Rychlé zprávy

Zrušená prosincová představení muzikálu “Dracula”


Produkce pražského Divadla Hybernia ruší představení muzikálu “Dracula” ve dnech 16. a 17.12.2010. Pokud máte na některé z těchto představení zakoupeny vstupenky, můžete si je v místě jejich nákupu vyměnit za náhradní termín, případně Vám bude vráceno vstupné tamtéž.

Monika Absolonová, Kamila Nývltová, Daniel Hůlka v muzikálu "Dracula" (foto Tomáš Král pro Musical.cz)


Aktuální zprávy
Muzikál MEFISTO slaví třetí narozeniny
Aktuální zprávy
Sibyla, královna ze Sáby přichází do Divadla Hybernia a vyhlašuje konkurz
Aktuální zprávy
Česká verze MAMMA MIA! v létě rozezní Divadlo Hybernia hity skupiny ABBA
 • J.Žemlička

  Zdravím, chtěl bych říct jak za sebe tak kolegy kteří se pohubují v divadelní svéře
  že by se měl přestat uvádět obnovený Dracula 2009, je to katastrofa, pojetí je vázáno na
  odlišný směr než původní Dracula 1995, Dracula z r.1995 byl a bude nejlepším dílem Karla Svobody Zdenka Borovce a R.Hese, a nejlepším muzikálem čr, to co bylo vivinuto před rokem je trapné až nedůstojné vůči tvůrcům kteří mezi námi nejsou! Celý projekt byl nedořešen hlavně místem ,a obsazení, kromě H,Křížkové D,Hůlky T,Trapla a J,Vojtka, L,Machálkové ,bylo úděsné!!! Obsazení K,Nývltové která jen otevírala při představení ústa a vůbec neměla pohyb,choreografii,cit byl podle nás kritiků nejhorším obsazení na Divadelní scéně, je spousta dalšího která se nezdařila při obnovení premiéry ale bohužel stalo se, snad nikdy se tato věc opakovat nebude,


 • Pavel Košatka

  Prosím, názory jsou vítány ať jsou jakékoliv, ale nevydávejte se za divadelního kritika.


 • Bídník

  Je pravda, ze pokud nekdo napise, ze vsichni zpivali blbe krome J. Vojtka, tak to o necem svedci, protoze myslim, ze zrovna Vojtek zpiva z celeho obsazeni uplne nejhur. Nicmene novy Dracula se mi taky moc nelibil.