Praha

Lucie Bílá si otevřela vlastní divadlo. Vrátí se i muzikály


Divadlo Lucie Bílé má do konce roku v plánu uvést nejen koncerty jí samotné, ale i znovuobnovený pořad Lucie na Bílo, který byl dříve známý i z televizních obrazovek. Vrátí se i muzikály.

Divadlo dříve známé jako Ta Fantastika, které se poslední roky specializovalo na vizuální divadlo pro zahraniční návštěvníky, tak mění nejen název, ale i repertoár.

Divadlo Lucie Bílé

Divadlo Lucie Bílé

Prvním muzikálem se stane crazy komedie Láska je láska. Představení bude v hlavní roli bez alternace, jelikož v něm zazní téměř 22 největších hitů v podání samotné Lucie Bílé. Muzikál pojednává o postavě, která není spokojená s tím, jak ji autor napsal, a rozhodne se svůj příběh přepsat. Jak to dopadne, se mohou diváci přijít podívat už na jaře příštího roku. Režie se opět zhostí Antonín Procházka, který napsal i libreto.

V repertoáru diváci najdou i činohry v hlavní roli se Simonou Stašovou, která se už v říjnu představí na prknech divadla jako Shirley Valentine a v budoucnu zde sama uvede i mnoho dalších představení. Stává se tak hlavním spojencem Lucie Bílé v oblasti činohry.

Lucie Bílá a Simona Stašová, Divadlo Lucie Bílé

Lucie Bílá a Simona Stašová

Do konce roku jsou v plánu i tradiční Bílé Vánoce nebo představení Koledníci o půlnoci, které je cílené především na rodiny s dětmi.

V divadle ale stále myslí i na zahraniční diváky, pro které v budoucnu budou určena dvě vizuální představení, a to Alenka v říši divů a Pád Ikarův.

Součástí divadla je i kavárna a fan shop, kde si každý divák může dát nejen kávu, která nese jméno zpěvačky, ale i si zakoupit charitativní šperky, které sama vyrábí. Rovněž je zde umístěna i pokladna divadla.

Fan shop Lucie Bílé, Divadlo Lucie Bílé

Fan shop Lucie Bílé

Divadlo Lucie Bílé (Karlova ulice 186/8, Praha 1) se tak stává novou činoherní a muzikálovou scénou, kde zpěvačka bude působit a kde se cítí být opravdu doma. Jejím přáním je, aby se divadlo stalo prostorem, kam se každý divák bude rád vracet pro jeho jedinečnou atmosféru a skvělý repertoár.

Vstupenky do Divadla Lucie Bílé zakoupíte v síti Ticket Art, na Musical.cz a v budoucnu i na webu divadloluciebile.cz nebo přímo na pokladně v Karlově ulici.

FOTOGALERIE

Foto: Radek Janda | Musical.cz

VSTUPENKY

Divadlo Lucie Bílé


Aktuální zprávy
Soukup a Osvaldová píší pro Kalich nový muzikál “Muž se železnou maskou”
Praha
Účinkující “Pomády” se poprvé převtělili do svých rolí
Aktuální zprávy
The Addams Family se vrací do Hudebního divadla Karlín. Se třemi nováčky
  • Jarek

    Jsem rád, že tato scéna ožije. Byla velká škoda, že tam v posledních letech bylo jen černé divadlo, hlavně tamější muzikály hodně chyběly. Jenom si nejsem jistý, jestli bylo nutné měnit jméno. Ta Fantastika je už vybudovaná značka u nás i ve světě (pro turisty)


  • Michala Mizerová

    Divadlo Ta Fantastika jsem měla ráda a už se těším, že se tam vrátím. Ale souhlasím s Jarkem, původní jméno by asi divadlu slušelo víc.