Aktuální zprávy

Česká verze MAMMA MIA! v létě rozezní Divadlo Hybernia hity skupiny ABBA


Producenti veleúspěšné české verze muzikálu MAMMA MIA! uvedou v létě 32 exkluzivních představení tohoto slavného hit muzikálu v Divadle Hybernia, a to pro české diváky i zahraniční turisty, pro které bude muzikál opatřen anglickými titulky. Muzikál, který v Kongresovém centru vidělo přes 280 000 diváků, se bude uvádět od 13. července do 13. srpna, denně od 20 hodin.

MAMMA MIA! je doslova zahraničním fenoménem. Muzikál měl premiéru v Londýně v dubnu 1999 a ihned se z něj stal divácký hit. Uvedl se ve více než 270 městech po celém světě, vidělo ho 54 miliónů diváků a vydělal přes 2 miliardy dolarů. Velký úspěch oslavila také filmová verze z roku 2008, ve které hrály ty největší filmové hvězdy jako Meryl Streep, Pierce Brosnan, Colin Firth, Stellan Skarsgard, Amanda Seyfried nebo Julie Walters.

V muzikálu zazní největší hity skupiny ABBA, jako např. Super Trouper, Chiquitita, Money Money Money, The Winner Takes It All, I Have A Dream, Our Last Summer, Dancing Queen nebo Mamma Mia.

Jiří Langmajer a Hana Holišová v muzikálu Mamma Mia!

Jiří Langmajer a Hana Holišová v muzikálu Mamma Mia!

Česká verze světového muzikálového hitu MAMMA MIA! měla premiéru v prosinci 2014 v Kongresovém centru Praha a s velkým úspěchem se uváděla až do konce loňského roku, na kontě má přes 150 představení a 280 000 diváků. Režie se ujal Antonín Procházka, choreografií Ivana Hannichová a český překlad je z pera Adama Nováka.

Letní uvedení v Divadle Hybernia bude mít premiéru 13. července a bude se uvádět každý den až do 13. srpna. Inscenaci kromě adaptace na menší jeviště nečekají žádné změny, zachován je tvůrčí tým i herecké obsazení. Zůstává také živý orchestr. Jedinou novinkou budou anglické titulky, které mají na představení přilákat zahraniční návštěvníky.

Ceny vstupenek začínají na 690 Kč a jsou již v prodeji v síti TICKET ART.

Autorem fotografií je exkluzivně pro Musical.cz Kristýna Junková. Pokud byste fotografie chtěli použít na vašem webu, Facebooku apod., ozvěte se nám na e-mail: redakce@musical.cz. Publikování bez svolení autora je přísně zakázáno.


Praha
Muzikálový balet „Lucrezia Borgia“ zveřejnil téměř kompletní obsazení
Aktuální zprávy
Muzikál Popelka na ledě se vrací do O2 areny
Aktuální zprávy
Muzikál ROBINSON – námořník z Yorku představil obsazení a zazpíval (+ videa)
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!