Pozvánky a konkurzy

Narozeninový koncert Michaely Bábor Noskové “Broadway s láskou”


Narozeninový koncert Michaely Bábor Noskové “Broadway s láskou” se uskuteční 22. března 2018 od 19 hodin v pražské GoJa Music Hall.

Na narozeninovém koncertě “Broadway s láskou” uslyšíte spoustu nádherných melodií z nejznámějších světových muzikálů, jako jsou Fantom opery, Bídníci, Ples upírů, Wicked, Funny Girl, Čaroděj ze země Oz, West side story, Kočky, Rent, Chicago, Sunset Boulvair, We will rock you nebo Side show.

Plakát koncertu

Plakát koncertu

Jako hosté vystoupí Leona Machálková, Josef Vojtek, Václav Noid Bárta, Marián Vojtko, Michaela Gemrotová, Natálie Grossová, Elis Ochmanová, Lukáš Randák či Ondřej Bábor. V rámci písně Cell block tango z muzikálu Chicaga vystoupí také Michaela Zemánková, Tereza Martinková a Bára Chybová a v písni Seasons of love se potká několik původních představitelů anglické verze muzikálu Rent.

Vše za doprovodu orchestru pod taktovkou dirigenta Michala Macourka.

Celý koncert bude probíhat spíše formou uceleného divadelního představení a těšit se můžete na 2 muzikálové hity premiérově v češtině. Jeden je z muzikálu Wicked a druhý v ČR méně známého (nicméně na Broadwayi se hrál již 2x) muzikálu Sideshow.

Vstupenky jsou k zakoupení v síti Ticket Art.

Ukázky z koncertu k 32. narozeninám v Divadle Hybernia


Pozvánky a konkurzy
ČESKO ZPÍVÁ 2015 – buďte součástí i vy již 9. ročníku celostátní pěvecké soutěže s mezinárodní účastí
Pozvánky a konkurzy
Divadlo Kalich oslaví 15 let velkolepým galakoncertem. Na koho se můžete těšit?
Pozvánky a konkurzy
Muzikál Sněhurka na ledě s Tomášem Vernerem v hlavní roli míří do pražské O2 areny
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!