Robin Hood - Cesta ke slávě

Před velkým finále “Robina Hooda” vypadli Laco Hudec a Radka Pavlovčinová


Dnes se na TV Prima odehrálo předposlední finále castingové show “Robin Hood – Cesta ke slávě“, ve kterém šest zbývajících finalistů zazpívalo duety se známými tvářemi české muzikálové scény. Těsně před prahem velkého finále opustili soutěž Laco Hudec a Radka Pavlovčinová, která však v závěru dostala nabídku na roli Čarodějnice v alternaci s Leonou Machálkovou. Jaké byly jednotlivé výkony a celkový souhrn se dozvíte v našem  článku. Přidejte i svůj názor! Kdo je vaším favoritem?

Finalisté a muzikálové hvězdy

Jak moderátoři Martina Kociánová a Petr Vondráček na konci minulého kola slíbili, dnes nás čekaly muzikálové duety se stálicemi české muzikálové scény. Těmi byli Tomáš Trapl, Lucia Šoralová, Roman Vojtek, Dasha, Janek Ledecký a Petra Janů. Finalisté dnes soutěžili o postup do velkého finále, ve kterém se již příští týden dozvíme, kdo stane v září na jevišti Divadla Kalich. Večer zahájili finalisté úvodním číslem “Touha” ze stejnojmenného muzikálu (nebo z filmu “Kvaska”). Pak již následovaly soutěžní duety, jejichž hodnocení jako vždy naleznete rozepsané níže…

Přímo do finále postoupili rovnou s největším počtem diváckých hlasů Martina Bártová a Jan Kříž. Že by to byl ten vítězný pár? Uvidíme příští týden. Před porotou stanuli Radka Pavlovčinová, Michaela Doubravová, David Weingartner a Laco Hudec.

Radka Pavlovčinová po vyslovení nabídky

Opět následovala vášnivá debata, která začala u pánů. Ján Ďurovčík upřednostnil nepřímo Davida Weingartnera, především kvůli typu, Ondřej Soukup taktéž intuitivně zvolil Davida, stejně tak Gábina Osvaldová. Soutěž tedy opustil Laco Hudec, který slýchával každé finále, že je muzikálovou star. Na roli Hooda se však typově nehodil, přejeme mu tedy štěstí jinde. V případě dam už to tak jednoduché nebylo, nikdo se příliš nevyjádřil pro jednu nebo druhou. Porotci se dokonce jednu minutu poprvé v soutěži radili soukromě. Michal Kocourek pak rozhodl, že soutěž opustí Radka Pavlovčinová. Ta ale neodešla s prázdnou. V přímém přenosu ji autoři nabídli roli Čarodějnice, kterou bude alternovat s Leonou Machálkovou (a pravděpodobně Janou Fabiánovou). Radka samozřejmě neváhala a nabídku přijala. Je tedy zatím jedinou finalistkou, která má své místo jisté.

Příští týden zazní ve velkém finále i duet přímo z “Robina Hooda” – “Až se zblázním”, který pojednává o prvním setkání Robina a Mariany, který je podle slov Jána Ďurovčíka krásný. Sledujte tedy příště poslední část této castingové show…

Zhlédněte ze záznamu osmý finálový večer

Zdroj – archiv TV Prima na Stream.cz

Vyřazovací část finále můžete zhlédnout pod tímto odkazem!


Michaela Doubravová (a Tomáš Trapl)

M. Doubravová a T. Trapl

Tomáš Trapl se již s Michaelou Doubravovu dobře zná, učí ji totiž na konzervatoři interpretaci. Úvodní číslo tedy obstaral zajímavý pár žákyně-profesor. Zazpívali známou píseň “Dotýkat se hvězd” z muzikálu “Kdyby tisíc klarinetů“. Tomáš Trapl je velkým profesionálem a stalo se to, čeho jsme se trochu obávali. Michaela Doubravová totiž nedokázala na sebe zcela strhnout pozornost a hlasově ji Trapl smetl. I když musíme podotknout, že dnes jsme slyšeli nejlepší pěvecký výkon Michaely. Zkrátka bylo to padesát na padesát. V porotě se spíše rozebíral věk Michaely, který se stále Gábině Osvaldové pro roli Mariany nezdá.

