Ostatní města

Lukáš Randák zve na svůj narozeninový koncert do Českých Budějovic


Muzikálový herec a zpěvák Lukáš Randák zve na svůj narozeninový koncert do Jihočeského divadla v Českých Budějovicích.

Právě zde totiž před 15 lety zahájil svou profesionální kariéru a koncertem tedy zároveň oslaví 15 let svého působení na divadelních prknech. K sobě přizval své kolegyně zpěvačky a herečky Andreu Holou a Elis Ochmanovou, se kterými tvoří za doprovodu klavíristy a komponisty Petra Ožany vokální uskupení Společně. Souzvuk tří originálních, avšak dohromady perfektně ladících hlasů, dává prostor posluchačům vychutnat si jedinečný hudební zážitek okořeněný špetkou jim vlastního humoru.

Lukáš Randák

Lukáš Randák

Jihočeské divadlo 4. 6. 2023 | 17:00

Vstupenky můžete zakoupit přímo na stránkách Jihočeského divadla.

Lukáš Randák

Plakát

Lukáše Randáka znají diváci nejen na jihu Čech, kde ztvárnil titulní role například v muzikálech Evita, Cyrano, Divotvorný hrnec nebo Casanova, ale také v Praze, kde na něj můžete narazit napříč mnoha muzikálovými scénami (Ples upírů, Romeo a Julie, Čarodějka, Doktor Faust, a jiné). V současné době objíždí republiku právě s triem Společně a exceluje v libereckém divadle F. X. Šaldy v roli Maxe v muzikálu Hledá se tenor.

Lukáš Randák

Lukáš Randák

Foto Marek Lhotský (cover foto Monika Páblová)

Pozvánky a konkurzy
Benefiční koncert pro Sudičku v Divadle Radka Brzobohatého
Pozvánky a konkurzy
Peroutka, Písařík, Pecha, Kříž, Orozovič, Slováčková, Tomešovi a spousta dalších umělců vystoupí na letošním Buskingu pro Slunce
Pozvánky a konkurzy
Muzikálový showcase 3+6
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!