Pozvánky a konkurzy

David Uličník a Jiří Škorpík představí v sobotu svůj nový projekt


Jejich hudebním zázemím je už roky 4TET Jiřího Korna přesto se dvě výrazné osobnosti tohoto populárního kvarteta, Jiří Škorpík a David Uličník, sešli s chutí nad zcela novým hudebním projektem. Říkají si IN CONCERTO a v jejich podání zaslechnete skutečné multižánrové hody. Na koncertním pódiu rozehrávají hudbu plnou barev a emocí, ve které zaznívají žánry a styly minulých století i moderní současnosti. “Cílem nového projektu IN CONCERTO je hledat nové hudební cesty,”  říká David Uličník. Nejbližší vystoupení proběhne již tuto sobotu 14. dubna 2012 od 19 hodin v nádherném sále Divadla v Rytířské. Vstupenky v síti TICKET ART za pouhých 250 korun.

IN CONCERTO - Jiří Škorpík a David Uličník


Pozvánky a konkurzy
Muzikálové hvězdy zazpívají pro tělesně postižené
Pozvánky a konkurzy
Šestice muzikálových absolventů se vrací, tentokrát s JÁ PŮJDU DÁL!
Pozvánky a konkurzy
“Náš život s muzikálem” aneb koncentrace muzikálových osobností
 • Hanka

  Koncert v podání těchto pánů je již předem sázkou na kvalitu. Doufám, že se v budoucnu dočkáme dalších koncertů:-).


 • Alea

  Chci se pozeptat – nebyl někdo z vás na tomto koncertě? Moc by mě zajímalo, jaké to bylo – nepochybuji, že krásné. :-)


 • wivi23

  Alea: Já na koncertě byla! :-) (už dřív jsem tady chtěla odpovědět na tvojí otázku, ale pak nebyl čas a já na to mezitím pozapomněla, takže sem píšu až teď) :-) o tom, že to bylo opravdu krásné, nelze pochybovat.. In concerto je vždycky úžasné.. já už jsem na něm byla podruhé.. je tam úžasná atmosféra, pokaždé když jsem tam šla, tak jsem se nesmírně těšila, protože pánové jsou mými “favority”, ale zároveň jsem se tam cítila tak trochu “cize” jestli se to dá tak říct.. přišlo mi, že většina publika se navzájem zná.. já si pamatuju přesně ten první koncert, kdy tam v předních řadách měli rodinu, pak tam byla paní profesorka pana Uličníka, pak jsem tam zahlídla i dívku, se kterou zase spolupracuje pan Škorpík.. takže podle mě to byl koncert hlavně pro jejich známé a možná i proto tam byla tak úžasná uvolněná atmosféra..
  nicméně.. zpěv byl nádherný.. co jiného taky od této dvojice můžeme čekat, oba pánové byli úžasně vtipní a hlavně to není tak jako u 4TETu, kde mají zavedenou formu a na každém koncertě se opakují stejné hlášky – tady je každý koncert opravdu originál – liší se jak různými vtipnými průpovídkami, byli tam i jiní instrumentátoři – violloncelista byl myslím pořád Ivan Vokáč, ale kytaristi byli jiní – jednou Josef Štěpánek a podruhé Alfréd Bittner a myslím, že i perkusse byly změněné – poprvé si pamatuju, že byl Pavel Plánka a podruhé už byl myslím zase někdo jiný – ale na jméno už si bohužel nevzpomínám.. a i písničky tam byly některé pozměněné – samozřejmě že ne všechny, ale to po nich přece ani nemůžeme žádat. :-D Zazněli tam písničky od Karla Gotta (třeba Kam se schoulíš nebo Stokrát chválím čas), Janáčka (Láska, Červená jablíčka), pak pár francouzských a italských (Caro mio ben, Funiculi funicula, Caruso, …) a tvorba pana Škorpíka (Tobě.., Ty to neslyšíš, Posel dobrých zpráv) minule dokonce i Hladina zvlněná ze stejnojmenného alba pana Uličníka ale v nové aranži.. to mě taky moc potěšilo.. ;-)
  Teď jen přemýšlím, jestli by se tomu dalo něco vytknout.. asi ne.. i když vlastně tam byla jedna maličkost, která mi kazila celkový dojem – pan Škorpík měl fousatou bradu a to se mi na něm vždycky hrozně nelíbí, když není oholený :-D .. ale teď vážně – todle přece nemůžu přiřazovat mezi chyby koncertu.. podle mě koncert byl opravdu povedený :-) A co se organizace týče, tak ještě musím pochválit, že dávají tak velký prostor svým fanouškům, protože o termínu toho koncertu se vlastně hlasovalo na stránkách fanklubu Davida Uličníka – to byl taky moc vstřícný tah.. Teď jen doufám, že v blízké budoucnosti se bude konat zase další In concerto a že se nebude zdražovat, jak je to teď všude jinde zvykem, protože už takhle je pro mě jediný koncert dost finančně náročný, když započítám dopravu na koncert a ubytování v Praze.. :-)
  Takže pánové.. jen tak dál!! :-) ;-)


 • Alea

  wivi23: Mokrát děkuji za opravdu obsažné info, po takovém komentáři mám vážně chuť využít nejbližší příležitosti a vystoupení obou pánů navštívit. Myslím, že jejich hlasy mluví za všechno. :-) Takže ještě jednou díky!!!