David Weingartner (a Lucia Šoralová)

D. Weingartner a L. Šoralová

Píseň “Agnes a Krysař” z muzikálu Daniela Landy “Krysař” představil David Weingartner s alternantkou této role Lucií Šoralovou. Lucia, která již píseň zpívala nesčetněkrát, předvedla suverénní výkon. David Weingartner se pokusil kromě zpěvu, který byl opět jeho standardem, také zapojit výraz, ale jak později zhodnotila i porota, herectví bylo plné klišé a celkově působilo ploše. David má sice zajímavou barvu hlasu, ale nemůžu se ubránit dojmu, že pěvecky i pohybově již od prvního kola pokulhává za svými kolegy a v konkurenci Laco Hudce a Jana Kříže pěvecky nemá příliš co nabídnout. Duet z “Krysaře” je sám o sobě hezký a tak stejně jako u Michaely Doubravové zůstáváme v takové nerozhodné neutrální pozici.

Martina Bártová (a Roman Vojtek)

M. Bártová a R. Vojtek

Martina Bártová opět dostala zamilovanou píseň, které nejsou šálkem její kávy. Tentokrát se divadelně zamilovala do Romana Vojtka v písni “O něčem sním” z muzikálu “Jack Rozparovač“. Martina začala s mírnou pěveckou nejistotou, ale poté se ihned vzpamatovala a předvedla pěvecký výkon, na který jsme byli zvyklí. Je však stále vidět, že toto není Martinina nejoblíbenější píseň. Jak však řekla Gábina Osvaldová, i Mariana byla taková neústupná. Roman Vojtek byl pěvecky tradičně vynikající a s Martinou krásně ladil. Tento výkon se nám celkově líbil, škoda jen nejistého pěveckého začátku Martiny.

Laco Hudec (a Dasha)

L. Hudec a Dasha

Píseň “A Whole New World” z muzikálu “Aladin” zazpíval pěvecky bezchybný pár Laco Hudec a Dasha. Nemáme asi moc co dodat, píseň oběma dokonale sedla a ladili spolu. Na takové povedené výkony bychom se mohli koukat celý večer. Abychom jen nechválili, tak stále je tu typový problém, Laca zkrátka nelze vidět jako Robina Hooda. Ale Aladin by byl skvostný! Také bychom Laca rádi slyšeli zpívat česky, zda to se svým znatelným slovenským přízvukem zvládne…

Radka Pavlovčinová (a Janek Ledecký)

R. Pavlovčinová a J. Ledecký

S Radkou Pavlovčinovou zazpíval duet Janek Ledecký, který je také jeho autorem. Řeč je o písni “Neztrácej čas” z úspěšného muzikálu “Hamlet“. Janek Ledecký předvedl svůj standardní výkon, který nám nikdy nebyl blízký, nebudeme ho tedy komentovat, každý ať si vybere dle svého vkusu. Radka tentokrát nemohla svůj pěvecký výkon zachránit brilantním tancem a na celkovém dojmu to bylo znát. Její alt v tomto případě byl dost nehodící se a Jankem příliš neladila. Po výrazové stránce byla dnes nejlepší, porotci ji opět velice pochválili, ale každý máme jiný vkus. Pěvecky nás Radka stále nepřesvědčila…

Jan Kříž (a Petra Janů)

J. Kříž a P. Janů

Poslední písní byla česká verze “All I Ask Of You” (“Párkrát mlčet”) z “Fantoma opery“, který již v soutěži Jan Kříž jednou zpíval. Dnes to však nebyl part Fatoma, ale Raula. Docela nás překvapil výběr Petry Janů, protože do mladičké sopranistky má velice daleko. Když jsme se ale oprostili od originálního pojetí, mohli jsme si píseň vychutnat. Janu Křížovi sedl více Fantom než Raul, ale i tak zazpíval svůj part velice dobře a opět potvrdil svou roli jasného favorita. S Petrou Janů však příliš neladil, což však zase není jeho chyba. Výrazově byl také velice dobrý, zkrátka komplexní výkon, který udělal dobrou tečku za večerem.

.

Vypadlí L. Hudec a R. Pavlovčinová

Ján Ďurovčík

Autorem fotografií je exkluzivně pro Musical.cz Petr Marek. Pokud byste fotografie chtěli použít na vašem webu, ozvěte se nám na email redakce@musical.cz. Publikování bez svolení autora je přísně zakázáno!


