Pozvánky a konkurzy

Muzikálové stálice již počtvrté zazpívají na podporu Nadačního fondu Sudička


Otevřenými dveřmi a Nadační fond Sudička Vás srdečně zvou na 4. ročník Benefičního koncertu Otevřenými dveřmi pro Sudičku, který se uskuteční 3. dubna 2024 od 19 hodin. Letošní ročník se vrací do místa svého vzniku a koncert se uskuteční v pražském Divadle Radka Brzobohatého.

Protože sudičky má snad každý spojený s kouzly a pohádkami, rozhodli se organizátoři jako letošní téma uspořádat magický večer. Diváci se mohou těšit na známé i méně známé písně nejen z pohádek, užít si kouzelnou atmosféru, a přitom přispět na dobrou věc. Zazní evergreeny z pohádek jako Šíleně smutná princezna, Princezna se zlatou hvězdou na čele, Na vlásku nebo Ledové království.

Svou účast rádi přislíbili a v rámci večera bez nároku na honorář vystoupí: Charlotte Doubravová, Martin France, Natálie Halouzková, Jan Kříž, Marie Křížová, Přemysl Pálek, Felix Slováček jr., Anna Julie Slováčková, Michaela Tomešová, Markéta Zehrerová.

O hudební doprovod se postará skvělý Václav Tobrman s kapelou.

Moderují již tradičně Barbora Hlaváčková a Tereza Tobiášová.

Pro diváky je připraveno také několik překvapení. O to hudební se postará Jan Jareš, který vystoupí jako host večera. Překvapení z jiného soudku má připraveno nový patron Nadačního fondu Sudička, tanečník Marek Dědík.

A nebude chybět již také tradiční dražba šperků, jejíž kompletní výtěžek je určen, spolu s výtěžkem koncertu, pro nákup specializovaného přístroje umožňujícího vyšetření pacientů na uveální ambulanci ve Všeobecní fakultní nemocnici na Karlově náměstí v Praze.

VSTUPENKY

Vstupenky na akci zakoupíte na webových stránkách divadla Radka Brzobohatého (https://divadlorb.cz/repertoar/otevrenymi-dvermi-pro-sudicku/) nebo na pokladně divadla.

Akci můžete s odstupem zhlédnout i z pohodlí domova

Pokud jste dosud neměli možnost předchozí koncerty Otevřenými dveřmi pro Sudičku navštívit, nebo si chcete některý z minulých ročníků připomenout, máte možnost si zakoupit virtuální vstupenku na zhlédnutí záznamu koncertu a nechat se unést jedinečnými vystoupeními prostřednictvím webových stránek Otevřenými dveřmi (www.otevrenymidvermi.cz).

Současný ročník pak bude dostupný ke zpětnému zhlédnutí online čtrnáct dní po koncertu. Premiéra záznamu se uskuteční 17. 4. 2024 v 19:00.


Nadační fond Sudička
Nadační fond Sudička dlouhodobě pomáhá pacientům se zrak ohrožujícím onemocněním. Zaměřuje se na finanční a materiální pomoc speciální uveální ambulance v rámci oční kliniky ve Všeobecné fakultní nemocnici na Karlově náměstí v Praze.
Uveitida je závažné autoimunitní onemocnění způsobující bolestivé, obtížně léčitelné, nitrooční záněty a postihuje pacienty od velmi mladého věku. Děti jsou tak nuceny čelit problémům se zrakem, se kterými by si těžko poradil i dospělý.
Informace o uveitidě a pacientech naleznete na www.nfsudicka.cz.
Otevřenými dveřmi
Platforma Otevřenými dveřmi vznikla na podzim roku 2020, kdy za situace komplikované pandemií Covid-19 začali pořádat online streamy a koncerty a přinášet kulturu do domovů svých diváků. V současné době pokračují s koncerty pořádanými před živým publikem, ale kombinují je s možností připomenout si živý zážitek ze záznamu. S otevřeným srdcem i myslí se zaměřují především na benefiční koncerty a jsou stálým partnerem například právě Nadačního fondu Sudička.

Praha
Divadlo Kalich oslavilo 13 let, příští září uvede nový muzikál “Mauglí”
Praha
TŘI OŘÍŠKY PRO POPELKU zavítají do Kongresového centra v Praze (+ obsazení)
Praha
Hegerová či Bowieho Lazarus. Městská divadla pražská vstupují do 70. sezony
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!