Aktuální zprávy

Živý stream The Jonathan Larson Project koncertu k výročí muzikálu RENT


U příležitosti 24. výročí první předpremiéry muzikálu RENT na Broadwayi chystá klub Feinstein’s/54 Below živé vysílání záznamu jedinečného koncertu The Jonathan Larson Project, který se uskutečnil v říjnu 2018.

Vysílání proběhne v rámci projektu #54BelowatHome, což je série živých vysílání záznamů různých hudebních večerů, které se uskutečnily právě v klubu Feinstein’s/54 Below.
Aktuální rozvrh vysílání naleznete zde: https://54below.com/54BelowatHome/

Jonathan Larson

Americký dramatik a skladatel, držitel Pulitzerovy ceny a několika cen Tony, autor muzikálů RENT a Tick, Tick… Boom!, divadelní průkopník a milovaný hudební génius, to byl Jonathan Larson. Tragicky zemřel ve věku 35 let, dříve než dostál celosvětového uznání za svůj mimořádný přínos hudebnímu divadlu.

The Jonathan Larson Project je večer Larsonových písní z nerealizovaných muzikálových projektů 1984 a Superbia, písní, které nebyly použity v muzikálech RENT a Tick, Tick… Boom! a také písní, které napsal pro divadelní revue nebo rádia. Jedná se o skladby, které nikdy předtím nebyly nahrány ani veřejně předvedeny publiku.

Andy Mientus, Krysta Rodriguez, Nick Blaemire, George Salazar, Lauren Marcus photo: Melissa Griegel Photography

Andy Mientus, Krysta Rodriguez, Nick Blaemire, George Salazar, Lauren Marcus
photo: Melissa Griegel Photography

Živé vysílání koncertu

V pátek 17. dubna v 0:30 hodin našeho času (16. dubna 18:30 EST)

 Pozdější přehrání nebude možné

Sledujte na YouTube kanálu klubu Feinstein’s/54 Below: https://www.youtube.com/watch?v=9qDg6Zur0rI

Během koncertu vystoupí

Nick Blaemire (Tick, Tick… Boom!, Godspell), Lauren Marcus (Be More Chill, Company), Andy Mientus (Smash, Spring Awakening, Les Misérables), Krysta Rodriguez (Smash, Spring Awakening, The Addams Family), George Salazar (Be More Chill, The Lightning Thief, Tick, Tick… Boom!) a speciální host Adam Chanler-Berat (Next to Normal, Amélie).

Po obrovském úspěchu živých koncertů v klubu Feinstein’s/54 Below vyšlo album The Jonathan Larson Project, které si můžete poslechnout zde:


Alternativní odkaz na poslech CD:
https://ghostlightrecords.lnk.to/princeofegypt


Praha
Herci muzikálu RENT vyšli do pražských ulic (+ soutěž o vstupenky)
Aktuální zprávy
SPECIÁLNĚ: Zhlédněte jako první část muzikálu Antoinetta – královna Francie a sdělte přímo režisérovi a hercům své poznatky (+ dárek)
Aktuální zprávy
Press show Romea a Julie nabídla pohled na představitele i velkolepou výpravu (+ video)
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!