Aktuální zprávy

Kamila Nývltová bude novou muzikálovou “Kleopatrou”


Divadlo Broadway dnes na tiskové konferenci představilo novou královnu pro obnovenou verzi muzikálu Kleopatra. Bude jí účastnice X Factoru Kamila Nývltová.

Kamila Nývltová v kostýmu Kleopatry (foto Právo.cz)

Teprve devatenáctiletou Nývltovou si vyhlídl autor hudby Michal David už v průběhu soutěže, důvodem k jejímu angažování byl nejen talent, ale i věk. Nývltová nyní studuje na konzervatoři obor muzikálové herectví. V hlavní roli se bude střídat s Monikou Absolnovou a Radkou Fišarovou (která bude hrát jako tzv. swing, jinak je její prirotní rolí Fulvie). Kamila Nývltová tak vystřídala Ilonu Csákovou, se kterou divadlo počítá v dalších projektech. Ostatní obsazení by mělo zůstat stejné.

Premiéra obnovené verze Kleopatry je naplánována 11.9.2008 a vstupenky jsou již v prodeji.


Praha
“Saturnin” vychází na CD
Aktuální zprávy
Divadlo J. K. Tyla v Plzni ruší program do konce roku 2020 a vrací vstupné
Pozvánky a konkurzy
Konkurz do hit muzikálu s písněmi Heleny Vondráčkové KVÍTEK MANDRAGORY
 • AlaWa

  Tak kdopak jste Kamilu včera na generálce taky viděl ? Já byla spokojená moc,sice na začátku pár prvních písní byla poznat trochu tréma, hlas se chvěl,ale pak se do toho především pěvecky “obula” a zpívala opravdu skvěle. Myslím po pár představeních to bude hodně dobrá “královna” . Závěrečné ovace byly zasloužené . Držím jí palce :-) …


 • Zdeněk

  Já byl dopoledne ale du v patek a to ma hrat Kamča tak pak napíšu


 • Kristýnka

  Já jsem měla možnost vidět Kamilu hned dvakrát… neberu jí její příjemný hlas, poslouchat se dá. Ovšem tu “jiskru” tu “dračici” co v ní mnozí vidí, já pořád postrádám… je pro mě proto neskutečně nudná… Ale podruhé bylo o něco lepší než poprvé… tak snad… až získá patřičné zkušenosti bude skutečně dobrá “královna”. Při jejích možnostech podává obdivuhodný výkon, ale já mám prostě o Kleopatře představu jinou.


 • Romča

  Zdravím, rád bych si přečetl na Kamily výkon recenzi od Ondry Doubravy, dočkám se? R.


 • Ondřej Doubrava

  Ano Romane, dočkáš. v rámci double recenze. Ten svůj napíši během víkendu. Ale ve zkratce souhlasím s názory, že až se vypracuje, bude to prima královna.


 • Romča

  Tak to jsem rád. Jen se bojím, Ondro, že moc času na to se vypracovat herecky během těch svých jen o něco víc než 20 repríz mít nebude:))) Zatím ahoj, R.


 • Zdeněk

  tak včera sen viděl Kamilu a musím říct že je paradní zpěv zvladla na jedničku a tentokrát i po herecke stránce byla skvela fakt jí tleskám


 • veny

  No nevím, jestli Kamila Angeliku zvládne.


 • Zdeněk

  Já sem přesvědčenej že ji zvládne jen by mě zajímalo proč zrovna Dashu radči bych vyměnil někoho jinýho


 • Pavel Košatka

  Určitě to zvládne… Nevím, jestli neni zbytečný tu už u třetí role psát, že to “nezvládne”, když už dvakrát předvedla, že zvládne i velké a náročné role ve dvou úspěšných českých muzikálech.


 • Zdeněk

  Pavle pod tohle se podepisuju a tohle je jediná změna a nebo SE STANE ŽE zBYNDA HRÁT NEBUDE TO SAMÝ BY MĚ ZAJÍMALO U kLEOPATRY


 • Pavel Košatka

  To nevím, z produkce žádný další změny nepřišly, tohle bylo spíš tak “náhodou” úplně u jinýho sdělení od divadla.