Pozvánky a konkurzy

Pozvánka na narozeninový koncert Jakuba Hübnera (+ křest LP)


Ve čtvrtek 7. listopadu od 19 hodin se koná v Divadle Na Prádle narozeninový koncert muzikálového zpěváka Jakuba Hübnera a v jeho průběhu i křest nové LP desky Jakub Hübner 30.

V závěru večera bude rovněž promítnut nový vánoční klip Stanice splněných přání. Hosty večera budou Jakubovy kolegové zpěváci a přátelé: Soňa Jungová, Roman Tomeš, Tomáš Vaněk a Lukáš Adam, který bude koncert zároveň uvádět. Na klavír zpěváky doprovodí skladatel Tomáš Živor.

Jakub Hübner

Na koncertě zazní především skladby ze známých muzikálů Fantom opery, Jesus Christ Superstar, Funny Girl, Bídníci, Tick Tick Boom!, Thrill Me (Vzruš mě!), Karlík a továrna na čokoládu, Carmen, Největší showman, Čarodějka a Vlasy. Chybět nebude ani Jakubova původní tvorba, která je rovněž zastoupena i na nové LP desce.

Muzikálový herec, zpěvák, textař a autor literárního debutu V tónech duhového života přichází se svým prvním vinylovým albem. Uslyšíme na něm mimo jiné ústřední melodii Never Enough v české verzi Dám ti víc, než mám z hudebního filmu Největší showman s Hughem Jackman v hlavní roli. Dále zaznívá skladba Sára z muzikálu Plesu upírů i slavný hit z repertoáru Věry Špinarové Jednoho dne se vrátíš nebo duet s Michaelou Noskovou Žij touto chvílí z muzikálu Wicked. Tyto skladby byly nahrány za doprovodu Symfonického orchestru Českého rozhlasu, avšak i komorně laděný repertoár z původní i převzaté tvorby je doprovázen převážně akustickými nástroji.

VIDEO – Never Enough (from “The Greatest Showman” OST) (Covered by Jakub Hübner)

Pozvánky a konkurzy
Konkurz na pěvecko-taneční company do muzikálu EVITA
Aktuální zprávy
Muzikál NE/NORMÁLNÍ oznamuje posledních 5 představení
Aktuální zprávy
Nejslavnější české muzikály rozezní O2 arenu
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!