Zahraničí

“The Lion King” se dočkal hvězdného hostování


Čas od času vám k dennímu updatu přihodíme takovou malinkou “třešinku” – zajímavůstku pro potěšení muzikálového fandy. Dnes se podíváme do New Yorku, kde jedna velmi oblíbená show přivítala vzácného hosta. Slavná herečka Whoopi Goldberg se objevila v populárním rodinném muzikálu “The Lion King (Lví král)” a my pro vás máme fotografie!

Jedná se o broadwayskou verzi muzikálu “The Lion King (Lví král)”, která se zde díky divadelní divizi Walta Disneyho hraje v režii známé Julie Taymor již od roku 1997 a je samozřejmě rozšířenou jevištní verzí slavného animovaného filmu s podmanivou hudbou Eltona Johna a texty Tima Rice.

Ve čtvrtek 14. ledna 2010 si v Minskoff Theatre jako překvapivý host na jeden jediný večer zahrála Whoopi Goldberg, která je teď sama muzikálovou producentkou. Na londýnském West Endu se totiž velmi úspěšně hraje jí samotnou produkovaná muzikálová adaptace filmu, který z ní udělal hvězdu první velikosti “The Sister Act (Sestra v akci)” s hudbou Alana Menkena.

Poznali byste Whoopi Goldberg pod vrstvami make-upu? Uvítali byste podobná překvapení i u nás (i když s něčím podobným se můžeme setkat v “Kudykamovi”)?

Uvítací cedule Minskoff Theatre, kde se "The Lion King" uvádí

Whoopi Goldberg v muzikálu "The Lion King"

Whoopi Goldberg v muzikálu "The Lion King"

Whoopi Goldberg v muzikálu "The Lion King"

Whoopi Goldberg v muzikálu "The Lion King"

Celkový záběr na obsazení večera

Whoopi Goldberg v muzikálu "The Lion King"

Snímky jsou převzaty ze serveru BroadwayWorld.com. Jejich autorem je Walter McBride a jsou zde publikovány s jeho svolením.

Photos by Walter McBride are taken from BroadwayWorld.com. Used with author’s permission.


Zahraničí
Thomas Borchert se za obrovského potlesku rozloučil s vídeňským “Tanz der Vampire”
Zahraničí
Velký rozlučkový večer známého vídeňského dirigenta Caspara Richtera
Zahraničí
Zápisky z West Endu 2015 – díl 1. – ONCE
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!