Robin Hood - Cesta ke slávě
Desítka finalistů show “Robin Hood” zazpívala v pátém finále duety a předvedla dvě sexy čísla. V muzikálu si nezahrají Gabrišová a Novotný!
Robin Hood - Cesta ke slávě
“Robina Hooda” nešťastně opustili Eliška Ochmanová a Viktor Polášek
Robin Hood - Cesta ke slávě
Reportáž z prvního finálového kola “Robina Hooda”: Vypadl Peter Veslár! (+video)
 • Alena

  Ehm takže se zdá, že dneska pokračují ve stylu “dva poslední do rozstřelu”, jak to tak naznačovali před vyhlášením. To je opravdu nádhera. Vzhledem k tomu, že kdyby příště volili diváci, pak by to nebylo žádné překvapení, jelikož by se vědělo, kdo skončil první dneska, začínám se obávat, že dojde na to, čeho jsem se bála: hlasy jsou čistě poradní a Robina a Marianu zvolí tvůrci. Pak jsem jenom ráda, že jsme nevyhazovali celou dobu peníze za hlasy a poslali jsme pouhopouhé dvě SMSky v začátku soutěže.Moc ráda se budu plést!
  Jinak dneska se mi sice líbily výkony všech mimo Janka Ledeckého, ale nechápu, jak to, že při úvodním duetu jakoby chvílemi pohyby rtů Míši Doubravové i Tomáše Trapla neodpovídaly tomu, co bylo slyšet. Ale tohle se mi stalo u Robina minimálně podruhé, už jsem to tu kdysi psala, tak asi je to jenom nějaká moje paranoia. Snad by nešoupli playback do soutěžních výkonů. Doufám.


 • Míša

  Já jsem nadmíru spokojená, jelikož Martina nezklamala a byla nejlepší.:-)


 • Briseis

  Bohužel mi nejdou posílat SMS, neustále mi to píše “chyba autorizace”.
  Jinak říct Lacovi, že je “velká muzikálová hvězda”, to je trochu moc, byť jeho výkon nebyl špatný stejně tak nechápu to neustále vychvalování Radky.


 • Alena

  Hurááá. Laco is out. No ehm teda chtěla jsem říct David postupuje :-).


 • Briseis

  Tak Radka paradoxně dopadla ze všech nejlíp – už má roli jistou. Laco ať zůstane u kydání koňských bobků v Karlíně :))


 • Alena

  Tak to bylo ale podle mě milé překvapení s tou Čarodějnicí. Resp. dalo se čekat, že někteří úspěšní finalisti dostanou nabídky na další role, ale je hezké, že to proběhlo při vyhlášení, takže vlastně nestihlo pořádně dojít ke zklamání a hned přišla radost. :-)


 • Kuba

  No tak to je trošku od poroty podpásovka pro všechny ostatní co dělali konkurz. Myslím že asi těžko příští týden nabídnou nějaký dobrý role těm co skončí jako druzí.


 • Alena

  Ad Briseis: to asi nezůstane, když Limonádový Joe skončil :-). Já bych proti němu neměla nic, kdyby se vybíral, co já vím, třeba hlavní mužský představitel do Pomády. Ale jako Robina ho vážně nevidím a vypadlo proti němu dost typově vhodnějších lidí, tak díky bohu, že to konečně porota rozetnula dneska večer.


 • Alena

  Ad Kuba: podle mě to Radce nabídli jednoduše proto, že se jim na tu roli hodí. Pochybuji, že to bylo předem dané rozhodnutí pro dnešek, že třetí holka bude Čarodějnicí. Je dost možné, že druzí ostrouhají úplně, stejně tak jako Laco, který taky nedostal žádnou nabídku. Ale koneckonců není všem dnům konec a další nabídky můžou přijít později.


 • Kuba

  Alena: ale tak to rikam, ze ty druhy ostrouhaj a skoro nejlip dopadne holka co se ani nedosatla do finale.


 • Petr

  Jo s tim hlasovanim je to fakt des! Nejen ze je na nej malo casu, ale jeste je prakticky uplne k nicemu, To prece nemuze byt vubec objerktivni!!!


 • Briseis

  Co se týče Radky, tak mi přijde, že byla velká favoritka poroty, už jen jak ji protlačovali přes Elišku, takže je to skutečně trochu podpásovka pro ostatní.


