Aktuální zprávy

Hudební divadlo Karlín otevírá Letní Open Air scénu a zahájilo prodej vstupenek


Hudební divadlo Karlín otevírá Letní Open Air scénu v areálu PVA Expo Praha Letňany a zahájilo prodej vstupenek na červen – srpen 2021!

“Vážení a milí diváci,

obracím se na vás v době vrcholícího šílenství, které do našich životů vneslo onemocnění Covid 19, v době, kdy divadlo stojí prázdné už téměř 10 měsíců. Jedinou výjimkou bylo několik málo představení na přelomu září a října. Ti z vás, kteří měli to štěstí přijít do divadla si to doufám užili i s rouškami, za což vám patří náš dík.

Přemýšleli jsme v divadle, jak v této situaci dál, nechceme s vámi diváky ztratit kontakt. Vzhledem k tomu, že Protiepidemický systém ČR nazývaný PES hovoří jasně, divadlo můžeme otevřít až při zeleném stupni, rozhodli jsme se nečekat se založenýma rukama, protože nám kontakt s vámi chybí.

Na začátku června otevřeme Letní scénu Hudebního divadla Karlín v areálu PVA Expo Praha v Letňanech. Viděno optikou roku 2020 se nám letní měsíce jeví jako nejperspektivnější možnost, jak se můžeme v roce 2021 vzájemně potkat tak, abyste si vy mohli naplno užít naše představení a my vaši přítomnost. K jasným přednostem Letní scény, tedy scény pod širým nebem, bezesporu patří kromě atmosféry i vysoká epidemická bezpečnost, tedy velmi nízké riziko nákazy. Areál PVA v Letňanech je navíc tak prostorný, že i kdyby se PES změnil (což nelze v současném chaosu vládních opatření vyloučit), zvětšíme prostě rozestupy. Prostě dokážeme být hodně flexibilní.

Závěrem vás co nejsrdečněji zvu, přijďte za námi do Letňan, přijďte si to užít a zároveň tím podpořit naše kolegy interprety, kteří v té době už budou více než rok bez práce, kterou milují.

Těším se na vás a jsem s pozdravem, za celý kolektiv Hudebního divadla Karlín

Egon Kulhánek

ředitel divadla”

Na repertoáru Letní scény se objeví populární SESTRA V AKCI, plánovaná je i odložená a očekávaná premiéra muzikálu REBELOVÉ a v koncertní verzi se představí JESUS CHRIST SUPERSTAR a CARMEN.

Hudební divadlo Karlín, Hdk, Letní scéna, Open Air

VSTUPENKY

Hudební divadlo Karlín, Letní scéna, Open Air, Sestra v akci, RebelovéPozvánky a konkurzy
Muzikálový toreador Marian Vojtko oslaví 50. narozeniny výpravným gala koncertem v O2 Universum
Aktuální zprávy
NA SCÉNU! aneb Festival muzikálových nadějí v Plzni
Aktuální zprávy
Muzikál Ať žijí duchové zahájil zkoušky první čtenou
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!