Pozvánky a konkurzy

Muzikál Sněhurka na ledě s Tomášem Vernerem v hlavní roli míří do pražské O2 areny


V rámci nadcházejícího turné se muzikálová show Sněhurka na ledě představí 19. prosince 2020 i v pražské O2 areně.

Kývnout na účast nebylo tak těžké, stejně jako kývnout na nabídku spolupracovat s nejlepšími lidmi v oboru. Komplikací byl harmonogram, není jednoduché zakomponovat všechna vystoupení a nácviky, ale nakonec se povedlo,“ prozradil Tomáš Verner, krasobruslařský mistr Evropy z roku 2008 a několikanásobný mistr České republiky, který se představí v hlavní roli prince.

Pod vedením proslulého slovenského režiséra Jaro Moravčíka se kromě nezapomenutelných výkonů krasobruslařů Natalie Kaliszek a Maksyma Spodyrjeva, kteří se na mistrovství světa či Evropy umisťují na předních příčkách, se diváci mohou těšit také na několikanásobnou mistryni ČR Ivanu Buzkovou v hlavní roli Sněhurky.

Hudbu složila legenda slovenské hudební scény Vašo Patejdl a o texty se postaral Václav Kopta. Světelné a zvukové efekty zajistil Stanislav Kušík, jež má za sebou mnoho let úspěšné práce na mezinárodních show světové úrovně.

Bruslí tam absolutní jedničky ve svém oboru. Vystoupí ale také mnoho velmi šikovných dětí, takže to není tým složený z čistě profesionálních bruslařů. Je jedinečný, nemohu jej naprosto srovnat s žádnou jinou show,” uvádí choreografka představení Miroslava Hájková.

Vstupenky na pražské představení 19. prosince 2020 zakoupíte v sítích Ticketmaster a Ticketportal. Pořadatelem akce je společnost Bestsport.


Aktuální zprávy
Muzikál “Zorro” v Praze obsadil známé i méně známé tváře
Fotoreportáže a galerie
“Sněhová královna” odhalila své kostýmy ( + audio)
Praha
SRDCOVÝ KRÁL se vrací do Divadla Kalich i s novými tvářemi v obsazení
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!