejné… Kdysi jsem viděla muzikál Dáma na kolejích uváděný na vsi ve stodole. A kdybych si měla vybrat, jestli půjdu znovu na něj nebo na Mušketýry, Kleopatru atd., moje volba bude naprosto jasná – stodola!
  Bohudíky, ještě se v Praze na kvalitní muzikál zajít dá. Doporučila bych všem, co tak často navštěvují divadla Broadway a Hybernia a opakovaně navštěvují ta samá představení, kde se pouze slavná jména mění za ještě slavnější, aby zkusili změnu, nejenže to bude levnější, bude to dokonce kvalitnější. Jen ve zkratce: Pod Palmovkou – Chicago, Edith a Marlene, Fidlovačka – naprosto dokonalá a bezchybná My Fair Lady, Jeptišky, Divotvorný hrnec, Šumař na střeše nebo bohužel již po derniéře krásné Hvězdy na vrbě, Bez zábradlí – Cikáni jdou do nebe, Vinohrady – Donaha!… A spoustu dalších, stačí jen hledat. Škoda, že o těchto představeních se na tomto serveru tak málo píše…:( Já tedy nevím, ale dle mého názoru sem mnohem víc patří informace o tom, že úspěšný muzikál Hvězdy na vrbě měl derniéru než to, že “THE PHANTOM OF THE OPERA” bude mít vlastní koncertní verzi také ve Vídni.
  Neberte prosím můj příspěvek jako útok na kohokoli z diskutujících, jen je mi líto, že je nejvíce článků věnováno právě scénám Hybernia a Broadway. Jsou to dokola ti samí herci a jména, ovšem v muzikálech po Praze a nejen zde exceluje plno významných zpěváků a HERCŮ!
  Lidé prostě mají různé názory a po pravdě, i pokud s něčím názorem nesouhlasím, neznamená to, že mě nezajímá, jak se výše zmínila Lucka o Ondřejově příspěvku. Mě tedy zajímá, jeho i její, proč hned tak ostře?


 • aja

  Jako mě taky zajímají všechny názory, ale vše se dá říct v klidu. (teď mám na mysli Ondřeje). a samozřejmě souhlasím, že existuje spousta povedených muzikálů i jinde než v Brodway a Hybernii. Dokonce souhlasím, že muzikály M. Davida jsou všechny stejné, přesto je z nějakého důvodu mám ráda, mají pro mně určité kouzlo, hlavně ti Mušketýři(asi protože to byl jeden z prvních muzikálů, co jsem viděla). Ale líbil se mi i muzikál Šakalí léta v divadle ABC, Robin Hood či Johanka z Arku v Kalichu, miluju Jesus Christ Superster, přijde mi dokonalá Lucrezia Borgia a hrozně se těším na Edith i když je to až v listopadu. Zkrátka znám i jiné kusy, ale Davidovy muzikály mi nijak nevadí (s výjimkou Kata Mydláře). No a co se týče těch, co se hrají mimo Prahu, tam je problém, že nezaplatím jen vstupenku, ale ještě cestu tam a zpět, popřípadě ještě ubytování a to už je zkrátk moc, takový fanoušek zase nejsem. Možná až začnu více vydělávat.


 • Mirka Sch.

  Poznámka rodáka k plzeňskému divadlu :
  Na (nejen) muzikálu v plzeňském divadle jsem tak průměrně čtyřikrát za měsíc. O žádných problémech se zvukem ale nevím. Spíše naopak, nikdy jsem tam nezažila, v Praze tak běžnou, situaci, kdy je hlavní hrdina nucen trapně dozpívávat árii po té, co mu někdo z company “nenápadně” předá do ruky mikrofon.
  V historické budově Velkého divadla se běžně hrají i muzikály. V současné sezóně např. Monty Python’s Spamalot, Netopýr a Prodavači snů. Na scéně Komorního divadla se hraje ale muzikálů většina, to je pravda, např. – Noc na Karlštejně, Fantom Morrisvillu, Adéla ještě nevečeřela, Edith…, Evita, Cesta kolem světa za 80 dní, Gypsy, Limonádový Joe, Miluji Tě, ale… To všechno najednou v jedné sezóně, soubor muzikálu a operety má asi 15 členů ve stálém angažmá a zhruba stejný počet externích členů a sboristů. V jedné sezóně bývájí minimálně tři až čtyři premiéry tohoto souboru. Vstupenky stojí tak 250 Kč a program, kde jsou informace a skoro žádné reklamy, tak 25 Kč, šatny zdarma a kafe za 15.
  Mimochodem, Komorní divadlo není žádné bývalé socialistické kino, činoherní divadlo tam vzniklo jako “nouzové řešení” v roce 1965 z prostor kina Univerzita založeného na tomhle místě kolem roku 1930. V 70.letech se měla stavět nová budova, ale soudruzi nutně potřebovali novou krajskou správu SNB. A co jiného je Divadlo Broadway než bývalé socialistické kino Sevastopol? A jestli nám nějaká příští “levicová” vláda nesebere peníze, tak po r.2015 bude v Plzni nové divadlo s pěti sály. Tak neváhejte a přijeďte, žlutavý autobus z Prahy stojí 100 Kč. Pro ty, kteří jsou “závislí” na pražských hvězdách, zde hostuje Dasha, Langmajer, Vondráček, Roman Vojtek a hlavně famózní Jan Kříž.


