Praha

The Greatest Show se vrací ve vylepšeném kabátě. Soutěž o vstupenky!


Oblíbená koncertní show s hudbou z filmu “Největší showman” umělecké agentury JP & People našla nový domov. Po úspěšné první sezóně v pražské Hybernii se “The Greatest Show” s podtitulkem “Reincarnation” stěhuje na prkna Divadla na Vinohradech. Premiéra koncertu, který projde několika změnami, se uskuteční v neděli 3. května 2020.

Divadlo na Vinohradech svým vzhledem nápadně připomíná divadlo v původním Barnumově americkém muzeu a celá show se tak dostává do autentičtějšího prostředí. Kompletní autenticita zážitku bude nově podpořena i doprovodnými programy mimo jeviště. Takzvané “Imaginárium” pozve diváky do světa dobového amerického cirkusu, ve kterém nebude chybět cukrová vata, popcorn, vykládání tarotových karet, tombola a další atrakce.

The Greatest Show Reincarnation Divadlo na Vinohradech (Divadlo Hybernia)

Tematická výstava dobových vizuálů “P.T. Barnum: The legend begins…” potom návštěvníky divadla seznámí blíže s osobností a příběhem slavného principála a marketéra, na jehož motivy byl původní film natočen.

Samotný koncert projde drobnými úpravami, aby se lépe zabydlel na nové scéně, a nově nabídne i plně anglická představení pro zahraniční publikum. Vylepšený bude nejen kabát představitele hlavní role P.T. Barnuma, v níž alternuje držitel ceny Thálie Jan Kříž s Martinem Šemíkem. Nové kostýmy od Romana Šolce získají také Lettie (Andrea Holá), Jenny Lind (Iva Marešová), James Bailey (Martin Růža) a chůdař Miguel Dytrych. Dále na pódiu uvidíme například Petru Vojtkovou v roli Charity nebo Filipa Antonia v roli mladého Barnuma. Netradiční rytmickou posilou jsou jim Tokhi & The Groove Army a temperamentní dechovka Lovesong Orchestra s kapelníkem Tomášem Průšou se opět postará o originální úvod.

The Greatest Show Reincarnation Divadlo na Vinohradech (Divadlo Hybernia)

V rámci projektu “Dreams by JP” bude The Greatest Show na konci každého představení nadále plnit sny divákům, kteří mohou již nyní psát svá přání na emailovou adresu production@jiripeter.com. V minulosti na jevišti proběhla například žádost o ruku, duet handicapované Kačky s představitelem Barnuma, vystoupení malých mažoretek z Prahy nebo dojemné poděkování mamince adoptovaného Michala Hájka.

Koncert “The Greatest Show – Reincarnation” je poskládaný z oscarových písní dua Pasek & Paul, jako jsou “A Million Dreams” nebo “This Is Me”, které zazní v originálních anglických verzích. V Divadle na Vinohradech ho bude možné zhlédnout 3. 5., 27. 6., 6. 9. a 8. 11. vždy od 15:00 a od 20:00.

Odpolední představení budou provázena českým vypravěčem a ta večerní budou plně anglickojazyčná.

Vstupenky v ceně 990 – 1560 Kč jsou již nyní v prodeji v síti Ticketmaster s tím, že cena je nejnižší pří nákupu vstupenek s předstihem.

V nabídce Ticketmasteru lze také pořídit balíček “Meal Deal”, který zahrnuje kredit na oběd či večeři v přilehlých partnerských restauracích různých kategorií, nebo speciální vstupenku “Experience by JP”, v rámci níž diváka Jiří Peter osobně vezme do zákulisí a provede ho vznikem celé show. VIP vstupenky “JP Royal Bed” do lóží s obsluhou a welcome drinkem jsou taktéž k dispozici v nabídce Ticketmasteru. V připraveném obchůdku “The Greatest Boutique” si fanoušci budou dále moci zakoupit různé balíčky suvenýrů nebo třeba možnost pořízení fotografie s účinkujícími.

SOUTĚŽ

o 1×2 vstupenky na koncert The Greatest Show – Reincarnation

 • vstupenky jsou na termín 3. 5. 2020 od 15 hod. | Divadlo na Vinohradech, Praha

Odpovězte správně na tři soutěžní otázky a vyhrajte dvě vstupenky na koncert The Greatest Show – Reincarnation

1) Skladatelské duo Pasek & Paul napsalo také muzikál…?

 • a) Everybody’s talking about Jamie
 • b) Dear Evan Hansen
 • c) Six

2) Ve filmu Největší showman si zahrál hlavní mužskou roli…?

 • a) Jeremy Jordan
 • b) Ryan Gosling
 • c) Hugh Jackman

3) Známý milostný duet z filmu Největší showman se jmenuje…?

 • a) Rewrite the Stars
 • b) Rewrite this Story
 • c) Written in the Stars

Své odpovědi zasílejte do 20. února 2020 (do 20:00 hod.) na e-mail: souteze@musical.cz

 • Ze správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce, který obdrží 2 vstupenky na koncert The Greatest Show – Reincarnation na termín 3. 5. 2020 od 15 hod. v Divadle na Vinohradech
 • Výherce bude o své výhře uvědoměn e-mailem (kde se dozví podrobnosti k předání výhry) a zároveň zveřejněn v tomto článku

SOUTĚŽ JE UKONČENA – výhercem se stala Jana S. – GRATULUJEME!


Praha
Muzikál Mýdlový princ má nakročeno do Divadla Broadway
Praha
První fotky ze zkoušek kostýmů muzikálu Michala Davida MUŽ SE ŽELEZNOU MASKOU
Praha
Multimediální muzikál “Naháči” Slávka Boury míří do GoJi, zapojte se i Vy!
 • Name

  z článku není úplně jasné, co tam bude nového: nový kostým pro Barnuma a další

  ještě něco?