Pozvánky a konkurzy

Zdenka Trvalcová zve na velký pražský koncert “Voilá!”


Zpěvačka Zdenka Trvalcová zve čtenáře Musical.cz na velký koncert své kapely “Voilá!“, který se uskuteční již v pondělí 26. listopadu 2012 od 20:00 hod. v pražském Divadle Karla Hackera (v Praze 8 – Kobylisích). Jako hosté po boku Zdenky vystoupí Lucia Šoralová s kapelou La Alma a Peter Adamov (slovenský zpěvák a multiinstrumentalista). A jako bonus budete moci vy, naši čtenáři, využít exkluzivní slevu 50 Kč na vstupenku!

Plakát koncertu

Voilá! začínali tradičními francouzskými šansony, na které je zpěvačka Zdenka Trvalcová specialistkou (již deset let hraje postavu Edith Piaf v divadelním představení” Edith Piaf – vrabčák z předměstí”), později se rozhodli dát těmto skladbám nový rozměr a známé písně tak dostaly novou tvář díky bohatosti jejich úprav (gipsy swing, klezmer, blues, jazz). Vznikl tak koncertní program, překvapující svou lehkostí, vtipem a originalitou, který hrají tito talentovaní hudebníci vždy s plným nasazením, osobitou energií a radostí.

Vstupenky na dlouho plánovaný koncert 26. listopadu 2012 od 20:00 hod. v pražském Divadle Karla Hackera budou v prodeji až přímo na místě před konáním koncertu. Běžné ceny vstupenek jsou 200 Kč, pro studenty a seniory jsou za 150 Kč. Pokud však řeknete heslo “MUSICAL.CZ“, budete mít vstupné o 50 Kč levnější (ceny pro Vás jsou tedy 150 či 100 Kč)

Nenechte si ujít tento jedinečný hudební večer, ve kterém odhalíte i jinou než muzikálovou tvář Zdenky Trvalcové. Z vlastní zkušenosti můžeme jen doporučit, zvláště pokud máte rádi šansony, jazz a podobné styly. Na oficiálním Facebooku kapely si můžete poslechnout také několik ukázek a podívat na videa z koncertů.

ČTĚTE TAKÉ NÁŠ VELKÝ ROZHOVOR SE ZDENKOU TRVALCOVOU


Plzeň
Konkurz na představitele rolí dívek (teenagerů) do muzikálu FUN HOME
Pozvánky a konkurzy
Konkurz do muzikálu MEDIKUS a na doplnění souboru MdB (nabídka angažmá)
Pozvánky a konkurzy
Konkurz na obsazení tanečních rolí v brněnské Horečce sobotní noci
  • Alena Kaclová

    Je fajn, že se tu objevují i pozvánky na koncerty našich muzikálových umělců – včera jsem mohla s přáteli absolvovat koncert Tomáše Savky v Hybernii a tak úžasnou atmosféru bych přála každému, jen škoda, že to nebylo delší. Koncert Zdeničky, na kterém určitě nebudu chybět, můžu po dvou klubových koncertech v pražském Popocafépetlu jen a jen doporučit! Pokaždé skvělá, uvolněná atmosféra, vynikající pěvecké i muzikální výkony sympatické kapely a bezprostřednost Zdenky s parádní francouzštinou, to byl balzám na duši a nemělo to prostě chybu! Takže chcete-li zažít Zdenku jinak než jako jemnou Constance nebo Octávii, neváhejte! :-)


  • Hanka

    Malý koncert co se týká počtu diváků a velikostí divadla, ale obrovský koncert díky atmosféře a samozřejmě účinkujícím:-).