 • HUGO

  A vy si myslíte, že Laco nedostane minimálně něco v company, když v Kalichu v současnosti hraje?


 • Petr

  Honza je jasnej vitez od zacatku!! Ma to v kapse, je nejlepsi!!!!!


 • Sasie

  Alena: Jenom k tomu nesedění zvuku k otvírání pusy či jak to nazvat, já zas dneska měla tento pocit u Martiny s Romanem ale možná je možný, že to prostě takto nějak zkresluje televize.


 • Kuba

  Kocourek rikal ze roli carodejnice ma Machalkova, ted uz i Pavlovcinova, nejak teda nevim kam zmizela z tehle role Jana Fabianova, kterou Kocourek nezminil.


 • Alena

  Ad Kuba: ale ona by se tam dostala, kdyby porota chtěla. Tak jako se tam mohl dostat Laco, ačkoli až na jedno kolo byl vždycky na vyřazovacích pozicích. Prostě je to blbě nastavený systém. Já bych tvůrcům nevyčítala, že si vyberou lidi, kteří se jim líbí, do své hry. Problém mám jenom s tím, kdyby někomu, kdo absolutně propadl u diváků, dali jednu z těch dvou rolí, o něž se celou dobu soutěží. To je pak soutěž opravdu úplně o ničem. “Milí diváci, děkujeme za vaše názory, ale pan XY, co se vám tak nelíbil, je pro nás nejlepším kandidátem pro tuto roli”, by byla jenom ukázka arogance a výsměchu všem hlasujícím. Ale nikdo už nemůže stoprocentně říct, jestli byli hlasující víc vedení sympatiemi, obecným úžasem nad výkonem některého ze soutěžících, nebo většina z nich zvažovala i typovou vhodnost pro roli. Výsledky hlasování nemusejí nutně znamenat, že se ti vzadu obecně lidem nelíbili. Koneckonců se uvidí, jak si Radka s rolí poradí. Já jsem jí ani nefandila, ani mi nikdy nějak nevadila. Soutěž o Marianu prohrála, dostala jinou roli. Ano, v daný moment je na tom ze všech soutěžících nejlépe, zdá se.


 • Janina1262

  já jsem spokojená Honza dokázal že umí držím palce ať to dostane.


 • Briseis

  Já doufám, že vyhraje Martina, u kluků je mi to jedno, ale přeju to spíš Davidovi, protože ještě v muzikálu nehrál.


 • Kuba

  Alena: Jo, to mas pravdu, kdyby chteli tak ve finale je. A role jsou jejich rozhodnuti, jenom me to prislo takovy divny proste, hned po vypadnuti ji nabidnout jinou roli, jako kompenzaci za to ze nebude pokracovat v soutezi. Uvidime jak se ji role podari a moc ji preju aby ji dobre sedela. Myslim ze vsichni co se dostali do vyrazovacich kol maji na to zahrat dobre muzikalovou roli.


 • Fan

  Hurá, tak konečně mi večer RH udělal radost. Laco je pryč (na Honzu stejně nikdo nemá) a Míša postoupila. To je radosti! Hurááááá!!! (Odpusťte tento velice subjektivní příspěvěk.)


 • Dana

  Taky mám pocit, že to celý dopadlo líp než minule.


 • lefka

  Nelibi se mi, ze Radka dostala roli Jezibaby. Mela normalne vypadnout jako vsichni ostatni pred ni. Neni to ferove!!! At si ji tam klidne obsadi, ale meli ji to rici az po soutezi, ne pred finale.


 • Dana

  Je pravda, že to v tu chvíli nebylo férové k Lacovi, jehož vypadnutí tak ňák všichni přešli, ani se s ním moc neloučili.


 • thenardier

  neloučili se,protože tipuju,že se objeví v kompačce…


 • milanzitka

  Jen moje drobná poznámka k jinak hezkému článku, že Lacův zpěv rozhodně nebyl bezchybný, tuto píseň mám již dlouho v repertoáru a pár tónů do daných akordů nesedělo, týkalo se to však výhradně dvojhlasných pasáží.


 • Pavel Košatka

  Já tu píseň bohužel vůbec neznám, takže v rámci prvního poslechu se mi to zdálo celé dobré. Samozřejmě, kdybych měl srovnání, tak by to mohlo vyznít jinak.


