Aktuální zprávy

Hudební divadlo Karlín bude vysílat živě


VRACÍME SE DO DIVADLA! JSME S VÁMI – BUĎTE S NÁMI! – zní podtitul on-line přenosů, které připravuje Hudební divadlo Karlín.

Již tento pátek (27. 3.) bude od 20:00 hod. odvysílán živě první díl série přímo z jeviště Hudebního divadla Karlín, který obstarají Václav Noid Bárta s Ivou Pazderkovou, v sobotu pak na ně naváže Ondřej Gregor Brzobohatý. Streamy budou poté pokračovat pravidelně každý pátek a sobotu ve 20:00.

„Každý díl bude jiný, živelný. Bude obsahovat muziku, zpívání, povídání, hosty…,” sděluje krátce k on-line přenosům tiskový mluvčí Hudebního divadla Karlín Tomáš Matějovský.

Živé vysílání naleznete ZDE

Hudební divadlo Karlín ŽIVĚ je charitativním projektem, který má pomoci především seniorům a těm, co se o ně starají, ale také všem ostatním pracovníkům v první linii.

Projekt spojuje umělce a podnikatele. Jeho základní myšlenka je prostá: Když nemohou lidé do divadla, může divadlo za lidmi domů prostřednictvím moderních technologií. A nejenže takový projekt může přinést v současných složitých dnech trochu pozitivní nálady a energie, může i pomoci!

Výtěžek z projektu, který tvoří dobrovolné příspěvky za sledování streamu, bude primárně použit na nákup zdravotnických potřeb a materiálu pro seniory v léčebnách dlouhodobě nemocných, v seniorských domovech a v domovech s pečovatelskou službou. Rozdělování pomoci bude v jednotlivých krajích koordinováno s radními pro sociální péči.

Hudební divadlo Karlín ŽIVĚ


Aktuální zprávy
Divadlo Kalich představilo kompletní obsazení muzikálu KRYSAŘ
Aktuální zprávy
Muzikál Davida Bowieho LAZARUS míří do Prahy
Praha
Garden party HdK aneb “Aida” a její kostýmy
  • Michal

    Nápad je to úžasný, ale bohužel tím že je všude snížená rychlost internetu a přetížená síť. Nešlo se ani na stránky připojit. Když už se to povedlo, bylo to nekoukatelne. Škoda