Fotoreportáže a galerie

Premiéra muzikálu ANDĚL PÁNĚ se blíží. Podívejte se na kostýmy


Hudební divadlo Karlín uspořádalo na svém sportovně společenském dni přehlídku kostýmů z připravovaného muzikálu Anděl Páně. Součástí byly i závody týmů Nebe a Pekla, Andělů a Čertů v motokárách.

„Nápad na muzikálovou adaptaci dnes už kultovní pohádky Anděl Páně vznikl v jednu dobu v hlavě mé i Lucie Konášové, autorky scénáře, nezávisle na sobě. Aniž bychom se předtím znali“, říká autor hudby a písňových textů Ondřej G. Brzobohatý.

Anděl Páně – to je božský muzikál podle stejnojmenné filmové pohádky z roku 2005. V něm Anděl Petronel – popleta a nebeský outsider putuje v doprovodu škodolibého čerta Uriáše po Zemi, aby dokázal Pánu Bohu, jak lehké je napravovat hříšníky a tím se zároveň sám nedostat do pekla. V pozemském světě způsobí spoustu zmatků, ale síla lidské lásky, pevná naděje a všichni svatí nakonec pomohou napravit vše, co Petronel pokazil. Nakonec se smí i vrátit na nebesa, protože na poslední chvíli jednoho hříšníka napraví – sám sebe! Anděl Páně je muzikálová komedie pro celou rodinu nejen v čase předvánočním.

„Anděl Páně je Svatý Grál mezi pohádkami pro děti i dospělé. Myslím, že se nám povedlo postavit naprosto skvělý team pro přípravu v každém detailu vizuálně a akusticky působivé inscenace, abychom naše děti nezklamali – protože naše děti jsou konsekventní a přísné – rychle odhalí faleš, nebo kompromis – nic z toho nechceme a nesmíme dopustit“ dodává režisér Martin Čičvák.

Anděl Páně, muzikál, Hudební divadlo Karlín, kostýmy

Anděl Páně – přehlídku kostýmů

OBSAZENÍ
ANDĚL PÁNĚ

Petronel: Ondřej Rychlý / Filip Hořejš
Uriáš: Marek Lambora / Jan Sklenář
Dorotka: Kateřina Marie Fialová / Kristýna Daňhelová / Ines Ben Ahmed
Pán Bůh / Rychtář: Jiří Korn
Hrabě: Lukáš Janota / Roman Tomeš
Správce: Viktor Javořík / Petr Vaněk
Klíčnice: Anna Fialová / Karolína Vágnerová
Panna Marie: Veronika Khek Kubařová / Radka Coufalová
Ježíšek: Filip Procházka / Tobiáš Skružný / Prokop Křenek

COMPANY
Ivo Hrbáč, Jan Franc, Petr Špinar, Ines Ben Ahmed, Kateřina Herčíková, Petr Faltus, Barbora Fialová, Jitka Antošíková, Lukáš Prokop, Martin Überall, Jiří Federhans, Adéla Zejfartová, Vojtěch Flígr, Silvia Orfánusov, Jaromír Špalek, Lee Nguyen, Monika Kofroňová, Martin Leška, Denisa Grossová, Mikuláš Matoušek, Viktorie Tandlerová, Dita Dvořáková, KEIR, Andrea Gabrišová, Terezie Rakouská, Anna Tomková, Kateřina Hovorková, Anna Kafková, Amálie Kateřina Rumpíková, Kateřina Krčmová, Pavlína Brabcová, Jan Skácelík, Jakub Kirchner, Daniel Makovec, Karol Kotlar, Jakub Křivský, Dagmar Hladíková
DĚTSKÁ COMPANY
Tobiáš Freja, Anna Dolečková, Nikola Machová, Thomas Kocian, Aneta Urbanová, Valérie Autratová, Alžběta Kubeková, Kateřina Elizabeth Kinclová, Nikola Suchánková, Tereza Frankovičová, Markéta Přibylová, Indiana Račkay, Jan Duchoslav, Richard Kryštof Haan

REALIZAČNÍ TÝM

Námět a libreto: Lucie Konášová
Hudba a texty: Ondřej G. Brzobohatý
Režie: Martin Čičvák
Choreografie: Ivana Hannichová
Hudební nastudování: Kryštof Marek
Sbormistr: Sára Bukovská
Scéna: Petr Hloušek
Kostýmy: Linda Boráros
Světelný design: Pavel Dautovský
Zvukový design: Petr Ackermann

Muzikál Anděl Páně bude mít slavnostní premiéru v Hudebním divadle Karlín ve čtvrtek 26. října 2023.

FOTOGALERIE

Přehlídka kostýmů
Závody v motokárách
Autorem fotografií je Martin J. Polák

Praha
Muzikál FANTOM OPERY se vrátil a poté se na čas rozloučil
Aktuální zprávy
Divadlo Kalich představilo kompletní obsazení muzikálu KRYSAŘ
Nosiče
Recenze CD “Carmen” – kvalitní, ale krátké
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!