Videoreportáže a záznamy

VIDEO: “Osmý světadíl” zazpíval na Černém mostě


V novém prodejním stánku Divadla Kalich v Centru Černý Most se v sobotu 10. září 2011 představil nejnovější muzikál “Osmý světadíl“, který je postaven na největších hitech skupiny “Elán”. Podívejte se s námi na exkluzivní video sestřih, ve kterém vám zazpívají Tomáš Savka, Michaela Doubravová, Kateřina Steinerová, Jan Kříž, Marie Štěchová a Michal Pleskot.

Mimo samotného zpěvu, proběhla i autogramiáda, které se navíc zúčastnili Alžběta Stanková, Jan Révai či Antonín Moravec. A proč nový stánek divadla na Černém Mostě? Divadlo se chce co nejvíce přiblížit svým fanouškům, aby si nemuseli kupovat vstupenky pouze v pokladně divadla či v prodejních sítích společností TickeArt a CK Čedok. Navíc se také ve stánku můžete přihlásit do “Klubu Divadla Kalich”, který přináší řadu výhod, jako třeba zjištění aktuálního obsazení na dané představení či nabídky zlevněných vstupenek.

Kateřinu Steinerovou a Tomáše Savku sledují v pozadí Marie Štěchová a Michal Pleskot

Během odpoledne jsme si mohli vychutnat celkem pět písní a to “Královna bielych tenisiek“, “Ak nie si moja“, “Čekám ťa láska“, “Jedenásté prikázanie” a “Osmy svetadiel“. Bez většího zdržování se na ně v našich ukázkách můžete podívat i vy. Nezapomeňte si přečíst naší velkou recenzi muzikálu se srovnáním téměř všech alternací.

Video z akce

kamera: Pavel Kukliš
úprava a střih: Radek Janda


Robin Hood - Cesta ke slávě
Televize Prima a Divadlo Kalich představili show “Robin Hood – Cesta ke slávě”
Fotoreportáže a galerie
Exkluzivní fotografie ze zkoušek muzikálu “Robin Hood”
Aktuální zprávy
Divadlo Kalich otevřelo své muzikálové brány (+ video)
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!