 • Alena

  Já bych tu roli přála z kluků víceméně oběma. S Honzou mám jenom od začátku problém, že mi přijde jako úplně jiný level než ostatní. Profík zvyklý na velké role (v Kalichu jako doma) proti lidem, co si sem tam někdy něco zahráli. Jenže u Davida si nejsem jistá, že by to vážně chtěl hrát. Nevidím mu do hlavy, ale to jeho “já chci hlavně zpívat Weingartnera” bych si přeložila spíš tak, že se chtěl hlavně zviditelnit (a to se mu aspoň mezi těmi pár sty tisíci lidí,kteří vydrželi RH sledovat, nepochybně povedlo) a o roli Robina mu příliš nekráčí. Čert ví, zda by za ni byl vůbec rád. To samé Martina Bártová, která se u mě ale dneska docela rehabilitovala v tom smyslu, že dokázala slušně zazpívat i totální s…, který se jí, doufám, těžko mohl líbit. A to je jedna z nejdůležitějších dovedností našich muzikálových zpěváků, protože nablblých rolí je hlavně v Praze k mání hora, kvalitních minimum. A kdo se tím chce uživit, musí hrát v tom, co je, a přitom netrápit diváky svým výrazem “jsem tu za trest, vydržte, už brzo bude konec”.
  Míša by se mi líbila, kdyby vybírali třeba holky do Rebelů.Tam by mi sedla naprosto přesně. Na Marianu to moc asi není. Ale třeba by vizážisti a režisér dokázali divy. Její hlas se mi líbí.
  Suma sumárum, je mi vlastně celkem fuk, kdo vyhraje. Ale kdyby mě měl někdo z těch 4 adeptů motivovat k návštěvě Robina, nejspíš by to byl David, jelikož ten by mě zajímal, jak se s tím popasuje. Už proto, že sem tam vídám na scéně Divadla A. Dvořáka Příbram jeho staršího bráchu (pokud se totálně nepletu a jsou opravdu bratři), který kupodivu dokonce i tančí :-). Ostatní by mi nevadilo vidět, kdybych se na Robina vydala z jiných důvodů, ale asi bych si nekoupila lístek vysloveně proto, že bych chtěla vidět konkrétně je.
  .


 • elik

  pro Danu: souhlasím s tebou ….. docela mi bylo blbý vůči Lacovi, že ho jen tak přehlédli ….samozřejmě asi tam dostane nějakou tu roličku v podobě company ale tak mu to měli říci taky aby to bylo fér …. Radce to měli říci až po přenosu chápu chtěli udělat senzaci že to co předeslali že ostatní když se jim budou líbit obsadí do jiných rolí ale přece jenom …. no ale to je jen můj osobní názor ….co se týče finalistů tak nějak jsem to předpokládla…..já osobně to přeji z holek Martině (s Míšou mám problém hold se mi moc do role nehodí) a z kluků fandím Honzovi ale David by mi nevadil dnes se mi jako krysař velmi líbil.


 • Andrea

  Dnešní večer dopadl podle mých představ, i když si myslím, že Martinu zachránil přímý postup, tak zaplaťpánbůh za něj a díky za všechny smsky pro ní. Honza a Martina jsou mý jasný favoriti od začátku a doufám, že až do konce :-D.


 • Andrea

  Jo a to jsem vlastně chtěla, měla bych pár tipů pro pana Kocourka:

  1) okamžite obsadit Davida do Krysaře, ráda bych ho zas viděla – Krysaře – s nějakým pořádným Krysařem

  2) no a výhledově koupit práva na Fantoma a udělat Fantoma s Honzou (pak že ho tady nikdo nedá…)

  :-D


 • Kateřina

  Pro Andreu: Přidávám se k Tvému doporučení pro pana Kocourka. Super.


 • veny

  David podle mě Krysař nebyl, minule se mě líbil více a tohle jsem mu nevěřila. Radka mě opět nějak neoslovila, ikdyž nebyla špatná a ten její hlubší hlas se mě líbí. Míša zpívala pěkně, předvedla svou hlubší polohu hlasu, což se mě líbilo. A nemyslím si, že ji Traplik zpěvem úplně smetl:) U Martiny se mě právě ten začátek moc líbil, v refrenéch mě naopak přišlo, jako kdyby trochu spěchala a moc na mě nepůsobili jako dvojice, ale překvapila a pěvecky moc pěkné. Honza opět výborný a od začátku je jednoznačně nejlepší. Laco prostě s tím líčením vypadal hrozně, pěvecky standard.
  Když vypadla Radka, tak jsem si říkala, že určitě neodejde s prázdnou, protože se porotě od začátku líbila a byla neustále chválena.
  Jan a David – jednoznačně Honza, David prostě na Honzu pěvecky ani herecky nemá.
  Míša a Martina – Martina, ale musíme se více “otrkat” a nestydět se. Jinak pěvecky výborná.


