Pozvánky a konkurzy

Benefiční muzikálový galavečer HOREČKA ÚTERNÍ NOCI v Divadle Hybernia


V úterý 23. ledna 2018 od 18.00 hodin rozezpívá a roztančí scénu pražského Divadla Hybernia na 60 umělců, jako např. Václav Noid Bárta, Ondřej Ruml, Olga Lounová, Jan Kříž, Radka Fišarová, Ivana Korolová a mnoho dalších. Výtěžek ze vstupného na muzikálové představení Horečka úterní noci, které se koná již potřetí, poputuje Nadačnímu fondu Veroniky Kašákové podporujícího děti a mladistvé z dětských domovů.

Věřím, že by každý zdravý pracující člověk, který má to štěstí a žije ve svobodě v této krásné zemi, měl společnosti něco ze sebe vrátit nazpět. Tak nejlépe, jak umí on sám. My umíme tohle. Spojit lidi, kteří milují ze srdce to, co dělají – zpěv, tanec, herectví, režii, choreografii, kostýmy, make-up, zvuk, světla, a nechat je kouzlit… pro vás, pro nás, pro ně a hlavně pro děti, kterým pomáhá Nadační fond Veroniky Kašákové. Jestli chcete udělat dobrý skutek a vidět lidi, kteří milují to, co dělají, přijďte,“ zve za organizátory herečka, tanečnice a principálka divadelní společnosti Indigo Company Lilian Sarah Fischerová.

Horečka úterní noci 2018 Divadlo Hybernia

Autoři: Lilian S. Fischerová, Jana Ozoráková, Jiří Kraus
Režie: Jiří Kraus
Choreografie: Petr Čejka, Lilian S. Fischerová, Filip Gregoriades

Pořádá INDIGO company ve spolupráci s Musical production.

Účinkují

Václav Noid Bárta, Olga Lounová, Ondřej Ruml, Radka Fišarová, Anna Slováčková, Ivana Korolová, Pavel Režný, Petra Vraspírová, Monika Sommerová, Petr Kutheil, Leona Gyöngyösi, Michael Kluch, Ema Katrovas, Gygy Gyöngyösi, Jana Rybníčková, Kateřina Ujfaluši ml., Filip Jedlička, Ondřej Rychlý, Tereza Krippnerová, Tereza Vítů, Sandra Kovalíková, Veronika Mertová, Lilian Fischerová, Michael Vykus, Václav Tobrman, Jana Trojanová, Tomáš Kyselka, Michal Pešek, Radim Madeja, Miroslav Dvořák, Michaela Krausová, Regina Razovová, Jan Beneš, Pavel Čirip, Storm Ballet Studio, Taneční škola Gregoriades a další.

Anotace

Co vše se může stát během jedné úterní noci v opuštěném baru, kde kdysi bývalo až nebývale živo? V tomto magickém prostoru plném vzpomínek ožívá dávno zašlá sláva pěveckých hvězd napříč celým 20. stoletím.
Potkáme tu též celou řadu lidských osudů. Proč do tohoto zapomenutého kabaretu chodí bohatý podnikatel, babička, bezdomovci či proč si tu dávají první rande osamělí středňáci? To vše nám odhalí mladý milenecký pár, který se tu objeví čistě náhodou a této úterní noci opravdu zažije nečekané věci.
Zpěv, tanec, láska – to je Horečka úterní noci.
Benefiční muzikálový galavečer.
Výtěžek z představení bude věnován Nadačnímu fondu Veroniky Kašákové.

Vstupenky

https://www.ticketportal.cz/Event/Horecka_uterni_noci?idp=872634
a v dalších obvyklých předprodejích


Pozvánky a konkurzy
“Antoinetta – královna Francie” vypisuje konkurz na hlavní a vedlejší role a company
Pozvánky a konkurzy
“Jesus Christ Superstar” pod širým nebem ve Slavkově u Brna
Brno
Městské divadlo Brno podpoří jižní Moravu koncertem
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!