Aktuální zprávy

Muzikál Tick, Tick…BOOM! se rozloučí s pražskou scénou


V pražském Divadle Na Prádle se 25. února 2019 v 19:00 odehraje pražská derniéra prvního českého nastudování muzikálu Jonathana Larsona – Tick, Tick…BOOM!

Muzikál pro tři herce a živou kapelu, kde se v režii Martina Vokouna rolí ujali Tomáš Vaněk, Peter Pecha a Lucia Jagerčíková sklízel během svého ročního uvádění (premiéra 15. 2. 2018) obdivné reakce nejen odborné kritiky, ale i mnoha diváků, kteří se často vraceli, aby shlédli inscenaci znovu a znovu.

„V Praze sice končíme, ale Tick, Tick…BOOM! bude možné vidět ještě na několik zájezdech po České republice, hned dva dny po pražské derniéře vyrážíme například do divadla v Českém Krumlově, a další města budou následovat“, říká Tomáš Vaněk.

Tick, Tick…BOOM! je autobiografické dílo skladatele Jonathana Larsona, které odhaluje pochybnosti, úzkosti, nejistoty, které prožíval v období před uvedením Rentu, svého nejslavnějšího muzikálu. Skvělá hořká muzikálová komedie s poprockovou hudbou, postavená výhradně na hereckých a pěveckých výkonech tří herců a čtyř členů kapely. Bez pozlátka tradičních muzikálových show, syrově odhaluje pravdu nejen o životě současných třicátníků, ale o smyslu života napříč generacemi.

VSTUPENKY pořídíte v síti Ticket Art, na www.goout.cz nebo přímo v pokladně Divadla Na Prádle.

Fotogalerie

Autorem fotografií je Martin J. Polák

Praha
Netradiční fotbalové utkání těsně vyhrál tým muzikálu “Robin Hood”
Praha
Začíná zima, Sněhové královně skončily prázdniny
Aktuální zprávy
Premiéra muzikálu WE WILL ROCK YOU se odkládá
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!