Videoreportáže a záznamy

Video sestřih a galerie “Večera světových muzikálů” Míši Noskové a Jana Kříže


13. června 2010 se v pražském divadelním prostoru Casa Gelmi odehrál “Večer světových muzikálů“, který připravili Jan Kříž a Michaela Nosková. Jako host vystoupil operní sólista Oldřich Kříž. Zazněly melodie ze slavných světových titulů jako Fantom opery, Jekyll & Hyde, Bídníci, Miss Saigon, ale i z českého Draculy. Podívejte se s námi na akci prostřednictvím našeho video sestřihu a fotografií!

Video sestřih koncertu

Zhlédněte exkluzivních šest minut z koncertu, ve kterých uslyšíte ty nejlepší momenty večera. Kamera a střih – Radek Janda.

.

Fotogalerie

Michaela Nosková a Jan Kříž

Oldřich Kříž a Michaela Nosková

Michaela Nosková

Jan Kříž

Jan Kříž a Michaela Nosková

Nechyběla ani taneční vsuvka

Závěrečná děkovačka

Autorem fotografií je exkluzivně pro Musical.cz Petr Marek. Pokud byste fotografie chtěli použít na vašem webu, ozvěte se nám na email redakce@musical.cz. Publikování bez svolení autora je přísně zakázáno!


Praha
Ukázky z muzikálu Slunce, seno, jahody v Hudebním divadle Karlín
Videoreportáže a záznamy
Videoreportáž: Muzikálová show “Náš život s muzikálem” zamířila do Náchoda
Videoreportáže a záznamy
Podívejte se na ukázky z muzikálu ČARODĚJKA (Wicked)
 • anna

  Nádhera, jsem moc ráda, že jsem tam mohla být a tenhle krásný nedělní večer zažít.Ještě jednou děkuji za krásný zážitek a těším se na další setkání.


 • Briseis

  Vzpomněla jsem si díky ukázce na Monte Crista – kéž by se uváděl znovu, já vím, že neměl moc úspěch, ale mě se ten muzikál velmi líbil.


 • Jiří K.

  Briseis: Na to, že “neměl úspěch”, se hrál docela dlouho :)
  Třeba se ještě někdy na českou scénu vrátí


 • Katka

  Jsem ráda, že jsem na tento koncert šla. Příjemný a v některých momentech překvapivý zážitek. Píseň krále Herolda – úžasná.


 • Ivy

  Krásné to bylo – na místě jsem byla přímo vtažena do každé jedné písně a jejího příběhu. Tři krásné hlasy – jeden překrásný zážitek :)