Videoreportáže a záznamy

Video: 10 otázek pro Magdu Malou (moderuje Martin Pošta)


Vážení čtenáři, dnes Vám přinášíme druhý díl našeho nového pořadu “10 otázek pro…”, tentokrát s avizovanou muzikálovou zpěvačkou Magdou Malou. Moderátorem se tentokrát stal její kolega Martin Pošta a ptal se na Vaše, čtenářské dotazy. Jak Magda vzpomíná na roli Lorraine v “Draculovi”, bude zpívat v obnovených “Bídnících” nebo jaká byla její životní role? Dozvíme se i o jejích začátcích a soukromém životě… Ve videu také můžete vidět dvě hudební ukázky, nenechte si je ujít!

Magda Malá a Martin Pošta

Magda Malá je česká zpěvačka, která se proslavila především účinkováním v muzikálech. Její první a zároveň stěžejní rolí byla Eponina ve světovém muzikálu “Les Misérables – Bídnici“, do paměti diváků se vryla také jako Lorraine v muzikálu Karla Svobody “Dracula“. Excelentní výkon také předvedla v emotnivní hlavní roli v muzikálu “Miss Saigon“. Dále Magda účinkovala v muzikálech “451° Fahrenheita” nebo “Kráska a zvíře“. Nazpívala také písně k pohádkovému baletnímu představení “Malá mořská víla” na Křižíkově fontáně. Magda má za sebou i několik filmových a televizních rolí, dabingové zkušenosti a také řadu nosičů pro děti.

V roce 2005 Magda natočila své první sólové album s názvem “Já doufám dál…” a stala se zakladatelkou obecně prospěšné společnosti Mater et pueri, jejímž cílem je pomáhat maminkám v tísni. „Ten krásný pocit, když někomu pomůžete, se nedá s ničím srovnat,“ říká Magda. Magda je maminkou dvou krásných holčiček – Magdalénky (*2001) a Terezky (*2009).

Nyní se po “mateřské pauze” vrací zpět do světa šoubyznysu. Kde konkrétně ji budeme moci vidět? Poslechněte si v rozhovoru…!

Autorem pořadu (koncepce a zpracování) je Radek Janda, kamera Pavel Kukliš.

Příštím hostem bude muzikálový zpěvák JAN KŘÍŽ

…jehož nejnovější rolí je Erik v hitmuzikálu “Osmý světadíl”, do pamětí diváků pak vstoupil především jako Robin Hood ve stejnojmenném úspěšném muzikálu, do kterého byl obsazen jako vítěz castingové show “Cesta ke slávě”, vysílané na TV Prima. Dále účinkoval v muzikálech “Johanka z Arku”, “Touha”, “Spamalot”, “Sugar”, “Děti ráje” nebo “Kladivo na čarodějnice”. Věnuje se také scénografii a kostýmním návrhům.

Otázky pro Honzu pište do komentářů níže či na adresu redakce@musical.cz.


Plzeň
Divadlo J. K. Tyla uvede předpremiéru operety NETOPÝR on-line
Aktuální zprávy
Herci a zpěváci z celé republiky spojili své hlasy v písničce Čas měř jen láskou (video z karantény)
Videoreportáže a záznamy
Videoreportáž: Muzikálová show “Náš život s muzikálem” zamířila do Náchoda
 • Lucie

  Hezký den,

  rozhovor sice zajímavý, ale přes ten hluk v pozadí to nebylo moc slyšet…
  Lucie


 • Julie

  Jéé byla zodpovězena i má otázka :):) Je to škoda, že už to s Miss Saigon nevypadá dobře, chtěla jsem to vidět na vlastní oči .. Jinak Magdě to moc sluší a těším se na ni v Bídnících :)


 • jhgjh

  Kvalita hodně špatná..bohužel špatně vybrané prostředí.. jinak těmto rozhovorům fandím :)


 • Monika

  Moje otázka byla také zodpovězena, moc děkuji :-) A otázka pro Honzu Kříže, zda-li se mu lépe hrají kladné či záporné role a jaké má radši. Děkuji


 • Briseis

  Otázka pro Honzu: Absolvoval jste konkurz do muzikálu v podobě reality show. Jak na to vzpomínáte? Bylo to lepší nebo horší než standartní konkurz pouze před tvůrci? V čem je rozdíl? Šel byste do podobné reality show znovu?


