Rychlé zprávy

Helena Vondráčková nastupuje do muzikálu “Baron Prášil”


Populární česká zpěvačka Helena Vondráčková přijala nabídku na účinkování v muzikálu Zdeňka Bartáka a Petra Markova “Baron Prášil“, kde od 15. října 2010 bude hrát jednu z hlavních rolí Evelíny. Nahradí tak Martu Jandovou, která kvůli pracovním povinnostem v Německu nemůže pravidelně v Praze účinkovat. V roli dále zpívají Kateřina Brožová a Hanka Křížková. Vondráčková pilně zkouší od 29. září 2010. Muzikálová podívaná pro celou rodinu “Baron Prášil” se v Divadle Hybernia hraje od února 2010 a naší komplexní recenzi můžete číst ZDE.

Helena Vondráčková v kostýmu z muzikálu "Baron Prášil" (foto Martin J. Polák)


Praha
Dá Nikita Šachmat?
Praha
Těšíme se na Verunku (+ soutěž)
Pozvánky a konkurzy
Benefiční muzikálový galavečer HOREČKA ÚTERNÍ NOCI v Divadle Hybernia
 • Jakub

  Docela jí to sluší, jsem zvědavej jak jí to půjde, 22.10. se půjdu podívat :)


 • Janík

  Možná bych se na to i někdy šel podívat, ale jakmile jsem se dozvěděl,že tam má být tahle bréca- věčná sudička, ztratil jsem chuť, nechám si to s radostí ujít.Jsou určité meze,sorry.


 • Kuba

  No já myslim, že ať je to jak chce, tak Helena byla a je výborná zpěvačka a to jí nikdo nemůže brát. Ono kritizovat je hezká věc, ale možná by se měl taky člověk zamyslet nad tim, jestli by to odzpíval líp, nebo v tom muzikálu celkově líp vypadal. Za sebe můžu třeba říct, že bych to docela rád viděl a to nejsem žádnej její fanoušek.


 • Janík

  Ba ne, nesouhlasím, už ani s tou výbornou zpěvačkou.Je to už jen rutina,často pod tónem, hlas stárně a ani za mlada to nebylo bůhvíco, byl to vždy malý hlas, k stáru se trochu víc vyzpíval, ale nebylo v něm nikdy charisma a vřelost, kterou měla např.Marta Kubišová.Bylo to vždy studené.A o herectví se v případě Heleny nedalo mluvit nikdy, je to jen tváření se bez talentu.Takže sorry, NE.


 • Bohuš

  Ja stejně myslim , že nej Evelinou je Kateřina Brožová.PROT SE CHISTAM NA BARONA ZAJIT JEŠTĚ JEDOU.


 • pajinka

  super vydela jsem v praze a superrr;)