Zahraničí

“The Addams Family” – první fotografie z Broadwaye


Už dlouho u nás nebyla zahraniční aktualitka, o něž si často píšete a proto dnes alespoň potěšující drobnost. Právě dnes 8. dubna 2010 má v broadwayském Lunt-Fontanne Theatre premiéru nový muzikál hudebního skladatele a textaře Andrewa Lippy “The Addams Family” a protože jsou hororoví Addamsovi dost populární i u nás, přinášíme několik čerstvých fotografií z předpremiér.

Tvůrčí tým nového muzikálového příběhu slavné komiksové rodinky v čele s režiséry Phelimem McDermotem a Julianem Crouchem jsme vám detailně představili už v létě, tenkrát se chystal jeho úspěšný try-out v Chicagu. Pro připomenutí můžete kliknout sem. Dovolím si z něj s dovolením vypůjčit  odstavec s obsazením hlavních rolí.

Největší a z našeho pohledu nejznámější hvězdou projektu je Nathan Lane v roli hlavy rodiny Gomeze, my ho můžeme znát minimálně coby Maxe Bialystocka z broadwayské a také filmové verze populárních  „The Producers“. Morticií bude Bebe Neuwirthová, známá z broadwayské verze „Chicaga“, Strýčkem Festerem Kevin Chamberlin a v roli Grandmama se představí Jackie Hoffmanová, jejíž  hlas je ke slyšení třeba na divadelní nahrávce muzikálu „Xanadu“.  I představitelé Pugsleyho a Wednesday mají za sebou zajímavé divadelní zkušenosti, Adam Riegel například „Shrek: The Musical“, Kristy Rodriguezová zase „In The Heights“ či „Spring Awakening“.

Adam Riegel (Pugsley), Jackie Hoffman (Grandmama), Bebe Neuwirth (Morticia), Nathan Lane (Gomez), Kevin Chamberlin (Strýček Fester), Krysta Rodriguez (Wednesday) a Zachary James (Lurch)

Nathan Lane a Bebe Neuwirth (Gomez a Morticia)

V popředí Nathan Lane a Bebe Neuwirth (Gomez a Morticia)

Minimálně po vizuální stránce se převod poměrně povedl, nemyslíte? Být tak Broadway trochu blíž, asi by nebylo proč váhat s návštěvou.

Fotografie serveru Musical.cz laskavě poskytla newyorská The Publicity Office, zajišťující tiskový servis k inscenaci. Jejich autorkou je Joan Marcusová.

Photos are provided by The Publicity Office, New York. Many thanks for collaboration.


Brno
Stanislav Moša nazkoušel koncertní představení STOLETÍ MUZIKÁLU
Aktuální zprávy
Muzikál FANTOM OPERY on-line a zdarma
Zahraničí
Sunset Boulevard, londýnská divadelní událost roku 2016 aneb Glenn Close je znovu připravena na svůj „close-up“!