Pozvánky a konkurzy

To nejlepší z newyorské Broadwaye přichází na prkna pražského Divadla na Vinohradech


Umělecká agentura JP & People s potěšením oznamuje, že se v neděli 29. března 2020 od 20:00 hod. uskuteční v pražském Divadle na Vinohradech premiéra nové koncertní show “Today on Broadway”.

Po letošním úspěšném uvedení koncertu “The Greatest Show”, který se stále těší diváckému zájmu v Divadle Hybernia, přichází Jiří Peter se svým týmem s dalším koncertním projektem. “Today on Broadway” je poctou proslulé newyorské divadelní ulici v autentické interpretaci českých umělců. Cesta ulicí začne těmi největšími ze všech muzikálů, Les Misérables a Jesus Christ Superstar. Pokračovat bude přes klasiky z produkce Disney, jako je Tarzan, The Lion King a Beauty and the Beast. Současnou tvorbu představí titul Dear Evan Hansen z pera autorského dua Pasek & Paul, který je aktuálním číslem jedna na newyorské Broadwayi i v londýnském West Endu.

Na pódiu se mimo jiné objeví Andrea Holá, Iva Marešová, Martin Šemík, Filip Antonio a Michal Skořepa. Další jména budou brzy oznámena. Všechny písně, z nichž se některé pyšní cenami Grammy a Tony, budou interpretovány v nabitých aranžích za doprovodu bubenické sestavy Tokhi & The Groove Army ve svém původním anglickém znění. Tokhi se spolu s Alešem Hávou ujal také hudební režie a celkovou režii večera si vzal za úkol Jiří Peter, který se spolu s Hankou Hoškovou podílel i na scénáři. Pěvecké nastudování zajišťuje Iva Marešová, pohybovou asistenci Ivana Hannichová,  scénografii má na starosti Pavel Svoboda a světelný design Lukáš Dřevjaný.

Jiří Peter o novém projektu řekl: “Today on Broadway původně vznikla jako nějaká má ideální představa o tom, jak by si ty nejlepší muzikálové písně zasloužily být interpretovány. Začal jsem o tom mluvit s kolegy a nakonec se dala dohromady skvělá skupina zajímavých lidí, se kterou chceme tímto počinem vzdát poctu muzikálu jako takovému, a vlastně mu tak trochu poděkovat za to, jak ovlivnil naše životy.“

Vstupenky v ceně 850 – 1250 Kč budou od pátku 20. prosince 2019 v prodeji v síti Ticketmaster a na pokladně Divadla na Vinohradech.
Pořadatel navíc připravuje speciální balíčky pro fanoušky. “Broadway Experience” vezme diváky do zákulisí divadla, kde se budou moci během zkoušky setkat s interprety; “Broadway Package” bude obsahovat upomínkové předměty v podobě programu, tašky, knihy a kšiltovky a k dispozici budou také sběratelské vstupenky “Collectible Tickets” vyrobené v USA.


Praha
“Kat Mydlář” odhalil své obsazení a první kusé informace
Pozvánky a konkurzy
Velký Vánoční koncert Kamily Nývltové: řada známých hostů a živý orchestr (+ rychlá soutěž)
Aktuální zprávy
“Šakalí léta” v ABC na konci sezóny končí!
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!