Pozvánky a konkurzy

“Johanka z Arku” se představí v Moravské filharmonii Olomouc


Dnes již téměř kultovní muzikál “Johanka z Arku“, který je stále v  repertoáru Divadla Kalich, se představuje i v koncertním provedení v jedinečné úpravě pro symfonický orchestr. Přijměte naše pozvání na tento nevšední zážitek.

Toto dílo Ondřeje Soukupa, Gabriely Osvaldové a Jiřího Hubače spatřilo světlo světa 31. března 2000 v Divadle Tafantastika. Od té doby slavilo triumf nejenom u nás a na Slovensku, ale i ve španělských a portugalských městech při svém exkluzivním turné.

Nyní jsme se dočkali i koncertní verze, která spolu se symfonickým orchestrem vytváří novou a ojedinělou atmosféru. Posuďte sami, zda-li vás tato realizace zaujme.

“A stejně se mnou budeš dál” – přídavek

Kongresového centrum Zlín – 1. října 2010

Další koncertní provedení muzikálu “Johanka z Arku” se uskuteční ve čtvrtek 31.3.2011 od 19 hod. v Moravské filharmonii Olomouc. Pod vedením dirigenta Stanislava Vavřínka se představí sólisté muzikálu Bára Basiková, Kamil Střihavka a Ondřej Ruml.
V prodeji budou také vstupenky na veřejné generální zkoušky. Zakoupit je můžete v den konání od 9 hodin přímo na místě za 50 Kč.

 

Komu je Olomouc příliš vzdálená nebo má raději standardní jevištní verzi, může v termínu od 17. do 26. března 2011 navštívit Divadlo Kalich, kde bude v mini-bloku opět tento muzikál uváděn.

Ve čtvrtek 17.3. máte také ojedinělou možnost spatřit nejnovější a zároveň nejmladší Johanku Radku Špáňovou, která si po téměř roce a půl tuto roli znovu zahraje.

Radka Špáňová

Vstupenky na muzikál “Johanka z Arku” v Divadle Kalich zakoupíte v prodejní síti společnosti Ticket Art.

Autorem fotografií je exkluzivně pro Musical.cz Petr Marek. Pokud byste fotografie chtěli použít na vašem webu, ozvěte se nám na email redakce@musical.cz. Publikování bez svolení autora je přísně zakázáno!


Pozvánky a konkurzy
Divadlo Kalich oslaví 15 let velkolepým galakoncertem. Na koho se můžete těšit?
Pozvánky a konkurzy
Pozvánka na Vánoční setkání muzikálových hvězd
Praha
Landův muzikál Tajemství přidává reprízy
 • Abigail

  Ví se jistě, že zítra hraje Radka? To by mě potěšilo…


 • Radek Janda

  Jisté není nikdy nic. Hrát by měla, ale stát se může cokoliv, asi jako u každého představení.


 • Abigail

  Já jen, že zatím divadlo píše Luciu Šorálovou, vzhledem k tomu, že ji už jsem viděla by mě tahle změna docela potěšila. Ale je pravda, že mi nebude ani vadit opak.


 • Pavel Košatka

  Měla by skutečně hrát Radka ;).


 • Jakub

  Škoda že je pro mě Olomouc tak daleko, vypadá to fakt dobře.


 • Mirka

  Lucka bohužel hraje až v pátek a ve čtvrtek opravdu Radka Špáňová.


 • Abigail

  Takže večer uvidíme, já se budu těšit a budu doufat, že mi zůstane zbytek obsazení tak jak má, protože by to pro mě znamenalo vidět potřetí různé alternace.


 • tom2410

  Tahle úprava je vážně moc povedená!! Koukal jsem na ní nedávno na YouTube, je tam docela dost písniček a jen jsem koukal, jak se dá Johanka ještě vylepšit..


