Fotoreportáže a galerie

Fotoreportáž: “Kat Mydlář” přivítal již 100 000. návštěvníka


Dílo autorů Michala Davida, Lou Fanánka Hagena, Libora Vaculíka a producenta Oldřicha Lichtenberga “Kat Mydlář” navštívil již 100 000. divák, resp. divačka, která byla na konci slavnostně oceněna. Představení se tentokrát neslo ve volnějších duchu a byly povoleny i malé “vtípky”, které bychom čekali spíše na Silvestra, ale samotné inscenaci to vůbec neuškodilo. Podívejte se s námi na naše nové, vlastní fotografie přímo z představení.

Hlavním tématem večera bylo přivítání jubilejního 100 000. návštěvníka Kata Mydláře. Po závěrečných tónech muzikálu se jím z rukou Kateřiny Brožové (která losovala vstupenky přítomných diváků) stala paní Hana Burešová z Prahy. Ta posléze převzala i hodnotnou cenu v podobě lyžařského zájezdu do Itálie pro dvě osoby  s polopenzí a skipassem včetně autobusové dopravy.

100 000. návštěvník - Hana Burešová

Krátce po představení jsme se šťastné výherkyně zeptali na pár otázek:

Potěšila Vás výhra?
Výhra mě potěšila i zaskočila. Nejsem lyžař, ale poradím si s tím.

Jaký máte vztah k muzikálům?
Muzikál je můj druhý domov. Tato láska mě drží od roku 1995, od uvedení prvního Draculy.

Jak často muzikály navštěvujete?
Na muzikálu jsem takřka stále, domů si jen odskakuji.

Zdá se, že výhra je ve správných rukou. V hlavní roli Kata Mydláře se ten den představil Daniel Hůlka, partnery na jevišti mu byli Josef Vojtek, Ladilav Spilka, Alžbeta Bartošová, Kateřina Brožová, Tomáš Beroun, Zdenka Trvalcová, Luďka Kuralová nebo Tomáš Trapl.

Ladislav Spilka a Daniel Hůlka

Tomáš Trapl a Alžbeta Bartošová

Zajímavostí se stal moment, kdy v tomto představení vystoupila v některých obrazech představitelka Dorotky Radka Fišarová, která se s muzikálem na čas rozloučila a svou divadelní roli vymění za roli maminky. Od producentů divadla dostala během děkovačky jako dárek postýlku pro miminko. Největším překvapením pro diváky byl okamžik, kdy mohli zhlédnout na jevišti dvě Dorotky najednou (Radka Fišarová, Alžbeta Bartošová) a to ve scéně před upálením.

Dorotky Radka Fišarová a Alžbeta Bartošová společně na jednom jevišti

Jak jsme nastínili v úvodu, představení se neslo v trochu odlehčeném duchu a tak jsme se kromě dvou Dorotek mohli pobavit i výstupem Jana Jessenina (Ladislav Spilka) po vdechnutí helia z nafukovacího balónku, či poněkud korpulentnější mrtvolou v podání jednoho z techniků na pitevním stole.

Kat Mydlář” se i přes velký divácký zájem s prkny Divadla Broadway na čas rozloučí neboť ho od začátku prosince nahradí nový muzikál Janka LedeckéhoVánoční zázrak” a od ledna pak v posledních čtyřiceti představeních legendární muzikál “Kleopatra“. Na Kata Mydláře se můžete opět těšit od března 2012.

Daniel Hůlka, Josef Vojtek a Ladislav Spilka

Daniel Hůlka a Kateřina Brožová

Tomáš Beroun a Zdenka Trvalcová

Alžbeta Bartošová

Radka Fišarová

Josef Vojtek

Luďka Kuralová a Daniel Hůlka

Josef Vojtek a Daniel Hůlka

Ladislav Spilka

Alžbeta Bartošová a Daniel Hůlka

Ladislav Spilka a Josef Vojtek

Daniel Hůlka, Josef Vojtek a Ladislav Spilka

Daniel Hůlka a Alžbeta Bartošová

finále: Alžbeta Bartošová, Tomáš Beroun, Zdenka Trvalcová a Daniel Hůlka

Michal David děkuje Radce Fišarové...

...který se posléze zapojil i do přídavku

Autorem fotografií pro Musical.cz je Tomáš Král. Pokud byste fotografie chtěli použít na vašem webu, ozvěte se nám na e-mail redakce@musical.cz. Publikování bez svolení autora je přísně zakázáno!


Praha
Neoficiální tisková konference k „Mona Lise“ odhalila část hvězdného obsazení
Recenze a reportáže
Čekání je u konce: “Mata Hari” dorazila do Divadla Broadway a překvapila (+ video)
Fotoreportáže a galerie
Fotoreportáž: KRÁLOVNA KAPESKA má týden před premiérou (+ video)