Videoreportáže a záznamy

Video sestřih z druhé půlky hip-hopového muzikálu “Príbeh ulice”


V listopadu 2009 jsme pro vás připravili recenzi hip-hopového muzikálu pro mladé, slovenského “Príbehu ulice”. Vlastně už československého, po obsazení Karla Rodena, Davida Krause a Markéty Procházkové. Přinesli jsme pro vás i sestřih z první půle muzikálu a dnes splácíme dluh a přinášíme vám ty nejlepší momenty druhé půlky. A víte, že se “Príbeh ulice” přestěhoval a prodává také své nové CD? 

Přední obal CD

Príbeh ulice” však od listopadu potkala velká změna. Z moderního Divadla Hybernia se přestěhoval do prostoru Divadla Blaník na Václavském náměstí. Je znatelné, že se muzikál v nových a mnohem menších prostorech zatím jen zabydluje, ale už na první pohled je jasné, že jeviště je příliš malé a v Divadle Hybernia vypadalo dílo lépe. Nic to ale nemění na energii a nasazení všech herců, údernosti moderní hudby a choreografie. David Kraus opět předvedl skvělý herecký výkon a Markéta Procházková je v roli jedním slovem dokonalá. Bohužel jsme stále neviděli Karla Rodena, doufáme, že se to v dalším bloku uvádění (26. a 27.2. nebo 17. až 20.3.2010) konečně podaří.

Od ledna na představeních “Príbehu ulice” můžete zakoupit také nové CD, a to za pouhých 90 korun. Naleznete sice na něm jen 11 písní a dvě krátké instrumentálky, které v muzikálu zní jako instrumentálky, ale i tak je velice povedeným suvenýrem z představení. Nachází se na něm hlavní hity, především pak “Uuuh” a “Príbeh dvoch”. K povedeným rapovacím písním patří “Kto z koho” a “Viktor”. Jako největší negativum shledáváme zpěv Mii. Bohužel se nám nepodařilo dohledat její jméno, ale kdo slyšel Markétu Procházkovou (a to je většina českých diváků), tak nemůže být se zpěvem na CD spokojený, především pak v první úvodní písni dosti tahá za uši. Pokud se vám tedy hudba na představení líbila, rozhodně svých 90 korun litovat nebudete.

Více vás již nebudeme zahlcovat textem, recenzi na muzikál můžete číst v již zmiňovaném starším článku. Nyní se již můžete pustit do videa z druhé půlky. Sestřih z první půle můžete taktéž vidět u starší recenze nebo na našem videokanálu na Stream.cz.

Video sestřih z druhé půle muzikálu „Príbeh ulice“

Kamera a střih – Radek Janda

Doporučujeme zhlédnout v HQ kvalitě (tlačítko HQ na spodní liště videa)

.


Videoreportáže a záznamy
Video sestřih a galerie “Večera světových muzikálů” Míši Noskové a Jana Kříže
Fotoreportáže a galerie
Nahlédněte s námi na proběhlý konkurz do spektakulární CZech Cabaret Show (+ videa)
Videoreportáže a záznamy
Video: 10 otázek pro Mariána Vojtka (první díl nového pořadu!)
 • Verča

  Díky moc za video!


 • tom2410

  Takze to CD uz je oficialni jo?


 • Pavel Košatka

  Jak je v článku, na představeních se oficiálně prodává…


 • Ellis

  Bude ještě někdy, někde možno vidět tento muzikál nebo už proběhla derniéra?


 • Radek Janda

  Slovenská derniéra již proběhla. Nicméně autoři slíbili zájezdy po ČR, i když už před delší dobou. Nechme se tedy překvapit…