 • veny

  …musí se…:)))


 • Mirka

  Radka měla teď štěstí, že zpívala s Jankem, její zpěv já opravdu nemůžu a vadí mi čím dál víc, ale Janek byl asi ještě horší než ona :-)


 • Marbu

  Už v soutěži není nikdo, koho bych vyloženě nemusela. Možná teď budu mc rýpat, ale vždycky, když Laco stál u vyřazování, tak byl úplně bokem od ostatních tří – ti se drželi za ruce a on tam stál sám. Všimla jsem si toho včera a minulý týden taky.


 • Verunka

  Já sem ráda,David a Míša postoupili,takže je to OK!Akorád mi vadí že Osvaldová měla keci o Míšině věku!Na roli Mariany se hodí,stejně jako David na Robina Hooda…..!!!!=D


 • Verunka

  MÍŠA A DAVID JSOU NEJLEPŠÍ!!!JAN KŘÍŽ E TRAPNEJ!MARTINA JE DOCELA DOBRÁ ALE NA MÍŠU NEMÁ!TOMÁŠ MÍŠU VŮBEC NESMETL!MÍŠA ZPÍVALA JAKO VŽDY NA100 PROCENT!!!


 • Andrea

  Tak už jsem se trochu probrala z včerejší euforie, tak jen ještě pár slov. Taky si nemyslím, že byl David hotovej Krysař, jen si myslim, že na Krysaře nemusí bejt bůhvíjakej herec a tanečník, takže by to nedalo moc práce a zazpíval ho výborně. Pro mě rozhodně byl i takhle “nedodělanej” víc Krysař než Spilka, kterej sice nemůžu říct, že by byl špatnej, ale pro mě prostě Krysař není a s tím nic nenadělá, protože prostě pro mě nemá žádný charisma.

  Co se Martiny týče, nevím, jak to vypadalo v televizi, ale naživo byla úžasná, tuhle písničku nemusim, ale tentokrát jsem se u ní usmívala jak měsíček na hnoji a chvílema si jí zpívala… Myslím, že se Martina naprosto překonala a možná, že to, že někomu pořád připadalo, že je na ní vidět, že tohle není její šálek kávy, bylo tím, že to o ní prostě víme. Kdybysme to nevěděli, tak to myslím tentokrát vůbec nepoznáme. Navíc tohle je taková blbá kladná role o ničem, tam se nedá nic moc jinýho vymyslet. A z jejího přímýho postupu jsem byla naprosto nadšená!

  A k Radce – už jsem to psala – ano, dobře se na ní kouká, dobře tancuje, ale její zpěv mě pořád nesedí a na Marianu by mi taky nesedla, podle mě je v pořádku, že vypadla. Zvlášť včera, kdy horší než ona už byl fakt jen ten Janek :-). Myslim pěvecky. Ale jako čarodějnice by nemusela být špatná. I když souhlasím s tím, že to nebylo moc fér, že je na tom v tuhle chvíli líp než obě finalistky, že má roli jistou.


 • Andrea

  Jo a ještě jsem chtěla k Míše, taky nemám pocit, že by jí Traplík nějak převálcoval, naopak se mi včera líbila moc, úplně nejvíc ze všeho, co kdy zpívala a dokonce jsem si jí včera poprvé uměla představit jako Marianu – do včera jsem taky měla problém s tím, že vypadá na 14, ale po včerejšku si myslím, že by z ní tu Marianu udělali.


