Pozvánky a konkurzy

Jan Kříž pokřtí na listopadovém sólovém koncertu své debutové CD


Dne 18. listopadu 2012 v 17:00 se v pražském Divadle Na prádle uskuteční již druhý pražský sólový koncert muzikálového zpěváka Jana Kříže. Tentokrát však při velmi zvláštní příležitosti, a to křtu jeho debutového sólového CD nazvaného „Jan Kříž – Sečteno podtrženo“, které spojí původní tvorbu a převzatý repertoár. O hudební doprovod se postará O’Band Marka Ottla a jako host vystoupí Richard Tesařík.

V komorních prostorách pražského Divadla na Prádle zazní Honzovy původní písně i oblíbené melodie napříč dobou i žánry, které budou obsaženy také na novém CD. Kromě toho se ale také můžete těšit na české i světové muzikálové písně, které do Honzova repertoáru neodmyslitelně patří. „Jako speciální host opět přijal pozvání jedinečný Richard Tesařík, který se stane i jedním z kmotrů CD, na kterém se mnou nazpíval duet,“ prozradil Jan Kříž našemu serveru.

Nové CD už bude samozřejmě na koncertu k zakoupení, a to se zvláštním věnováním k této mimořádné příležitosti přímo od Honzy.

Pokud Vás Honza zaujal v muzikálech svými výkony, rozhodně si nenechte tento koncert spojený s křtem jeho sólového debutu ujít. Cena vstupenek na nemístenkové sezení je 250 korun a zakoupíte je v celé síti TICKET ART. Takže nezapomeňte – 18. 11. 2012 v Divadle Na prádle.

Plakát ke koncertu


Pozvánky a konkurzy
Pozvánka na muzikálový koncert „IV. – Jinde a jinak“ Roberta Jíchy a jeho hostů
Pozvánky a konkurzy
Konkurz na obsazení všech rolí pro připravovaný muzikál Děti ráje
Pozvánky a konkurzy
„Kapka medu pro Verunku“ zve na charitativní rodinný den a první prověření před diváky
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!