Pozvánky a konkurzy

Tradiční benefice “Noc s hvězdami” na hradě Houska bude v srpnu slavit Vánoce


13. ročník benefičního koncertu “Noc s hvězdami” tentokráte s podtitulem “Vánoce na Housce” se uskuteční první srpnovou sobotu na hradě Houska. A jak již bývá zvykem, nebudou chybět ani známá muzikálová jména. Letos v podobě Moniky Absolonové, Heleny Vondráčkové, Leony Černé, Yvetty Blanarovičové, Světlany Nálepkové či Petra Vondráčka, Josefa Vágnera a Lukáše Kumprichta.

Výtěžek koncertu jde na obnovu hradu Houska a za dobu pořádání se podařilo zrekonstruovat již více než polovinu hradu. Program začíná 6. srpna 2011 od 18 hod. a kromě zmíněných umělců se můžete dále těšit například na Ewu Farnou, Dalibora Jandu, Jana Bendika, Martina Franceho, skupinu Holki a další.

Plakát koncertu

Od 21 hodin začíná vystoupení kapel, ve kterém se vám v letošním ročníku představí Marcela Březinová & Band, Datwerk, Petr Dvořák & Wolnej Proud.

Akci již tradičně moderuje ostřílená dvojka Slávek Boura a Markéta Mayerová. Koncert kapel moderuje Vlasta Vébr.

Moderátor Slávek Boura

Organizátor koncertu Martin France

Již minulý rok jsme vám akci vřele doporučovali a letos tomu nebude jinak. Přes různé komplikace, které minulý ročník provázely, v podobě silných lijáků, vichřic, krupobití a výpadků proudu, kdy museli někteří interpreti zpívat akusticky (což byl nakonec ovšem nečekaně mimořádný zážitek navíc), to byl ročník vydařený a naplnil hlediště k prasknutí.

Vstupenky v hodnotě 300 Kč je možno zakoupit v síti společnosti Ticketstream, v CK ČEDOK, FIRO-tour, v knihkupectví Kanzelsberger, v předprodeji v prodejně hudebních nástrojů Milana Anděla na náměstí T.G.M. v České Lípě nebo přímo na hradě Houska – http://www.hradhouska.cz/ – tel: 315 693 321.

Vánočně pojatá tisková konference

Světlana Nálepková

Yvetta Blanarovičová

Nechyběl ani vánoční dort

Foto: Andrea Vernerová a Martin Production


Recenze a reportáže
Patnáctý ročník “Noci s hvězdami” na Housce přivolal bouřku
Pozvánky a konkurzy
Daniel Hůlka oslaví životní jubileum velkým koncertem (+ soutěž o vstupenky)
Pozvánky a konkurzy
Konkurz na obsazení COMPANY do muzikálu “Kapka medu pro Verunku”
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!