Pozvánky a konkurzy

Narozeninový koncert Michaely Bábor Noskové “Broadway s láskou”


Narozeninový koncert Michaely Bábor Noskové “Broadway s láskou” se uskuteční 22. března 2018 od 19 hodin v pražské GoJa Music Hall.

Na narozeninovém koncertě “Broadway s láskou” uslyšíte spoustu nádherných melodií z nejznámějších světových muzikálů, jako jsou Fantom opery, Bídníci, Ples upírů, Wicked, Funny Girl, Čaroděj ze země Oz, West side story, Kočky, Rent, Chicago, Sunset Boulvair, We will rock you nebo Side show.

Plakát koncertu

Plakát koncertu

Jako hosté vystoupí Leona Machálková, Josef Vojtek, Václav Noid Bárta, Marián Vojtko, Michaela Gemrotová, Natálie Grossová, Elis Ochmanová, Lukáš Randák či Ondřej Bábor. V rámci písně Cell block tango z muzikálu Chicaga vystoupí také Michaela Zemánková, Tereza Martinková a Bára Chybová a v písni Seasons of love se potká několik původních představitelů anglické verze muzikálu Rent.

Vše za doprovodu orchestru pod taktovkou dirigenta Michala Macourka.

Celý koncert bude probíhat spíše formou uceleného divadelního představení a těšit se můžete na 2 muzikálové hity premiérově v češtině. Jeden je z muzikálu Wicked a druhý v ČR méně známého (nicméně na Broadwayi se hrál již 2x) muzikálu Sideshow.

Vstupenky jsou k zakoupení v síti Ticket Art.

Ukázky z koncertu k 32. narozeninám v Divadle Hybernia


Plzeň
Konkurz na titulní pěveckou roli v kultovním muzikálu Edith – vrabčák z předměstí
Pozvánky a konkurzy
Konkurz na obsazení rolí do nové hudební komedie Janka Ledeckého Zapomeňte na Shakespeara
Pozvánky a konkurzy
Zdenka Trvalcová zve na velký pražský koncert “Voilá!”
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!