Zahraničí

“The Addams Family” – první fotografie z Broadwaye


Už dlouho u nás nebyla zahraniční aktualitka, o něž si často píšete a proto dnes alespoň potěšující drobnost. Právě dnes 8. dubna 2010 má v broadwayském Lunt-Fontanne Theatre premiéru nový muzikál hudebního skladatele a textaře Andrewa Lippy “The Addams Family” a protože jsou hororoví Addamsovi dost populární i u nás, přinášíme několik čerstvých fotografií z předpremiér.

Tvůrčí tým nového muzikálového příběhu slavné komiksové rodinky v čele s režiséry Phelimem McDermotem a Julianem Crouchem jsme vám detailně představili už v létě, tenkrát se chystal jeho úspěšný try-out v Chicagu. Pro připomenutí můžete kliknout sem. Dovolím si z něj s dovolením vypůjčit  odstavec s obsazením hlavních rolí.

Největší a z našeho pohledu nejznámější hvězdou projektu je Nathan Lane v roli hlavy rodiny Gomeze, my ho můžeme znát minimálně coby Maxe Bialystocka z broadwayské a také filmové verze populárních  „The Producers“. Morticií bude Bebe Neuwirthová, známá z broadwayské verze „Chicaga“, Strýčkem Festerem Kevin Chamberlin a v roli Grandmama se představí Jackie Hoffmanová, jejíž  hlas je ke slyšení třeba na divadelní nahrávce muzikálu „Xanadu“.  I představitelé Pugsleyho a Wednesday mají za sebou zajímavé divadelní zkušenosti, Adam Riegel například „Shrek: The Musical“, Kristy Rodriguezová zase „In The Heights“ či „Spring Awakening“.

Adam Riegel (Pugsley), Jackie Hoffman (Grandmama), Bebe Neuwirth (Morticia), Nathan Lane (Gomez), Kevin Chamberlin (Strýček Fester), Krysta Rodriguez (Wednesday) a Zachary James (Lurch)

Nathan Lane a Bebe Neuwirth (Gomez a Morticia)

V popředí Nathan Lane a Bebe Neuwirth (Gomez a Morticia)

Minimálně po vizuální stránce se převod poměrně povedl, nemyslíte? Být tak Broadway trochu blíž, asi by nebylo proč váhat s návštěvou.

Fotografie serveru Musical.cz laskavě poskytla newyorská The Publicity Office, zajišťující tiskový servis k inscenaci. Jejich autorkou je Joan Marcusová.

Photos are provided by The Publicity Office, New York. Many thanks for collaboration.


Brno
Stanislav Moša nazkoušel koncertní představení STOLETÍ MUZIKÁLU
Zahraničí
Studentský “Ples upírov” v Nitře by mohl směle konkurovat profesionálním produkcím
Zahraničí
Nejvíce cen Tony letos posbíraly muzikály Dear Evan Hansen a Hello Dolly!