Aktuální zprávy

“Hamlet” Janka Ledeckého se příští rok uvede v Divadle Broadway


“Rádi bychom Vás informovali, že 22. března 2012 se vrátí v obnovené premiéře do Divadla Broadway muzikál Janka Ledeckého – Hamlet,” píše divadlo Broadway na svých stránkách. Více informací zatím není k dispozici a budeme je pro Vás samozřejmě sledovat.

Petr Bende, Richard Tesařík a Petr Kuheil v muzikálu Hamlet v Divadle Kalich (2008, foto Richard Kocourek)

Nepřehlédněte
Petr Bende a Petr Kutheil v “hamletovském” rozhovoru
Recenze amerického přepracování “Hamlet” v Divadle Kalich


Aktuální zprávy
První kostým muzikálu WE WILL ROCK YOU má Killer Queen
Pozvánky a konkurzy
Přijďte na narozeninový koncert 18 let Divadla Broadway (+ vstupenky)
Praha
Hity z muzikálové produkce GoJa Music Hall zněly počernickým divadlem
 • milanzitka

  Doufám, že využijí již odzkoušené možnosti živé hudby v tomto představení.


 • Briseis

  slává, sláva, já ten muzikál strašně miluju. A kéž by zase hrál Bende.


 • Bídník

  Tenhle muzikal mi prijde hrozne amatersky, ale na druhou stranu mi pripada napsany s laskou, ne jen kvuli tucnemu zisku, proto mu dam prednost pred Davidovinami.)


 • Ondřej Doubrava

  milanzitka: O Divadle Broadway se říká, že se tam orchestr ani kapela nikam nedá dát (pokud se neudělá součástí scény jako u Rokenrolu), takže živá hudba na 99% nebude…


 • Briseis

  amatérský muzikál? libreto je minimálně od deset tříd lepší, než libreto u všeho, co napsal pan Fanánek.


 • Pavel Košatka

  Zvláště přepracovaná verze má do amaterismu daleko… podle mě jeden z nejlepších titulů u nás, samozřejmě pořád myslím v té americké verzi, ta původní česká mě lehce nudila a potřebovalo to prostě dotáhnout, nový scénosled i hudební (a pěvecké) nastudování tomu opravdu dodalo světovost.


 • Abigail

  Živá hudba by mě taky potěšila, ale v tomhle divadle jí taky moc nevěřím, bohužel. A doufám, že si tam Ledecký udrží tu kvalitu, co to mělo naposledy v Kalichu, protože tam to byl jeden z prvních muzikálů, které se mi tu vážně líbily. Tedy původních. Ale pravda, viděla jsem až tu novou verzi, starou mám na DVD a asi by mě tolik neuchvátila…


 • milanzitka

  Pokud vím, měli tehdy kapelu v Kalichu na balkoně (balkonech). Třeba by se to při troše dobré vůle a umu dalo napodobit i tady, ale nevím, nejsem divadelní technik ani zvukař ;)


 • Ondřej Doubrava

  milanzitka: Také jsem zastáncem živého doprovodu, jsem přesvědčen, že kdo chce, dá ho kamkoliv, však už bylo tolik i originálních řešení, ale když on je ten halfplayback mnohonásobně levnější, to je ten zásadní problém a svádí se to na “naše podmínky”.


 • washek

  Byla zrušena poslední tři představení Draculy. Derniéra je 15.10.


 • Slaměnka

  Ano Hamlet a obsazení s Petrem Bende – bylo nejlepší. Moc bych si to přála vidět znova.


 • Olynka

  Viděla jsem tohle představení, někdy 2002 či tak nějak, s Pepou Vojtkem a Dashou – oba byli skvělí. Pak jsem shlédla i tu přepracovanou verzi (2008), kde byl Petr Bende prostě neskutečný! Jsem strašlivě zvědavá na obsazení.