 • Fan

  Super rozhovor!!! Jste skvělý, jen tak dál, těším se i na dalšího hosta… Ten zvuk… není to nejhorší a oba to vynahrazují, asi prostě lepší místo nevyšlo… U Honzi to snad bude lepší a teda otázka pro něj: Která z rolí pro něj byla největší uměleckou výzvou?


 • Radek Janda

  Omlouváme se vám za horší kvalitu zvuku u tohoto videa, ale v daný moment a v dané situaci, opravdu lepší místo pro natáčení nebylo :-( Tak doufáme, jak píše Fan, že vám to oba protagonisté vynahrazují a i přesto se vám rozhovor líbí :-) Honzu asi příště “zavřeme” do odhlučněné místnosti… Nezapomeňte psát otázky pro něj, moc děkujeme.


 • Mirka

  Rozhovor je fakt super, zvuk jsem si vylepšila sluchátkama. Otázka pro Honzu, je tvůj fan club aktivní, nebo byl jenom nějaký čas po Cestě ke slávě?


 • Kejkej

  Skvělý rozhovor. Přiznám se, že okolní hluk mi až tolik nevadil, přišlo mi to tak jako docela přirozený rozhovor dvou nejen muzikálových osobností. A otázka pro Honzu: S kterou osobou by si chtěl zahrát na divadelních prknech?


 • Milada

  Dobrý den,
  moc se mi líbí váš pořad.
  Chtěla bych se zeptat, zda by bylo možné přizvat na další interview zpěváka Tomáše Bartůňka, jistě se najde mnoho zájemců, kteří mu rádi položí otázku. Děkuji, Milada


 • Terezka

  Martin Pošta je úplně skvělej :-D :-D


 • Alea

  Taky chválím tenhle pořad a potěšilo mě, že tam teď zazněla moje otázka. Díky! Magdě fandím, ať dostane nějakou dobrou příležitost k úspěšnému návratu.
  A otázka pro Honzu Kříže: Jak se Vám hraje záporák Erik v 8. světadílu? A druhá: Když si vzpomenete na neustále opakovaný výraz porotců Superstar, že jim připadáte jako “knedlík”, jak na to teď vzpomínáte, protože když Vás člověk vidí pohybovat se při “Valiace sa kamene”, tak jste jim to poněkud “natřel”!


 • Alea

  Otázka pro Musical.cz: Prozradíte nám, kdo bude s Honzou dělat rozhovor?

  Otázka pro Honzu: Jaká byla Vaše zatím nejsložitější práce scénografa? A troufnul byste si v téhle oblasti i na nějaký nový pražský muzikál?


 • Radek Janda

  Alea: Nechte se překvapit :-)
  …nebo máte na mysli pro Honzu někoho konkrétního? ;)


 • Alea

  Nikoho konkrétního jsem na mysli neměla, ale teď mě tak napadá v rámci 8. světadílu i Robina Míša Doubravová.


 • Marťas

  Supr rozhovor. Moc se mi tato videa líbí. Nicméně otázka pro Jana Kříže: Jaká je Vaše vysněná role.


 • Lenka

  Skvělej rozhovor. Otázka pro Honzu. Sám scénograf často hraješ na scéně vytvořené někým jiným. Říkáš si někdy: “No to je hrozná scéna. Já bych ji udělal úplně jinak.”?


 • Iveta

  Otázka pro Honzu. Jsou v dohledu nějaké pěkné role?


 • Nora

  Otázka pro Honzu. Je čas na nějaký sport mezi rolemi?


 • XMAN

  Pro H.Kříže: Jak vnímáte v muzikálu company a jaké s nimi máte vztahy? Neusilují vám o role?


 • Helena

  Jsem moc rára, že se zas začíná Magdalenka ukazovat v médiích a zas je o ní slyšet.Moc se těším na Popelku a doufám, že ji v dohledné době uvidíme v nějakém dalším muzikálu a udělá nám radost krásným zpěvěm.