Praha

DĚTI RÁJE se vrací do Prahy a slaví 10 let


Úspěšný český hit muzikál Děti ráje slaví 10 let a vrací se po pěti letech do Prahy, konkrétně do Kongresového centra, kde tvůrce i herce čeká 16. dubna 2020 slavnostní premiéra.

„Já stále doufám, že už to fanoušky přestane bavit, protože mám v šuplíku další dva skvělé muzikály. A ono stále ne,“ smál se na tiskové konferenci autor a producent muzikálu Děti ráje Sagvan Tofi. „Jsme asi jediný muzikál, který bude mít třetí premiéru a ještě neměl derniéru,“ dodal s úsměvem.

Lukáš Vaculík a Sagvan Tofi Muzikál Děti ráje

Lukáš Vaculík a Sagvan Tofi

V Praze se muzikál ukáže v novém kabátě. „Mám už v hlavě nějaké nápady, režijně určitě budeme pracovat na novinkách, aby se měli diváci zase na co těšit. Rozhodně bude mít hodně práce i choreografka Qaša, taneční company se výrazně rozšíří. A mohu už nyní prozradit, že se objeví v muzikálu nová velká jména, na práci s nimi se již nyní velmi těším. Zatím neprozradím, ale bude to krásná práce,“ řekl režisér představení Radek Balaš.

Radek Balaš Muzikál Děti ráje

Radek Balaš

Rozhodně se ale diváci mohou těšit na „staré“ tváře Dětí ráje jako Lukáš Vaculík, Sagvan Tofi, Martin Dejdar, Jan Kopečný, Michaela Nosková, Michaela Horká, Bořek Slezáček, Tomáš Löbl, Zdeněk Hrubý, Geny Ciatti nebo Aneta Vacek.

Děti ráje muzikál Lukáš Vaculík, Sagvan Tofi, Jan Kopečný, Michaela Nosková, Bořek Slezáček, Tomáš Löbl, Zdeněk Hrubý, Geny Ciatti, Aneta Vacek, Braňo Polák, Zdeněk Barták, Radek Balaš, Michaela Horká

Děti ráje

Sagvan Tofi uvede exkluzivních 40 posledních představení.

Vstupenky jsou jíž nyní k zakoupení exkluzivně v síti Ticketportal. Ceny vstupenek od 499 korun. Kapacita představení je 1370 míst.

FOTOGALERIE

Foto Kristýna Junková

Pozvánky a konkurzy
Velké muzikálové večery Divadla Kalich pod Žižkovskou věží přidávají pro velký zájem termíny
Aktuální zprávy
Muzikál Janka Ledeckého IAGO zná své české obsazení
Aktuální zprávy
Návrat muzikálu LÁSKA JE LÁSKA do Divadla Lucie Bílé (+ obsazení)
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!