 • Petra

  Dobrý den, ráda bych se zeptala na obsazení role Johanky v sobotu 19.3.
  Také bych se chtěla zeptat, kde informaci o obsazení získáváte, uvádíte, že ze stránek divadla a tam nemůžu nic najít.
  Co se týče jednotlivých interpretů, tak hledám na jejich stránkách, samozřejmě.
  Moc díky za info!


 • dius

  co dodat… jen, že se hodně těším


 • Pavel Košatka

  Petro, musíte se přihlásit do Klubu diváku na stránkách divadla Kalich a po přihlášení tam máte obsazení na aktuální týden.


 • Abigail

  Tak když se to řešilo tady, napíšu to sem, ačkoli by se to možná víc hodilo k článku o Radčině premiéře, ale což… Musím říct, že Radka dnes večer docela překvapila. Je mi docela líto, že ji nenechají hrát častěji, protože v první části, zejména dokud se Johanka nepotká s kapitánem, je hodně plochá – nemastná neslaná a tak, v druhé půlce se to dost zlepší a proces už byl moc pěkný, Radka má pro mje ucho skvěle plný a silný hlas, v jemnějších polohách by to ale asi taky chtělo víc praxe. Celkově ale dojem pěkný. A ze zbytku obsazení – Střihavka byl dobrý, ačkoli mě moc mrzí jeho hlasová indispozice, za poslední rok je to pořád takové všelijaké a je to strašná škoda, Honza Kříž jako Raimond… dospěla jsem k zajímavému zjištění… Honza Kříž se mi dnes/včera (17.3.) líbil vážně nejvíc z celého obsazení, duet Dalas jim víc považuji osobně za nejpovedenější z večera, ale Ondra Ruml mě jako Raimond nadchl víc. A teď, po třech shlédnutích už snad můžu říct, že suverénně nejví se mi jako Raimond líbí právě Ondra Ruml, jako La Hire Honza Kříž a v Johance se nejsem schopná rozhodnout, u každé z nich mi něco někde nesedí, chybí a něco se mi moc líbí… (Viděla jsem tři alternace ve všech třech těch rolích). A dnes mě ještě velice příjemně překvapil Dalibor Gondík jako Operátor a dobrý byl i Vilém Čok, kterého nemusím a přesto se líbil. Jen by to chtělo jiného kata… Tesařík prostě ne. Závěrem jsem vážně ráda, že se mi povedlo vidět i Radku a vážně mě mrzí, že Olomouc mám z ruky. Ten záznam, co tu máte už nějakou dobu pravidelně poslouchám a vidět to naživo by se mi fakt líbilo.


 • Petra

  Pavle, děkuji za radu a za pomoc! Už jsem se dostala, kam jsem potřebovala a jsem obsazením příjemně potěšena!
  Nevíte náhodou, jestli bude nějaké další koncertní vystoupení Johanky?
  Díky moc, Petra


 • Radka

  Děkuji mockrát za podporu, moc si jí vážím :-) Zpívala jsem včera opravdu po dlouhé době (asi rok a půl) takže to bylo znát, ale doufám, že jen minimálně :-) Přeji pěkný den :-)


 • Tery

  Chtěla bych 31.3. do Olomouce na tento koncert vyrazit. Neví někdo, jak je to přesně s lístky??? Dají se ještě sehnat? Pochopila jsem dobře, že jdou do prodeje až týden před představením?? Na strankách Moravské filharmonie je koncert napsán v rámci předplatného, tak nevím, kolik lístků půjde do normálního prodeje.


 • Jiří K.

  Tery: Zjišťoval jsem to a ano, lístky je možné koupit až od následujícího čtvrtka, týden před představením. A dle informací půjde do prodeje i velké množství lístků na stání…


 • Tery

  Jiří K.: Díky moc za informace :)


 • nelly

  chcela by som sa opýtať,ako môžem zohnať/zajednať vstupenky na toho 31.3.2011 do Olomouca,prosím,keď som zo Slovenska,nedá sa to cez nejaký internetový predpredaj alebo na rezervácie ? už vopred ďakujem za radu.