Praha

Rockopery “Antigona” a “Oidipus”: Exkluzivní sleva 20% pro čtenáře Musical.cz!


Pražské rockové opery autora Milana Steigerwalda “Antigona” a “Oidipus Tyranus” vám jistě nemusíme dlouze představovat a ani to není účelem dnešního článku. Po dohodě s produkcí rockopery pro naše čtenáře máme jedinečnou nabídku, a to 20% slevu na poslední dvě představení rockoper “Antigona” a “Oidipus Tyranus” v této sezóně, která se odehrají v květnu. Podrobnosti o slevě a termínech naleznete v článku. Neváhejte této nabídky využít co nejdříve, je časově limitována!

Nový vizuál k "Antigoně"

Slavné Sofoklovy tragédie v jedinečném hudebním a vizuálním pojetí. Vynikající živá rocková hudba Milana Steigerwalda, lyrické texty Pavly Forest, efektní světelná a ohňová show v originálním arénovitém prostoru Metropolitního divadla Praha (Divadlo Milenium) s unikátním hydraulickým zvedáním jeviště. To jsou ve stručnosti rockopery “Antigona” a “Oidipus Tyranus“.

V oblasti původního českého hudebního divadla se tato dvě dějově na sebe navazující díla zásadně vzdalují od u nás zavedené muzikálové produkce a nabízí divákovi nový divadelní prožitek. Představení probíhají zcela živě (uslyšíte jak skvělou rockovou kapelu, tak akustické ethnické a symfonické nástroje). Obě rockopery se hrají v nové režii Romana Štolpy a choreografii Terezy Atanas Georgievové. V představeních vystupují špičkoví rockoví i operní umělci, z nejznámějších můžeme jmenovat Kamila Střihavku, Viktora Dyka, Jana Toužimského, Vlastu Horvátha, Leška Semelku, Lukáše Písaříka nebo Petra Opavu.

Nový vizuál k "Oidipovi"

Pokud toužíte po netradičním zážitku a jste alespoň částí své duše rockeři (nebo se vám líbí rocková hudba), rozhodně na rockopery zajděte! Více informací a naše názory na představení si můžete přečíst v našich starších článcích, ze kterých vybíráme například:

Rocková opera “Antigona” se vrátila se samopaly v rukách (+ video)
Metropolitní divadlo zahájilo novou sezónu v rockovém duchu (+ video)
Rocková opera “Oidipus Tyranus” s úspěchem odehrála divadelní premiéru
Singl “Zpráva z hvězd” z nové rockové opery “Oidipus Tyranus” ke stažení

Podívejte se na také skvělé videoklipy, nechte se unést hudebními ukázkami a okuste trochu z této strhující show v Metropolitním divadle v pražských Holešovicích i u vás doma.

Jak získat exkluzivní slevu 20% pro čtenáře Musical.cz

Naši čtenáři mohou na poslední dvě představení letošní sezóny využít exkluzivní slevu 20% na libovolné množství vstupenek z I. cenové kategorie. Kolik ušetříte? Například při nákupu 2 vstupenek na Oidipa Tyrana a 2 vstupenek na Antigonu do I. kategorie ušetříte díky Musical.cz celkem 476 Kč! POZOR, akce platí pouze do 30. 4. 2011!

TERMÍNY PŘEDSTAVENÍ

24. 5. od 19:00 – Oidipus Tyranus RockOpera
Předpokládané obsazení: Kamil Střihavka, Jan Toužimský, Viktor Dyk, Pavla Forest, Linda Faitová, Daniela Langerová, Lešek Semelka, Petr Dopita, Miroslava Pilcová, Petr Opava a další

31. 5. od 19:00 – Antigona RockOpera
Předpokládané obsazení: Linda Faitová, Viktor Dyk, Daniela Langerová, Lukáš Písařík, Lešek Semelka, Pavla Forest, Miroslava Pilcová, Petr Opava a další

JAK ZÍSKAT SLEVU 20%?

 • navštivte libovolné prodejní místo předprodejní sítě TICKETPRO, seznam všech 900 prodejních míst najdete zde
 • prodejci oznamte, o které představení máte zájem (Oidipus Tyranus 24.5., Antigona 31.5. nebo obě)
 • upozorněte jej, že spadáte do typu zákazníka „Čtenář Musical.cz“, prodejce by po Vás neměl vyžadovat žádný doklad
 • vybírejte si pouze vstupenky v I. kategorii – na ostatní kategorie se sleva nevztahuje. Cena 1 vstupenky se slevou je 476 Kč (běžná cena je 595 Kč)
 • pokud bude s udělením slevy jakýkoliv problém, ihned na místě volejte podporu týmu RockOpera.cz, tel. č. 737 283 495, nebo problém popište a zašlete jej na adresu rockopera@email.cz

Která místa jsou v sále volná si můžete ověřit v on-line obchodě Ticketpro, kliknutím sem. Pro zobrazení mapy sálu je nutná registrace.

Nejnovější videoklip k “Oidipovi”

Pokud vás zatím nabídka neoslovila, máme pro vás posední lákadlo, a to zatím nejnovější videoklip rockoper, píseň “Chci pravdu” z “Oidipa Tyrana” v podání Kamila Střihavky a Jana Toužimského. Poslechněte si jednu z nejlepších písní rockoper ve velice slušném vizuálním zpracování. Video je s laskavým svolením převzato z oficiálního video kanálu rockoper.


Praha
Muzikálová komedie Adam a Eva v Divadle Broadway finišuje před premiérou (+ rozhovory)
Fotoreportáže a galerie
Jesus Christ Superstar oslavil 20 let v České republice
Praha
“Johanka z Arku” nasadila na konkurzech vysokou laťku
 • RockOpera.cz

  Těšíme se na Vás!! ;o)


 • Jarmila

  Byla jsem na včerejším představení Antigony a jsem opravdu nadšená. Nádherné provedení včetně všech akrobatických, hereckých, pěveckých i muzikantských výkonů, obrovský umělecký nápřah… nadšení účinkujících i diváků včetně standing ovations. Zvukově také povedené představení. Těším se na novou sezónu – chystám se tentokrát na Oidipa. Díky za skvělý typ.