Pozvánky a konkurzy

Benefiční “Noc s hvězdami” po dvanácté již tuto sobotu na hradě Houska


Chcete si zpříjemnit prázdniny poslechem českých zpěváků v krásném prostředí hradu Houska? Tak teď máte jedinečnou šanci. V sobotu 7. srpna 2010 se tam koná již 12. ročník benefičního koncertu “Noc s hvězdami“. Z našich známých muzikálových umělců tam uvidíte Moniku Absolonovou, Kamilu Nývltovou, Sisu Sklovskou, Martina Písaříka, Ladislava Spilku nebo Michala Kavalčíka (spíše známý jako Ruda z Ostravy). Vstupenky lze zakoupit přímo na místě za 300 korun a výtěžek jde na obnovu hradu Houska.

Oficiální program začíná v 18 hodin a kromě již výše zmiňovaných umělců vystoupí Petr Kotval, Zora Jandová, Chantal Poullain, Michaela Dolinová, Maroš Kramár, Martin France nebo Eva Pilarová (kompletní seznam účinkujících naleznete na přiloženém plakátu). Od loňského ročníku pokračuje nová tradice odpoledních předkoncertů na 1. nádvoří, tentokrát cca od 16:30 vystoupí skupina Two Voices. Noční část programu začíná na hlavním nádvoří od 21 hodin a vystoupí Martin Písařík & Akustik a skupiny Mezcla, Bagr a Tam. Celý program moderuje osvědčené duo Slávek Boura a Markéta Mayerová. Všichni účinkující samozřejmě zpívají živě!

Osobně jsem zhlédl minulý ročník tohoto benefičního koncertu a mohu vám ho vřele doporučit. I s naší redakcí se chystáme znovu i letos a těšíme se, že se tam s vámi potkáme!


Pozvánky a konkurzy
Přijďte na narozeninový koncert 18 let Divadla Broadway (+ vstupenky)
Pozvánky a konkurzy
Divadlo Kalich vypisuje konkurzy na hlavní i vedlejší role do muzikálu Tajemství
Pozvánky a konkurzy
Šestice muzikálových absolventů se vrací, tentokrát s JÁ PŮJDU DÁL!
  • veny

    A bude i videjko z akce nebo nee?:)


  • Pavel Košatka

    Radek tam bude, ale video neslibujeme. Po tom, co jsem to loni obhlédl si nějak nedokážu představit, odkud by se to tam dalo slušně natáčet, ale uvidí se na místě, jedeme tam dřív, takže bude čas na rozložení a tak a vše záleží na výsledné kvalitě obrazu. Takže pokud zazní nějaké muzikálové melodie (jako že minimálně jedna zazní, ale loni jich bylo celkem dost), tak se budeme snažit je sem nějak střihnout ;).


  • Bára

    Ahoj natočili jste nějaký to videjko z Housky? Bohužel jsem se tam kvůli těm povodním nedostala :(