Videoreportáže a záznamy

Video: Petr Kutheil premiérově jako Hrbáč v “Kladivu na čarodějnice”


V sobotu 7. 11. 2009 se rocker a muzikálový zpěvák v jedné osobě Petr Kutheil premiérově představil jako Hrbáč v muzikálu “Kladivo na čarodějnice”. My a naše kamera u toho byla a rozhodně byste si jeho výkon neměli nechat ujít.

kutheilPetra Kutheila můžete jako zpěváka Votchi, která hraje tzv. progresivní hard-rock a v tomto žánru je řazena mezi českou špičku. Většina z vás ale Petra Kutheila zná spíše jako muzikálového zpěváka. V Divadle Kalich ztvárnil role Horácia (“Hamlet”, včetně anglické verze), Inchofera a Giordana Bruna (“Galileo”). Vystupoval v company muzikálu “Jekyll & Hyde” a dále jste ho mohli vidět v  muzikálech “Romeo & Julie” nebo “Noc na Karlštejně”, ale také v opeře “Don Giovanni”.

V “Kladivu na čarodějnice” od premiéry vystupoval v roli Kašpara Sattlera, jednoho z měšťanů. Po personálních změnách v souboru Divadla Milenium získal jednu z hlavních rolí Hrbáče. Premiérově se v této roli představil v sobotu 7. 11. 2009 a i když měl na její nastudování jen několik dnů, zvládnul vše na výbornou. Pěvecky roli pojal odlišněji a více rockově než jeho tři alternace.

Přinášíme vám sestřih tří hrbáčových písní, právě v interpretaci Petra Kutheila z premiérového představení. Pokud chcete vidět Petra (a samozřejmě ostatní) v “Kladivu na čarodějnice” naživo, tak nakupujte vstupenky na termíny 28.11. a 3.12.2009. Jsou v prodeji v síti Ticket Art a na pokladně Divadla Milenium. Více informací muzikálu naleznete v našich starších článcích.

Petr Kutheil premiérově jako Hrbáč (7. 11. 2009)

Kamera a střih – Radek Janda


Videoreportáže a záznamy
Podívejte se na ukázky z muzikálu ČARODĚJKA (Wicked)
Videoreportáže a záznamy
Video: 10 otázek pro Magdu Malou (moderuje Martin Pošta)
Aktuální zprávy
Herci a zpěváci z celé republiky spojili své hlasy v písničce Čas měř jen láskou (video z karantény)
 • tom2410

  to už fakt hraje hrbáče jen Petr?…a co Lukáš, Peter a Vláda to už s tím všichni tři sekli??


 • Marek Kožušník

  Nebylo by, milý tome, lepší říct, že byl Petr skvělý? A nebo že podle tvého názoru skvělý nebyl? Proč tě jako první myšlenka, kterou jsi měl potřebu napsat do komentáře, napadlo právě toto? Připomínáš mi trochu revizory… :-)


 • Kuba

  Mě tohle taky napadlo jako první, když je v článku psáno bez alternace do konce roku. Bohužel jsem Petra jako Hrbáčka naživo ještě neslyšel, takže moje hodnocení by bylo neobjektivní, ale podle ukázky, to pojal svým způsobem a určitě to není špatný.


 • Pavel Košatka

  Jsem včera zjistil, že ta informace o vystupování v roli Hrbáče do konce roku není úplně správná, takže jsem to upravil.


 • David Sir

  MISTR!!!


 • HUGO

  Musím říct, že Petr je v roli Hrbáče čím dál tím lepší!!!