Pozvánky a konkurzy

Magda Malá s Bohušem Matušem vyjíždí na Cestu muzikálem


Zpěvačka Magda Malá, známá především z muzikálů Bídníci, Dracula, Miss Saigon nebo Ples upírů, a její pěvecký kolega Bohuš Matuš se chystají za doprovodu kapely Charlie Band na malé koncertní turné s názvem “Cesta muzikálem“. 

Turné vyvrcholí 21. května koncertem v pražském kině Lucerna, kde ve velkém sále vystoupí také zajímaví hosté. Zazpívat přijde Daniel Hůlka, Natálie Grosová, Hynek Tomm nebo Lubomír Rys. Můžete očekávat spoustu nádherných muzikálových melodií v původním provedení. Těšit se můžete na písně z muzikálů Ples upírů, Dracula nebo právě připravovaného muzikálu Robinson.

Magda Malá a Bohuš Matuš

Magda Malá a Bohuš Matuš

Další koncerty se uskuteční 16. dubna v Bystřici nad Pernštejnem a 17. dubna v Brně, v přípravě jsou koncerty i v dalších městech.

Koncerty se uskuteční k 50. jubileu Magdy Malé, která ztvárnila role Eponiny v premiérovém českém uvedení muzikálu Bídníci v roce 1992 v Divadle na Vinohradech a také Lorraine v původním Draculovi v Kongresovém centru. Roli Eponiny si později zopakovala také v nové produkci GoJa Music Hall, dále vystupovala v muzikálech Miss Saigon, Kráska a zvíře, Popelka na ledě a nejnověji také v Plesu upírů, kde účinkuje po boku Bohuše Matuše, který exceluje v hlavní roli hraběte Von Krolocka. A právě s Bohušem Matušem vyjíždí na “Cestu muzikálem”.

Vstupenky na koncerty zakoupíte exkluzivně v síti TICKET ART.


Pozvánky a konkurzy
Konkurz: Poloprofesionální uvedení Svobodova “Monte Crista”
Pozvánky a konkurzy
Ivana Korolová poprvé zazpívá se svou kapelou a zajímavými hosty
Pozvánky a konkurzy
Zdenka Trvalcová zve na velký pražský koncert “Voilá!”
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!