Pozvánky a konkurzy

Muzikálové hvězdy zazpívají na podporu našeho redaktora a dramaturga Ondry Doubravy


Divadlo na Prádle uvítá 30. května 2017 benefiční koncert muzikálových hvězd “JEDEM! Koncert o dvou kolech“, jehož výtěžek poputuje na nový invalidní vozík pro dramaturga a našeho druhého šéfredaktora Ondru Doubravu. Zároveň bude během večera odhalena nová umělecká koncepce Divadla Na Prádle.

Ondřej Doubrava je celoživotním milovníkem muzikálů, nezůstal ovšem pouze fanouškem a redaktorem našeho serveru, ale i přes svou pohybovou indispozici se postupně vrhl do skutečného světa divadla jako dramaturg. Podílel se na prvním českém uvedení muzikálů Rent, Kvítek z horroru v Městském divadle Brno, naposledy na sci-fi muzikálu Ray Bradbury’s 2116 v Divadle Semafor. Pravidelně cestuje a vzdělává se i v zahraničním divadelním prostředí.

Plakát koncertu

Plakát koncertu

Ondra je pro nás symbolem nezdolnosti a vytrvalosti. Neustává a doslova jede dál. K tomu potřebuje také jednou za čas nový invalidní vozík. A ne vždy jsou peníze k dispozici. Proto jsme se my, jeho kolegové, kamarádi rozhodli bez nároku na honorář uspořádat zábavný večer a pokusit se na nový vozík vybrat dostatek peněz“, říká Tomáš Vaněk.

Dodává, že během koncertu bude také odkryt nový záměr divadla: „Divadlo Na Prádle je jedním z nejstarších divadel v Praze. Je to úžasný prostor se silným geniem loci. Díky novému týmu lidí, kteří spojili své síly, aby obnovili jeho vlastní uměleckou činnost, prochází v těchto chvílích přípravami na novou etapu. A právě 30. května večer se diváci dozví, co se chystá.

Za doprovodu živé kapely vystoupí Hana Holišová, Roman Tomeš, Míša Tomešová, Tomáš Vaněk, Jan Kříž, Marie Křížová, Michaela Horká, Peter Pecha, Laco Hudec Šubrt, Lucia Jagerčíková, Kateřina Sedláková, Steve Josephson, Michael Kluch, Michaela Zemánková, Felix Slováček jr., Zuzana Holbeinová a další.

Základní cena vstupenky je 180 Kč, lze zakoupit také VIP vstupenku za 500 Kč. V ceně VIP vstupenky je kromě zážitku ze samotného koncertu z nejlepších sedadel v sále také vstup do zákulisí před začátkem koncertu, setkání s účastníky, profesionální foto, autogramiáda a malé překvapení.

Vstupenky lze rezervovat v pokladně Divadla Na Prádle nebo na mailu pokladna@napradle.cz.

 


Pozvánky a konkurzy
Hudební divadlo Karlín vyhlašuje konkurz na muzikál Beetlejuice
Pozvánky a konkurzy
Jidáš i Ježíš Roman Tomeš vyjíždí na celorepublikové klubové turné (+ rozhovor)
Pozvánky a konkurzy
Benefiční “Noc s hvězdami” po dvanácté již tuto sobotu na hradě Houska
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!