Pozvánky a konkurzy

Pozvánka na benefiční koncert Muzikálem bez bariér


5. ročník benefičního koncertu Muzikálem bez bariér, který se bude konat 3. prosince od 19.00 hodin ve velkém bezbariérovém sále Kulturního centra Novodvorská (Novodvorská 1013/151, 142 00 Praha 4) u příležitosti Mezinárodního dne zdravotně postižených.

Na letošním koncertu zazní známé muzikálové i filmové písně, tentokrát v opačném podání – písně, které normálně zpívají zpěvačky budou zpívat zpěváci a naopak. Tzv. „árie naopak”, které zazpívají známé muzikálové hvězdy pod vedením zpěvačky a herečky Michaely Tomešové, která sama dodává: „Vánoční čas je hlavně o lásce a obdarování těch, kteří to nejvíce potřebují. To je jeden z hlavních důvodů, proč každý rok pořádáme tento koncert, který bude letos nabitý překvapivých interpretací známých muzikálových songů a hlavně známých tváří. Přijďte podpořit dobrou věc a zároveň i vánoční naději pro lidi, kteří to potřebují.“

Těšit se můžete například na Michala Kavalčíka, Tomáše Trapla, Romana Tomeše, Alžbetu Bartošovou, Michaelu Gemrotovou, Richarda Pekárka, Tomáše Löbla, Jana Fantu, Anetu Krejčíkovou, Ivanu Korolovou, Markétu Procházkovou, Petru Vojtkovou a Evu Burešovou. Jako moderátor bude večerem provázet Lukáš Adam.

Uslyšíte písně z těchto muzikálu: Pomáda, Jesus Christ Superstar, Kočky, Bídníci, Moulin Rouge, Johanka z Arku, Tarzan, We Will Rock You a spoustu dalších.

Muzikálem bez bariér KC Novodvorská Michaela Tomešová , Michal Kavalčík, Tomáš Trapl, Roman Tomeš, Alžbeta Bartošová, Michaela Gemrotová, Richard Pekárek, Tomáš Löbl, Jan Fanta, Aneta Krejčíková, Ivana Korolová, Markéta Procházková, Petra Vojtková, Eva Burešová

Část výtěžku vstupného bude poukázána ve prospěch veřejné sbírky konané Polovinou nebe, o.p.s. pro Sofii Stránskou, mladou ženu upoutanou na vozík. Její příběh si můžete přečíst na tomto webu: www.polovinanebe.cz/pomozme-sofii-zit-doma/.

Na koncertě bude také předán výtěžek sbírky pro Sofii, která probíhala ve spoluprácí s Mgr. Juditou Halvovou a klinikou estetické a čínské medicíny Body Beauty Clinic. “Koncert bez bariér je vždy velká radost. Setkání s přáteli, podporovateli a partnery naší organizace a také s našimi klienty, kterým zde vždy přejeme šťastné a veselé. Takový je také náš koncert pod patronací Michaely Tomešové a muzikálových hvězd, které zazpívají a nepochybně jako v předchozích dvou letech vyprodají sál na Novodvorské. Srdečně zveme: přijďte se přesvědčit,” říká ředitelka Poloviny nebe PhDr. Daniela Rázková.

Vstupenky je možné zakoupit v síti TicketPortal: www.ticketportal.cz/event/MUZIKALEM-BEZ-BARIER-V


Aktuální zprávy
Divadlo Kalich chystá druhý muzikál s hity skupiny Elán. Konkurzy jsou za dveřmi
Pozvánky a konkurzy
Konkurz na pěvecko-taneční company muzikálu “Zorro”
Pozvánky a konkurzy
Konkurz na obsazení hereckých a akrobatických rolí do taneční revue Kouzelná školka na kolečkách
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!