Videoreportáže a záznamy

Záznam z press show k obnovené premiéře muzikálu “Johanka z Arku”


Jak jsme slíbili, otvíráme novou rubriku “Videoreportáže a záznamy” kompletním záznamem press show k obnovené premiéře muzikálu “Johanka z Arku” v Divadle Kalich. V celkem zhruba 30 minutách uvidíte 7 plně nastudovaných scén v našich exkluzivních videích. Přehrávání probíhá přes internetovou televizi Stream.

Pro více informací o press show doplněné profesionálními fotografiemi navštivte náš starší článek. K přehrání videa klikněte na jeho název nebo ikonku, budete automaticky nasměrováni na stránky Streamu.

Kamera – Radek Janda
Střih a zpracování – Pavel Košatka

Úvod a “Chinon” (press show Divadla Kalich)

johanka1Úvodní scéna press show k obnovené premiéře muzikálu Johanka z Arku v Divadle Kalich. Po úvodu Dalibora Gondíka vystoupí Vladimír Marek, Vilém Čok, Kamil Střihavka, Lucia Šoralová, Richard Tesařík, Petr Opava a další v scéně “Chinon”.

Délka videa: 12:00

“Vím co cítíš” (Lucia Šoralová, Vilém Čok a Kamil Střihavka)

johanka2Píseň “Vím co cítíš” z obnovené premiéry muzikálu Johanka z Arku v Divadle Kalich, která byla na press show prezentována Lucií Šoralovou, Vilémem Čokem a Kamilem Střihavkou.

Délka videa: 4:31

“Když smrt je… ” (Bára Basiková a Kamil Střihavka)

johanka3Píseň “Když smrt je…” z obnovené premiéry muzikálu Johanka z Arku v Divadle Kalich, která byla na press show prezentována Bárou Basikovou a Kamilem Střihavkou.

Délka videa: 5:05

“Je pevným hradem… ” (Bára Basiková) a průvodní slovo

johanka4Úryvek písně “Je pevným hradem pán Bůh náš” z obnovené premiéry muzikálu Johanka z Arku v Divadle Kalich, která byla na press show prezentována Bárou Basikovou, po kterém následuje průvodní slovo Dalibora Gondíka a Zdeňka Podhůrského.

Délka videa: 3:35

“Láska je Bůh” (Jiří Zonyga)

johanka5Píseň “Láska je Bůh” z obnovené premiéry muzikálu Johanka z Arku v Divadle Kalich, která byla na press show prezentována Jiřím Zonygou a Bárou Basikovou.

Délka videa: 3:07

“Dalas jim víc” (Bára Basiková a Ondřej Ruml)

johanka6Píseň “Dalas jim víc” z obnovené premiéry muzikálu Johanka z Arku v Divadle Kalich, která byla na press show prezentována Ondřejem Rumlem a Bárou Basikovou.

Délka videa: 3:30

“Most přes minulost – Speciální verze pro press show” (Bára Basiková a Lucia Šoralová)

johanka7Na závěr press show k obnovené premiéře muzikálu Johanka z Arku zazpívaly Bára Basiková a Lucia Šoralová speciální verzi písně “Most přes minulost”, upravenou Ondřejem Soukupem pro nové CD a tuto press show. Omlouváme se našim čtenářům a divákům Streamu, kvůli technickým problémům chybí závěrečných 30 vteřin písně, i tak si vychutnejte skvělou novou verzi známého megahitu.

Délka videa: 2:57

Videa můžete v rámci Stream libovolně vkládat do svých stránek, budeme rádi, když přidáte na Váš web i odkaz na náš server.

Obnovená premiéra Johanky z Arku v Divadle Kalich je již zítra, my na ní samozřejmě nebudeme chybět, navštívíme také 2. premiéru 15.9.2009 na porovnání alternací.


Praha
Bára Basiková nahrává nové CD “Johanky z Arku”
Praha
Fracouzské šansony opět zazní v Divadle Kalich. Soutěžte s námi o vstupenky!
Soutěže
Muzikál OSMÝ SVĚTADÍL, chystá se dvojka? Vyhrajte vstupenky