Fotoreportáže a galerie

Helena Vondráčková a další hvězdy divadel Broadway a Hybernia hrály tenis


V pondělí se konal první sportovní den známých pražských divadel Hybernia a Broadway a i přes nepřízeň počasí se na něm sešlo mnoho známých tváří. Dorazila Helena Vondráčková, Karel Fiala se synem Janem, Vilém Čok, Bohouš Josef, Daniel Hůlka, Monika Absolonová nebo Martin Pošta, který odpoledne uzavřel koncertem se svou kapelou Poste restante. Hvězdy soutěžily především v tenise, ale také nohejbalu a pentaque. Díky spolupráci s těmito divadly Vám přinášíme fotografie z této akce.

Turnajem se 17.5.2010 slavnostně  znovuotevřel tenisový areál SK Hajnovka (Lokomotiva Praha). Kromě výše jmenovaných celebrit se zúčastnili Václav Svoboda, Pavel Nečas, Pavel Richter, Tomáš Trapl, Marian Vojtko a Alan Bastien se svou novou přítelkyní Vandou Konečnou. A kdo zvítězil v turnaji? První místo patřilo dvojici Bohouš Josef – Pavel Richter, druzí skončili Václav Svoboda – Pavel Nečas a na bronzové místě se umístila dvojice Helena Vondráčková – Jan Fiala. O jídlo se postaral “mistr grilu” Václav Pštros (restaurace U Pštrosů). A jak již je zmíněno výše, zlatý hřeb večera byl koncert Martina Pošty a jeho kapely Poste restante.

Autorem následujících fotografií je Martin J. Polák a našemu serveru je laskavě poskytla Martina Jandová.

Václav Svoboda

Alan Bastien s přítelkyní Vandou Konečnou

Helena Vondráčková se raduje s Janem Fialou

Podání Heleny Vondráčkové

Na akci přišli také Karel Fiala a Marian Vojtko

O Karla Fialu se staral jeho syn Jan

Vítězná dvojice Bohouš Josef a Pavel Richter

Vilém Čok byl zaujat vrháním nožům, Monice Absolonové se naštěstí nic nestalo

Alan Bastien a Bohouš Josef při nohejbale

U petanque se sešli Martin Pošta a Vilém Čok

Dorazili také Tomáš Trapl a Daniel Hůlka

Vystoupení Poste restante Martina Pošty


Pozvánky a konkurzy
Konkurz do muzikálu s písněmi Waldemara Matušky LÁSKA NEBESKÁ
Fotoreportáže a galerie
Fotoreportáž: Hvězdy muzikálu “Robin Hood” zazpívaly pro charitu
Aktuální zprávy
Muzikál ROBINSON CRUSOE zveřejnil obsazení a vstoupil do generálkového týdne (+ fotogalerie)
 • Petr

  Drobná oprava textu. SK Hajnovka a mistr grilu se jmenuje Václav Pštros. :-)


 • Janík

  Vůbec ale nechápu,proč na seriozním muzikálovým webu mám číst takový nesmysly, to nemyslíte vážně, bulvární hovadiny jsem teda nečekal.Chápu,že divadlo B.takhle dělá promo, dělají to už dlouho, ale proč se do toho zapojujete Vy?Jakou to má informační hodnotu? Za chvíli tu bude info o tom kdo s kým spí a jak dlouho? To jsme teda klesli :((((


 • Ondřej Doubrava

  Je pravda, že už delší dobu přemýšlíme, jakou u vás tyto “promo” články mají oblibu, dejte nám kdyžtak vědět ve větším množství, ať víme váš názor, co u nás kontrétně čtete rádi a neradi, svou “dramaturgii” kdyžtak změníme. A Janíku neboj, příští a přespříští týden bude zase kupa recenzí, akorát teď jsem recenze vůbec nezvládal, od příštího týdne už to jistě bude lepší.


 • Pavel Košatka

  Janíku asi takhle. Jelikož články nebo aktuality z těchto divadel sem dávám já, tak se ti pokusím odpovědět. Pomineme-li uměleckou hodnotu, divadla Broadway a Hybernia mají mnoho příznivců a články, recenze, fotogalerie… týkající se těchto divadel mají většinou velkou odezvu, přinejmenším čtenost vyniká nad jinými. Pravda, zrovna tento článek je výjimkou. Proto nelze tyto divadla ignorovat. Když čtenářům udělají radost fotografie jejich oblíbených hvězd, tak nevidím důvod, proč sem tyto fotografie neumístit. Navíc to patří k takové “slušnosti” ve spolupráci s divadly. Nejsme komerční server, ale zase jsme závislí na bezproblémové komunikaci s produkcemi. A pokud pro novináře uspořádají takovou akci, je v jejich i našem zájmu o ní informovat. Nikdy jsme nepsali s kým kdo spí, pokud je na fotografiích pár, není rozhodně od věci napsat, že je to pár. A ke čtení tu toho moc není. Z vašich předchozích komentářů lze vyčíst, že nejste fanoušek těchto divadel, pochopte tedy, že třeba těch dalších 300 lidí se na ty fotografie rádi podívali.
  Vydáváme prakticky každý všední den nový článek a těchto PR akcí se mezi nimi objevuje opravdu málo. Kdybychom o nich psali obden, chápal bych vaše rozhořčení, kam tento server spěje, ale myslím, že ani Ondřej ani já z pohledů šéfredaktorů nemáme zájem stát se bulvárem. Každý ať si zde vybere to, co ho zajímá ;).
  Jinak muzikálové servery vždy informovali o různých hokejových zápasech muzikálových týmu, atd. Asi je zbytečné to rozepisovat, každý to snad pochopí, že čas od času tu mají i tyto články prostor a je jen na čtenářích, zda si je přečtou, jak jsem psal výše, je to spousta jiných článků ;).


 • Janík

  Ba ne, těmihle akcemi si divadla dělají píár a zároveň se na nich tak jako “skamaráďují” s novináři a recenzenty, aby ti pak na ně byli hodní.Ono taky když si s někým někdo ťukne, pokecá,atd., pak těžko může jeho výkon třeba úplně odsoudit atd.Jsou to normální pokusy o ovlivnění, zkorumpování, myslím,že do takových akcí se seriozní muzikálový server prostě zapojovat NEMÁ, a to platí pro takové akce jakýchkoli divadel, nejen toho,který to dělá tak masově, až je tím trapný. Sorry.


 • Pavel Košatka

  Nebojte na nás to neplatí, navíc jsme tam byli asi tak 10 minut :).


 • Ondřej Doubrava

  Janík: Myslím, že nějaké přehnané “kamarádšofty” máme poměrně dost pod kontrolou a umíme si držet, pokud je potřeba, i parádní profesionální odstup, (ano, mluvím za sebe, ale myslím, že to platí obecně. Seznamování se v branži nevyhnete a nemusí to být jen na těchto akcích. Muzikálovým bulvárem se stát rozhodně nechceme.