Pozvánky a konkurzy

To nejlepší z newyorské Broadwaye přichází na prkna pražského Divadla na Vinohradech


Umělecká agentura JP & People s potěšením oznamuje, že se v neděli 29. března 2020 od 20:00 hod. uskuteční v pražském Divadle na Vinohradech premiéra nové koncertní show “Today on Broadway”.

Po letošním úspěšném uvedení koncertu “The Greatest Show”, který se stále těší diváckému zájmu v Divadle Hybernia, přichází Jiří Peter se svým týmem s dalším koncertním projektem. “Today on Broadway” je poctou proslulé newyorské divadelní ulici v autentické interpretaci českých umělců. Cesta ulicí začne těmi největšími ze všech muzikálů, Les Misérables a Jesus Christ Superstar. Pokračovat bude přes klasiky z produkce Disney, jako je Tarzan, The Lion King a Beauty and the Beast. Současnou tvorbu představí titul Dear Evan Hansen z pera autorského dua Pasek & Paul, který je aktuálním číslem jedna na newyorské Broadwayi i v londýnském West Endu.

Na pódiu se mimo jiné objeví Andrea Holá, Iva Marešová, Martin Šemík, Filip Antonio a Michal Skořepa. Další jména budou brzy oznámena. Všechny písně, z nichž se některé pyšní cenami Grammy a Tony, budou interpretovány v nabitých aranžích za doprovodu bubenické sestavy Tokhi & The Groove Army ve svém původním anglickém znění. Tokhi se spolu s Alešem Hávou ujal také hudební režie a celkovou režii večera si vzal za úkol Jiří Peter, který se spolu s Hankou Hoškovou podílel i na scénáři. Pěvecké nastudování zajišťuje Iva Marešová, pohybovou asistenci Ivana Hannichová,  scénografii má na starosti Pavel Svoboda a světelný design Lukáš Dřevjaný.

Jiří Peter o novém projektu řekl: “Today on Broadway původně vznikla jako nějaká má ideální představa o tom, jak by si ty nejlepší muzikálové písně zasloužily být interpretovány. Začal jsem o tom mluvit s kolegy a nakonec se dala dohromady skvělá skupina zajímavých lidí, se kterou chceme tímto počinem vzdát poctu muzikálu jako takovému, a vlastně mu tak trochu poděkovat za to, jak ovlivnil naše životy.“

Vstupenky v ceně 850 – 1250 Kč budou od pátku 20. prosince 2019 v prodeji v síti Ticketmaster a na pokladně Divadla na Vinohradech.
Pořadatel navíc připravuje speciální balíčky pro fanoušky. “Broadway Experience” vezme diváky do zákulisí divadla, kde se budou moci během zkoušky setkat s interprety; “Broadway Package” bude obsahovat upomínkové předměty v podobě programu, tašky, knihy a kšiltovky a k dispozici budou také sběratelské vstupenky “Collectible Tickets” vyrobené v USA.


Aktuální zprávy
Hudební divadlo Karlín oživí Legendu jménem Holmes
Praha
“Baron Prášil” na první tiskovou konferenci na dělové kouli nepřiletěl… zatím…
Aktuální zprávy
Předprodej vstupenek na muzikály Divadla Kalich pro podzim a zimu 2020 zahájen. Vrací se Horečka sobotní noci
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!