Praha

“Léto plné hvězd” letos přinese celkem 9 koncertů se zajímavými hosty


Musical.cz i letos zve na “Léto plné hvězd” – prodejní výstavu textilních hraček, společenských her a výukových kapsářů s bohatým doprovodným kulturním programem. V rámci toho se při komorních večerech divákům představí Markéta Procházková, Tomáš Savka, Ondřej Brzobohatý, Jan Kříž, Marie Blahynková, Kamila Nývltová, Tomáš Trapl, Ondřej Ruml a mnoho dalších

Kdo se při prázdninových procházkách Prahou zatoulá ke Karlovu mostu, může těsně vedle mostecké věže na Malé Straně objevit na Dražického náměstí č. 10/65, Praha 1 v pořadí již osmnáctou výstavu výtvarnic Olgy Černohorské a Ivany Kárníkové s názvem „Léto plné hvězd“. Výstava proběhne pod záštitou starosty MČ Prahy 1 Ing. Oldřicha Lomeckého, který ji také pravidelně zahajuje.

Návštěvníci zde najdou nejen víceúčelové hračky, kapsáře a polštářky, ale i celou řadu známých i zcela nových společenských stolních her, určených i nevidomým, například „Maxi-Člověče, nezlob se“, známá hra „Piškvorky“ v látkové úpravě s hmatovým odlišením nebo hra pro celou rodinu v 3D provedení „Labyrint“, která je vhodná například i pro děti s autismem. Jako novinka se na výstavě letos objeví zjednodušená verze této hry pro menší děti s názvem „Závody kuliček“.

Kamila Nývltová a Marian Vojtko na loňském koncertu v rámci "Léta plného hvězd"

Kamila Nývltová a Marian Vojtko na loňském koncertu v rámci "Léta plného hvězd"

Pro nás však, jako každý rok, jsou hlavní doprovodné koncerty, na kterých se představí během divadelních prázdnin mnoho muzikálových zpěváků. V komorní a milé atmosféře je můžete poznat zase trochu jinak, než z prken, co znamenají svět. Zde je kompletní program koncertů “Léto plné hvězd”:

11. 7. čt v 18 hod. – Gabriela Gunčíková, host Martin Šafařík
18. 7. čt v 18 hod. – Dita Hořínková a Filip Antonio, host Tereza Kostková
25. 7. čt v 18 hod. – Kamila Nývltová
1. 8. čt v 18 hod. – Miro Šmajda s kapelou
6. 8. út v 18 hod. – Ondřej Brzobohatý
8. 8. čt v 18 hod. – Jan Kříž a Marie Blahynková
15. 8. čt v 18 hod. – Petr Ševčík
20. 8. út v 18 hod. – Ondřej Ruml, host Tomáš Trapl
22. 8. čt v 18 hod. – Markéta Procházková a Tomáš Savka, hosté Ester Godovská (piano) a David Herzig (kontrabas), závěrečný koncert

Koncerty a pořady na výstavě jsou benefiční, z výtěžku v loňských letech byla financována výroba a vytvoření divadelních představení s aktivním zapojením malých diváků, která se s úspěchem hrají po celé České republice. Cena vstupenek na každý koncert je 250 Kč, pro studenty, důchodce, ZTP a ZTP/P za 125 Kč. Rezervace vstupenek pouze na emailu anahata.hracky@seznam.cz. Kapacita jednotlivých koncertů je velice omezena, proto s rezervací příliš neváhejte.

Více informací o výstavě i jednotlivých koncertech naleznete na www.anahata.cz.


Aktuální zprávy
Muzikál MEFISTO se poprvé ukázal veřejnosti
Aktuální zprávy
Muzikál Mauglí odehraje speciální představení (nejen) pro sluchově postižené
Aktuální zprávy
Monika Absolonová se vrací na muzikálové jeviště
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!