Pozvánky a konkurzy

Charitativní koncert “Srdeční záležitosti” se letos uskuteční v Divadle ABC (+ video)


Další ročník oblíbeného charitativního koncertu “Srdeční záležitosti” se uskuteční 11. září 2011 v pražském Divadle ABC. Těšit se můžete na Magdu Malou, Michala Davida, Míšu Noskovou, Daru Rolins, Hanu Křížkovou, Leonu Černou, Kateřinu Brožovou, Terezu Mátlovou, Martina Franceho, Sylvu Schneiderovou, Vlastimila Harapese, Marcelu Březinovou, Petra Dopitu či Jana Bendiga.Dále vystoupí dětský pěvecký sbor Prážata a žáci ZUŠ F. L. Gassmanna Most. Koncert bude moderovat Vladimír Hron.

Srdeční záležitosti 2011

Magda Malá a její obecně prospěšná společnost “Mater et pueri” pomáhá matkám s dětmi v tísni. Již tradičně se začátkem září koná koncert s názvem “Srdeční záležitosti”, jehož výtěžek jde právě na podporu činnosti této prospěšné organizace.

Pravidelně jsme návštěvníky tohoto každoročního koncertu a můžeme Vám ho vřele doporučit.  Prožijete příjemný večer v uvolněné atmosféře. Ostatně, můžete se podívat na reportáž z loňského roku v Divadle Broadway.

Vstupenky v hodnotě 320,-Kč jsou k dostání v pokladně Divadla ABC a v síti Ticketpro.

Video sestřih “Srdečních záležitostí 2010”

Přinášíme vám sestřih muzikálovými melodiemi, které zazněly během loňském ročníku “Srdečních záležitostí”. Můžete slyšet Magdu Malou, Kateřinu Brožovou, Mariana Vojtka, Petra Dopitu či žákyně základní umělecké školy F. L. Gassmanna.

Video a střih – Radek Janda


Recenze a reportáže
“Drž mě pevně, miluj mě zlehka” – představení, které pohladí po duši i pošimrá bránice
Pozvánky a konkurzy
Daniel Hůlka povede kurz muzikálového zpěvu v Brně
Aktuální zprávy
“Jesus Christ Superstar” – Open air představení slavného muzikálu
  • Siska

    Snad tam nebude Harapes zpivat… ?


  • LUDĚK

    Těši mně že se vrátila po pauze Magda Malá těšim se na Jaro bude dělat Eponiu v Bidnicích.
    A v Popelku segru.