 • aja

  250 vstupenka, 200 cesta … to je 450 + předpokládám, že divadlo nebude hned na autobusáku, takže nějaký to MHD, ubytování pokud jde o večerní představení…zkrátka mě vyjde levněji Brodway za 300…a času mi to sežere míň určitě. A zas tak nekvalitní ta představní v Brodway nejsou představení zas nejsou. O 230 KČ v HDK ani nemluvě.


 • aja

  *A zas tak nekvalitní ta představení v Brodway nejsou. Několikrát jsem to přepisovala aby to dávalo smysl, až to smysl vůbec nedává. =)


 • aja

  *A zas tak nekvalitní ta představení v Brodway nejsou. Několikrát jsem to přepisovala aby to dávalo smysl, až to smysl vůbec nedává. =)


 • Ondřej Doubrava

  Když už se tu ten mírný off-topic rozjel, tak když mám tohle většinou na starosti vyjádřím se: Ohledně informací z divadel se to má asi takhle, samozřejmě potřebujeme takový servis , abychom mohli pohodlně a rychle dělat svoji práci a samozřejmě velmi oceňujeme, když ho máme v našich očích 100%: nám by hrozně pomohlo, kdyby nám všechny scény, co s muzikálem aspoň trochu koketují, ty informace o premiérách, derniérách pravidelně zasílali tak, abychom si jich hned všimli, kontakty tu jsou (denně kontrolovat všechny weby moc není v našich silách a nemělo by to tak fungovat), taková informace, která nám došla přímo, se zde objeví do několika minut, hodin, maximálně druhý den. Zrovna u zmiňované Fidlovačky servis chvilku funguje, chvilku zase ne, nás samotné to mrzí, teď se tam bude měnit tým, zkusíme to zase ustálit, ale je fakt, že třeba mě se tam hooodně špatně jezdí a prakticky ji tudíž navštěvovat nemohu, ale pokusím se o to ustálení spolupráce, sám budu rád. U pár scén se čas od času znovu a znovu více či méně úspěšně snažím o navázání kontaktu, jde to hodně pomalu a občas mám chuť rezignovat, ale slibuju, že jak jsem nucen polevit v recenzích, tak tohle prostě chci, aby fungovalo, mimochodem, tyhle problémy neřešíme zdaleka sami. A tady je ten paradox, ač jsme pro Vídeň serverem zahraničním, ty tiskové zprávy odtamtud prostě chodí přímo k nám, celkově je v zahraničí ten přístup o něčem jiném. Teď se ale celkem dost vylepšila Plzeň a vypadá to, že na premiéry už tam budeme po letech mírného bojování normálně moci. Je nám jasné, že to zdaleka není ideální, za což mám potřebu se omluvit, ale je to trochu těžší, než se zdá…


 • klokan

  Docela jste mě překvapili, protože jsem čekal, že se na mě fanoušci pražské Broadwaye sesypou, ale jak vydno už začínají prozřívat. Dokonce už ty jejich muzikály “nejsou až tak nekvalitní”. Lepší by bylo kdyby byly kvalitní. To by je ale nesměli dělat stále stejní lidé.


 • aja

  Klokan: problém je, že já jsem nikdy nebyla skalní fanoušek DB a DH, takže nemám z čeho prozřívat =). A zřejmě jsem jediný člověk, který tu psal, že muzikály v těchto divadlech “nejsou až tak nekvalitní”. Pokud jsem si všimla, tak mimo mně tady diskutují hlavně odpůrci. Takže těžko říct, co si myslí ti zarytí fanoušci.


 • Václav K

  V téhle verzi muzikálu Tři mušketýři ,mi chybí M.Absolonová jako Mylady a P. Janů jako Královna Anna.Jinak také souhlasím s tím názorem, že je DJKT Plzeň levné.Např.muzikál, který se již v komorní scéně nehraje Čachtická paní, která nás stála 110 Kč na osobu a v hlavních rolích byli pražští protagonisté např. Hana Seidlová, nebo Zbyněk Fric, Radka Fišarová a Jan Révai. Jinak všechny zvu na obnovenou premiéru muzikálu Edith- vrabčák z předměstí, která se uskuteční v neděli 13.9.2012 v Komorním Divadle v Plzni. Ale také si myslím, že Michalovi Davidovi muzikáli, jsou jedny z nejlepších. A důvod proč jsem přestal na ně chodit je, v obsazení není velice talntovaná M. Absolonová. A tím ukončuji svůj komentář a bylo by velice fajn, kdyby jste navštívili Plzeňské divadlo, stojí to za to. Děkuji.


 • Amadeus16

  V nové sezoně v Plzni se můžete těšit nejen na Edith, ale i na Růže z Argentiny, Nine, Polskou krev a Footloose.


 • Květa57

  Dnes naposled, velká škoda, velká pochvala všem. Děkuji za překrásný zážitek.