Pozvánky a konkurzy

Helena Vondráčková a Radka Fišarová sólově vystoupí v komorním prostředí Divadla Kalich


Jedna z nejznámějších a nejpopulárnějších českých zpěvaček Helena Vondráčková a “česká Edith Piaf” s vynikajícím hlasem Radka Fišarová vystoupí poprvé na prknech Divadla Kalich při svých sólových koncertních programech. Přinášíme Vám pozvánky na obě tyto komorní výjimečné akce.

Helena Vondráčková

Helena Vondráčková

Helena Vondráčková se rozhodla slavit své blížící se životní jubileum prací. Na pondělí 15. června 2009 si naplánovala narozeninový recitál do pražského Divadla Kalich. Zpěvačka, která běžně koncertuje ve velkých sálech nebo halách, tak výjimečně vystoupí v komorním prostředí.

„Láká mě opravdu blízký kontakt s publikem. Člověk si připadá, jako by si diváky pozval k sobě domů a příjemně si s nimi povídal,“ vysvětluje netradiční nápad. Vystoupení v Divadle Kalich zpěvačka přizpůsobila výběr písní. „Volím trochu jiný repertoár než pro velká pracoviště. Tady si mohu dovolit do programu zařadit i vyložené hudební bonbónky, které by v halách nevyzněly.“

Narozeninový koncert Heleny Vondráčkové začne v 19,30h. Zpěvačku doprovodí Charlie Band a jako host zazpívá Šárka Vaňková. Helena Vondráčková tak poprvé vystoupí na pódiu divadla, které je domovskou scénou její neteře Lucie. Helenu Vondráčkovou také můžeme vidět v roli matky v muzikálu Mona Lisa. Vstupenky v cenách 990 a 690 korun můžete zakoupit v síti Ticket Art.

.

Radka Fišarová

Radka Fišarová

O den později vystoupí se svým komorním koncertem Radka Fišarová. Večer ponese název “Malá pocta velké Edith“a je z něj patrné, že se bude věnovat především slavným písním z repertoáru Edith Piaf. Uslyšíme však také písně dalších francouzských hudebních velikánům, jako například Charlese Aznavoura, Jacka Preverta či Mireilla Mathiea. Písně zazní jak ve francouzském originálu, tak i v českém překladu. Zpěvačku Radku Fišarovou v tomto pořadu doprovází akordeonistka Jana Bezpalcová a komorní jazzové trio.

Nenechte si tedy 16. června 2009 ujít tento jedinečný komorní koncert Radky Fišarové. Začátek je v 19 hodin. Vstupenky v cenách od 299 do 499 korun můžete taktéž zakoupit v síti Ticket Art.


Fotoreportáže a galerie
Zakončení sezóny Divadla Kalich aneb KALICH CUP 2017
Pozvánky a konkurzy
CZECH CABARET SHOW rozšiřuje svůj tým a vypisuje konkurz na novou sezónu
Pozvánky a konkurzy
Michaela Nosková chce být jen svá (+ soutěž o vstupenky)
 • HUGO

  Malá pocta velké Edith jsem již před rokem zhlédl a vřele doporučuji ;-)


 • Michal Smrkovský

  Myslím že vstupenky nestojí 49, ale 499:-) Dvě mám doma:-D A myslím že vystoupí při “svých” koncertních programech:-)


 • Ondřej Doubrava

  Michal: Opravil jsem, díky :-)


 • Janík

  Charlie Blažek hraje s kdekým, kdykoliv je jakákoliv blbost v TV, je tam Blažek,od Silvestra přes Primu, jde kamkoliv..Zajímalo by mě, jak to dělá, že je jak Ferda Mravenec všude, ale trpí tím kredit, drolí se do nesmyslů a nikdo si toho neváží.Příliš moc kšeftů – zajícova smrt :)