 • Tomáš

  Já si rozhodně nemyslím,že už je úplně rozhodnuto.David v předchozích kolech spolu s Míšou vždy postupovali mezi prvními a to že včera dostali Honza a Martina o něco víc hlasů ještě neznamená,že to příště nemůže být zase naopak.Podle mě jsou ty rozdíly hlasů naprosto minimální a tak nás ještě může čekat pořádné překvapení.Honza je větší profík,ale David má podle mě velmi silnou fanouškovskou základnu,která ho příště hojně podpoří(o to víc,když jsou si vědomi,že ve včerejším hlasování skončil jako druhý).Co se týče holek,Martina taky minimálně jednou dostala při hlasování méně hlasů než Míša a to v tom kole kdy byla v rozstřelu.Takže podle mě taky 50 na 50.Kdybych si měl tipnout,viděl bych vítěze spíš na Honzu a Martinu,ale že zejména David příště finále prohraje,tím si nejsem vůbec jistý.Jinak mě osobně je jedno,kdo vyhraje,nehodil se mi tam jedině Laco a ten už je pryč,obě zbývající dvojice by pro mě byly velmi zajímavé a jsem rád,že v muzikálu bude i Radka a ještě k tomu,že Radka už roli dostala a Laco ne-nebýt poroty,Laco by se takhle daleko nikdy nedostal,takže už tím ho ohromně zviditelnili a udělali mu obrovskou službu a navíc mu Ďurovčík řekl,že ho kdykoliv obsadí do jiného muzikálu….


 • Tomáš

  Ale kdyby příště místo diváků rozhodovala porota,tak by nás pěkně vypekli.Myslím,že to by měli Honza a Martina už vítězství opravdu v kapse.Ale není to moc pravděpodobné,protože ve finále vždy chodí nejvíc hlasů a takové zisky si Prima nenechá ujít a navíc už jejich hlášky například k Míše,že pokud tak divák rozhodne,tak bude mít mladou Marianu napovídají spíš tomu,že příště to mají v rukou výhradně diváci.


 • Míša

  Já se na příště moc těším, protože, jestli jsem to tedy správně pochopila, uvidíme tutéž písničku ve čtyřech provedeních a tam to srovnání bude velice zajímavé. Jinak samozřejmě fandím už od začátku stále Martině.:-)


 • Ondřej Doubrava

  Vždyť to moderátoři říkali na úplném konci, příště už to je pouze na divácích…


 • Pavel Košatka

  Přidány fotografie…


 • Petr Marek

  Stěrače stírají…;)


 • Alena Rokničová

  Z pozice tanečního pedagoga s dlouholetou praxí sleduji se zájmemCestu ke slávě.Velmi ocěňuji práci choreografa p.Ďurovčíka,který to jistě nemá jednoduché a leckdy mu nervy tečou,je nechápu proč se stále chválí Míša,jejíž projev je dost nekultivovaný a navíc např.včera zpěv ne zcela čistý.Osibně dávám na 1.místa Honzu a Martinu,se kterou bude jistě hodně práce,ale určitě se vyplatí.Práce celého týmu kolem soutěžících je vyčerpávající a je třeba VŠEM poděkovat.


 • Laco Hudec

  Ahoj vsem!

  Dekuji moc za nazory ktere jsem se o sobe dozvedel. I diky vam jsem postoupil az tak daleko. Je mi jasne ze nekomu se splnil sen ale mohu par lidi uklidnit bobky uz zbirat nebudu… Limonadovy Joe uz skoncil a je mi to lito… Nerikam ze par nazoru na moji osobu me nemrzi ale kazdy clovek je jiny tak chapu. Nejvic me mrzi ze jsem vypocitavy… To se na mne fakt nehodi… To ze mam za sebou uz nejakou zkusenost neznamena ze si nemuzu jen tak jit za snem ktery doufam ze se splni… Jeste jednou dik tem co mi drzeli palce ale i ted co mne nemaj radi.

  Laco Hudec


 • Zdeněk

  Laco, na Ty, co tě nemají rádi se vykašli. Kdyby si to měl řešit tak se z toho zblázníš, dělej co tě baví, a jde, a to muzikály jsou :)


 • kristi

  Já chci jen napsat, že Míša v tomto kole zazpívala zatím nejlíp co jsem ji kdy slyšela. Je to celkově spíše herečka, která umí slušně zpívat, ale nikdy ten vokál není jistý tak, jako kdyby byla opravdu dobrá zpěvačka.V této písni, která je vážně těžká, mě ale překvapila! Tomáš Trapl ji nijak nezastínil, spíše ten mužský part je napsaný tak, že je tam malinko více takové hlasové ekvilibristiky a různých perliček, takže to vypadá, že válí víc než zpěvačka, ale není tomu tak.


Novější komentáře »