Praha

Spuštění portálu RockOpera.cz


Letní informační prázdno, neboli, jak se s oblibou říká „okurková sezóna“ se hudebního divadla v ČR sice také dotýká, situace však není zas tak kritická, vždyť stačí jen správné načasování. Ambiciózní projekt RockOpera – tým kolem skladatele Milana Steigerwalda a textařky Pavly Forest právě dnes oficiálně spouští svůj nový portál, slučující všechny tři dosavadní RockOpera projekty – “Antigona”, “Oidipus Tyranus” a “Bardo Thödol”.

Všechny stránky jednotlivých děl samozřejmě budou fungovat i nadále. Na novém rozcestníku se snadnou adresou www.rockopera.cz však velice jednoduše naleznete vše potřebné, od termínů plánovaných představení (ale i těch minulých), bohužel se zřejmě i v nové sezóně bude v holešovickém Metropolitním divadle hrát nepravidelně, nicméně to týmu nebrání obstarat veškerý servis. Poměrně nadstandardně zde máte užitečného pomocníka při plánování cesty do divadla, objednávky vstupenek a to i těch hromadných, pro pořadatele festivalů či majitele klubů je zde možnost objednat koncertní mix z rockových oper „Oidipus Tyranus“ a „Antigona“. Nechybí medailonky či alespoň drobné představení kompletního realizačního týmu. Potěší i drobný průvodce pro osoby se sníženou pohyblivostí, což rozhodně nebývá pravidlem, vozíčkáře dokonce upozorňuje na nepříjemnou škutečnou problematického usazení v prostoru hlediště Metropolitního divadla.

Rozhodně není opomenuta ani sekce multimediální a interakční, využívající většinu běžných komunikačních cest, základem je Facebook, YouTube a stále více populární Soundcloud, či odebírání příspěvků pro RSS čtečky. Nesmíme zapomenout ani na rozsáhlé fotogalerie a články z tisku. Potřebný servis jistě využijí i novináři.

Další řádky jsou zbytečné, možná jste na novou adresu klikli ještě před dočtením této krátké pozvánky. Portál se navíc časem bude ještě rozšiřovat.  K naprosté dokonalosti zbývá zprovoznit jen e-shop. Mělo by se tak stát přesně za měsíc a my tuto skutečnost jistě nějakým způsobem připomeneme.

Vizuál týmu RockOpera


Praha
Velkolepá Czech Cabaret Show oslavila premiéru
Aktuální zprávy
Hudební divadlo Karlín oživí Legendu jménem Holmes
Praha
Muzikálová parodie 50 odstínů šedi od října v Divadle Broadway
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!