Videoreportáže a záznamy

Video: 10 otázek pro Mariána Vojtka (první díl nového pořadu!)


Musical.cz Vám v době prázdninové okurkové sezóny představuje svůj první video pořad, který Vás bude provázet celou příští divadelní sezónu. Vždy uvidíte jednoho hosta, kterému položíme 10 otázek, které napíšete Vy, naši čtenáři! V prvním pilotním díle jsme otázky pro hosta Mariána Vojtka sestavili sami s přispěním fanoušků z Marianova fanklubu. Podívejte se na první díl, hodnoťte a pište otázky pro dalšího hosta, kterým bude zpěvačka Magda Malá!

Koncept pořadu je jednoduchý. Vždy na konci každého dílu zveřejníme jméno dalšího hosta a Vy budete mít dostatek času pro zaslání svých otázek. Můžete klást libovolné množství otázek, na které by Vás zajímala odpověď, my z nich vždy vybereme 10 nejzajímavějších, případně je doplníme symbolickým množstvím vlastních otázek (například k nějakému novému projektu). A poté již uvidíte video, ve kterém Vám host na otázky odpoví…

V prvním díle můžete vidět muzikálového a operního zpěváka Mariána Vojtka, kterému jsme otázky připravili společně s jeho fanklubem. Dozvíte se například jestli je “Marian” nebo “Marián”, jaký vztah má k muzikálu “Dracula” nebo jeho svérázný výklad připravovaného muzikálu “Quasimodo”. Video je navíc pro oživení proloženo krátkými ukázkami z “Draculy” a “Quasimoda”. V tomto díle navíc pokládá otázky Mariánova kolegyně Kamila Nývltová, můžete se tedy těšit na nejednu vtipnou interakci.

Ve videu také můžete vidět část vizuálů, do kterých se postupně od nové sezóny “převlékne” celý náš server. Doufáme, že Vám náš pořad bude líbit a uvítáme jakékoliv komentáře, ať už pozitivní či negativní. Pokud byste měli jakýkoliv návrh k vylepšení pořadu, neváhejte a podělte se s námi o něj!


Autorem pořadu
(koncepce a zpracování) je Radek Janda, kamera Pavel Kukliš.

Příštím hostem bude muzikálová zpěvačka MAGDA MALÁ.
Otázky pro Magdu pište do komentářů níže či na adresu redakce@musical.cz.


Videoreportáže a záznamy
Ukázky z připravovaného muzikálu DOKTOR OX v Divadle Hybernia (+ videa)
Videoreportáže a záznamy
“Lucrezia Borgia” – video ukázky ze zkoušek v divadle Hybernia
Videoreportáže a záznamy
Horečka sobotní noci již za týden v Divadle Kalich. Podívejte se s námi na video ukázky!
  • Míša

    Úžasný nápad s těmihle otázkami a už se těším na Magdu Malou.


« Starší komentáře