Nosiče

CD Ve Dvou | Markéta Pešková a Radek Novotný. Zazní i hit z muzikálu Čarodějka


Markéta Pešková a Radek Novotný vydávají své první album s názvem Ve Dvou. Najdete na něm světoznámé i ryze české skladby v netradičním hudebním pojetí, které vám zpříjemní každý okamžik a navodí atmosféru plnou radosti a souznění.

O nové hudební aranže čítající pět nástrojů se postarali Zdeněk Kužela, Tomáš Küfhaber a Dada Klementová. Všechny skladby jsou v českém jazyce, některé texty byly dokonce napsány přímo pro toto CD. Výjimečným prvkem alba se stal dívčí sbor Prímadonky pod vedením Ondřeje Štefáčka. Jejich andělské hlásky dodávají písním opravdové kouzlo.

Jaké písně na albu najdete? NapříkladŽij touto chvílí z muzikálu Čarodějka (Wicked), kterou si můžete již nyní poslechnout např. na YouTube:

Na CD Ve Dvou uslyšíte 18 písní (9 soudobých pop songů a 9 písní vánočních). Další ukázky z alba najdete na tomto odkazu: https://www.radeknovotny.cz/cd-ve-dvou/

Album Ve Dvou je nabízeno hned v několika variantách:

  • Klasické CD v moderním neceloplastovém obalu
  • Album (mp3) na FLASH disku (16Gb) včetně fotografií, textů písní a přiložené podepsané fotografie
  • Album v čistě elektronické podobě (mp3)

Objednávky CD Ve Dvou můžete uskutečnit na e-mailu: vedvou2020@seznam.cz

CD Ve Dvou, Markéta Pešková, Radek Novotný

CD Ve Dvou


MARKÉTA PEŠKOVÁ
Markéta Pešková

Markéta Pešková

Narodila se 15. 10. 1991 ve Zlíně a již od dětství se věnuje zpěvu, tanci a nespočtu dalších zájmových aktivit. Účastnila se mnoha regionálních, ale také mezistátních pěveckých soutěží (Czechtalent, Česko zpívá, Hulínské faktor, Soutěž ve zpěvu frankofonní písně v rámci Alliance Francaise apod.), zpívala na nejrůznějších akcích v ČR i mimo ni (Film Fest Zlín, Státní hymna při zahájení sérií Play-off hokejové extraligy, Koncert Michala Davida ve Zlíně, Módní přehlídka ateliéru Donát Bratislava apod.) a několik let byla frontmankou rock-metalové kapely NEUTRAL (Turné s Alešem Brichtou, Kamínka u Roštína apod.). V roce 2011 byla přijata na JAMU (obor muzikálové herectví). Během studia hostovala v Městském divadle Brno (Mladý Frankenstein, Limonádový Joe), Národním divadle Brno (Rusalka), v Divadle Broadway v Praze (Mýdlový princ) a v Divadle Na Orlí, kde v roce 2015 absolvovala v trojroli Papageny / Královny noci / Eleonory v inscenaci PA-PAPAPA-PA-PA v režii Lukáše Kopeckého. Po absolutoriu byla přijata do angažmá Městského divadla Brno, kde působí dodnes. Zahrála si zde v mnoha nádherných kusech, z nichž si nejvíce oblíbila TITANIC (Kate McGowan), Král Lear (Cordélie), Představ si… (Rebecca Warshowsky / Tamar), Chaplin (Mildred) a BIG (Diana). Mimo angažmá hostuje v Divadle Radost (Jája a Pája, Veselé paničky Windsorské, Kouzelná flétna), ve Východočeském divadle Pardubice (Kvítek z horrroru) a od září 2019 hraje v GOJA MUSIC HALL titulní roli zelené čarodějky Elphaby v muzikálu ČARODĚJKA.  Velmi ráda vzpomíná na projekt Frank Sinatra Forever, kde po boku bigbandu zazpívala několik písní této legendy. Každý, koho ve svém profesním i osobním životě dosud poznala, ji posunul v životě dál. Za svou „pěveckou kultivovanost“ však vděčí především Janě Lukášové Mrazíkové a Jarmile Krátké. Více informací na http://www.facebook.com/marketapeskovacz.
RADEK NOVOTNÝ
Radek Novotný

Radek Novotný

Pochází z Havlíčkova Brodu, kde se 31. 7. 1983 narodil. Po dostudování Gymnázia Dr. Aleše Hrdličky v Humpolci nastoupil na JAMU – obor muzikálové herectví. Během studia účinkoval v Divadelním studiu Marta. V posledním ročníku také nazkoušel titulní roli muzikálu Romeo a Julie v Těšínském divadle. Již během studia na Janáčkově akademii započal spolupráci s Městským divadlem Brno, kam v srpnu 2007 přijal nabídku do angažmá jako sólista zpěvohry. Měl možnost účinkovat v mnoha muzikálech, ale také v několika činohrách a koncertních představeních. S některými z nich se zúčastnil zahraničních turné po Slovensku, Slovinsku, Španělsku, Sicílii, Kanárských ostrovech, Maltě, Chorvatsku, Lucembursku a německy mluvících zemích.  Mezi jeho nejoblíbenější role v Městském divadle Brno patří: Marius v muzikálu Bídníci, Anastasius – Papežka, Bobby C. – Horečka sobotní noci, Otto Kringelein – Grandhotel.  Z externích spoluprací je pro něj zásadní hostování v Národním divadle Moravskoslezském či v dětských Divadlech Scéna a Polárka. Kromě divadelních aktivit spolupracuje s různými agenturami, pod jejichž hlavičkou vznikly rozmanité koncertní projekty pro celou ČR. Jako velké zkušenosti a radosti si cení koncertování s několika českými Big Bandy, a to s Cool Time Bandem, Brněnským Big Bandem či Kolínským Big Bandem. Před kamerou se objevil v hlavní roli absolventského filmu Vesnice filmové školy v Písku. Na televizních obrazovkách můžete Radka vidět v seriálu Slunečná, v pořadu Soudní síň a v několika reklamách. Má tu čest spolupodílet se na třech velkolepých hudebních projektech z autorské tvorby Jarmily Bekové z Olomouce: Velikonoční Pašije, Vánoční Oratorium a Labyrint světa. Každoročně pořádá své vlastní koncerty ve spolupráci se svými kolegy z různých divadel celé České republiky. Více informací na http://www.radeknovotny.cz.
Markéta Pešková

Markéta Pešková

Radek Novotný

Radek Novotný


Nosiče
Kontroverzní muzikál “Němcová!” vyšel na CD/DVD (recenze nosičů)
Nosiče
“Semafor – Hry” – Supraphonský box šesti CD plný jemného humoru
Nosiče
CD muzikálu ALENKA V KRAJI ZÁZRAKŮ pokřtil autor hudby Vašo Patejdl
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!