Filmové muzikály

Filmová Mamma Mia! s Meryl Streep bude mít pokračování


Studio Universal zveřejnilo plány na natočení pokračování filmové verze muzikálu Mamma Mia! Premiéra snímku nazvaného “Mamma Mia: Here We Go Again” je naplánována na červenec 2018 a zahrají si v něm samozřejmě také hvězdy z původního filmu, které doplní několik nováčků.

Podle The Hollywood Reporter si své role zopakují všechny hvězdy z původního snímku, v čele s Meryl Streep. Dále např. Amanda Seyfried, Pierce Brosnan, Colin Firth nebo Julie Walters.

Ve filmu zazní hity skupiny ABBA, které nebyly obsaženy v muzikálu Mamma Mia! Původní členové skupiny Benny Andersson a Björn Ulvaeus opět budou výkonnými producenty, společně s producentkou původního muzikálu Judy Craymer.

Pokračování se uvede přesně 10 let po premiéře prvního filmu, který celosvětově v kinech vydělal přes 600 milionů dolarů.

A pokud nechcete na hity skupiny ABBA čekat až do příštího léta, letos si v Divadle Hybernia můžete zopakovat českou verzi muzikálu Mamma Mia! v limitovaném letním uvedení 32 představení. [Více informací]


Brno
Dramaturgický plán sezóny 2019 – 2020 v Městském divadle Brno. Čekají nás čtyři muzikálové novinky
Filmové muzikály
“Hairspray” – recenze DVD
Praha
Odtajněno! Muzikál “Mamma Mia!” se v Praze představí poprvé v české verzi
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!